Opinie Świąteczna wyprzedaż

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Psst, farmerze! Święta tuż, tuż. A może by tak podarować prezenty zwierzęcym przyjaciołom? Wybierz się na zakupy, wyszukaj piękne podarunki i efektownie je zapakuj!

    news.PNG

    [​IMG]
    Czwartek 13.12.2018, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa 19.12.2018, godz. 14:00


    [​IMG]



    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    magdusia668 lubi to.
  2. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Jakoś poradnika nie mogę otworzyć puki co.Pozdrawiam wszystkich .....o i już :)
    Przeglądnęłam i już mówię ze fajny event i robię :)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2018
  3. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    u mnie otwiera się bez problemu
    odczekaj chwilkę, odśwież stronę a jak nie działa dalej to wyczyść ciasteczka itp. itd. i spróbuj ponownie
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ivencik tradycyjnie robię
     
  5. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    event mało skomplikowany ... robię :)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Chyba też pyknę [​IMG]
     
  7. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Dobry wszystkim :)
    Oczywiście robię. Miłego dnia
     
  8. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    lubię eventy świąteczne tylko czemu tak dużo eventówki :cry: :cry: :cry: nie można było dać 17 tys tylko prawie 23 tys :cry: ehhhh
     
  9. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Robię. Nawet kupiłam brakujące hity i palety. :inlove:resztę mam lub wyhoduję w trakcie:music:
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wlazłam na forum, czytam "Świąteczna wyprzedaż", omijam szerokim łukiem. Nic nie będę kupowała.-.-
    Wchodzę po raz drugi a tu opinie na temat świątecznej wyprzedaży. Ki diabeł? o_O
    Patrzę a to ewent.xDxDxD
    Stodoła po Topie pusta, na targu drożyzna, więc zostaje kombinowanie.;)xD
     
  11. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    pyknę. ale gdzie ulepszenia fabryk, ja się pytam?!
     
  12. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    no mnie też nie może zabraknąć w tych zasiewach i pakowaniu prezentówxDoczywista że robię
     
  13. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    ja też robię ale się zastanawiam czy mogę dać trzy razy ten sam prezent?
     
  14. _Marchewa_

    _Marchewa_ Zaawansowany

    właśnie też nie rozumiem. Do pnącza mam dać 12 prezentów. zwierzakow jest 4 kazdy ma różne kombinacje. Mogę uzyc dwa razy takiej samej? Mogę dać 3 zwierzakom 4 prezenty a czwartemu w ogóle??
     
  15. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    Jasne że robię :D Nic tak nie uatrakcyjnia doby jak życie z zegarkiem w ręku od siewu do siewu :D Większość mam, co nie miałam dokupiłam... nawet z nawiązką - przyjdzie czas na targu to się odsprzeda komuś w naglącej potrzebie ;) Tak więc jak wypadajki i koło z prezentami dopieści to powinno się udać :)
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To nie tak. :)
    Są 4 zwierzaki i każdemu dajesz po 3 prezenty. Te prezenty mogą być stale jednakowe. Nie musisz zmieniać, tylko dajesz to na jakiej nagrodzie Ci zależy lub co masz w stodole.
     
  17. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No trochę za szybko chciałam się dowiedzieć co i jak, tak mi pilno było :) Ciasteczkami na święta poczęstuje :)Trochę już tu mieszkam na farmie :) miłej pracy
    Pozom 201 bah.436
     
  18. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Oczywiscie robie, podoba mi sie pnacze. Mam nadzieje ze na moich 5 cmj zajade do pnacza.
     
  19. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    wyślij sówkę
     
  20. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Jasne ze robię. Nie po to wykupiłem na grudzień pomocników w "promocji" żeby teraz nie robić ewentu siewnego. 8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.