Śląskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika kamel98, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. monciaczek

    monciaczek Forum Pro

    Hej Janku to widze że ty niezły kucharz jestes no chyba fedruja od niedzielixDxDi to ostro.
     
  2. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    każdy facet umie gotować ale nie każdy się do tego przyzna, lepiej mieć dwie lewe ręce niech kobieta gotuje, aha jeszcze lubia biglować
     
  3. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witam Śląsk :)

    zapraszam do mnie :oops:, wstyd się przyznać ale nie lubia biglować..:p..jak już jest wielka kupa - to się dopiero sprzęgam ..:)
     
    janekkostuchna lubi to.
  4. monciaczek

    monciaczek Forum Pro

    No tak racja ale jak jeszcze biglujesz to juz skarb a u mnie tyle prasowania;)
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Janku ja słowo biglować znałam jako tańczyć, bawić się:music::);)
    i myślałam , że to lubisz a tu klops okazuje się , że chodzi o prasowanie:sleepy::oops:
     
    janekkostuchna lubi to.
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Janku, zapraszam do siebie. Mam zaległości w prasowaniu ogromne :oops:
    Za to znajoma ma wypielęgnowany moimi rękami ogródek. Jest teraz tak śliczny, że do żurnala się nadaje.

    Idę zaprzyjaźnić się z żelazkiem :p
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Witam słonecznym popołudniem:)
    Zetka pobyt w pięknych ogrodach w taki dzień jak dzisiaj to sama przyjemność:D:inlove::D
    pewnie już niewiele takich dni będziemy mieć w tym roku.
    Dlatego korzystajmy i ładujmy akumulatory na długą jesień i zimę.
     
  8. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Witam w sobotę po robocie, życzę super pogody i wypoczynku na ogródkach, spacerach, przy grillowaniu czy przy skacie /polecam/. Zapraszam jutro na Katowickie dożynki to niecałe 1000 metrów od mojej chałupy :) Pyrsk Ludkowie xD
     
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    U mnie jeszcze robota. Wykorzystuję pogodę i piorę koce, narzuty, żeby były już na jesienne chłody gotowe. Jeszcze może okno w kuchni machnę, bo sobie firankę nową kupiłam :p.
     
  10. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

    Bry wszystkim w DG piękna pogoda dzisiaj ,byłam na spacerze nawlokłam różności na bukiet :p Ech jaki świat jest piękny :inlove:A nowe firanki jak najbardziej cieszą no i jakby i wena do mycia okien wtedy się pojawia :D
     
    bacowa70 lubi to.
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Hejka Ludkowie

    Zapowiada się znów piękny dzień, jak słoneczko to i w duszy gra.
    Przyjemnego tygodnia życzę.:D:)
     
    janekkostuchna i kinga4157 lubią to.
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    hejka a jo ida warzyć łobiod a potym jada na działka trocha porobic xD miłego dnia życzę a gardiny powiesza jutro
     
    janekkostuchna lubi to.
  13. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Piknie witom, jest jutro, gardiny w izbach wiszą? ;) a jak wiszą to umnie też trzebaby powiesić nowe no i łokna umyć a to najgorszo robota jako znom :mad:
     
    empatyczna lubi to.
  14. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    moga łokna umyć i gardiny tyż powiesza a ty karlusie mi wy biglujesz bo to jest robota co mum lew rece do ni :mad:synek miszko kaj Ty ,to bydzie po sasiedzku:oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2014
    janekkostuchna lubi to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    joł bych pedzioł że trza sztoresy powiejsić
     
  16. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    wybigluja z największą chęcią mom nadzieja że dwóch koszy do biglowania nie mosz bo jo mom do mycio ino pięcioro łokien, czy to po sąsiedzku? wejrzyj na nick ;) witom Cię norbi :)
     
    empatyczna lubi to.
  17. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    . Będzie tyle koszy ile okien :DNo cóż zwracałam uwagę na kostuchne a to blisko przyjada moplikim :p
    Język się zmienia pamietam jak starzyki godali a my więcej mowimy nizli godumy(a szkoda)
     
    janekkostuchna lubi to.
  18. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    oj szkoda, szkoda bo nie ma się już od kogo uczyć :(
     
    bacowa70 i empatyczna lubią to.
  19. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Niestety coraz mniej jest osób ,ktore godajum Łatwiej mi godac po naszymu niż pisac:(
    Moje dzieci tyż godajum ,jest nadzieja:)Synowa tyż goda,to może i wnuki tyż bdum godać..
     
    monciaczek lubi to.
  20. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Jak synowa i Ty bydziecie przy wnukach godać po naszymu to i one coś tam pochytają, ps. umisz jeździć moplikiem bo jo nie :p