Opinie Ścieżki alchemii II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 2 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Najwyższy czas, aby Małpek zgłębił arkana alchemii. Otwórz swój umysł i razem z nim oraz mistrzem Kozisławem podążaj krętymi ścieżkami i odkryj tajemną wiedzę!

    news.png


    [​IMG]
    Środa, 03.11.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 09.11.2021, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jakie macie plany na sianie? Bo np. żółtej koniczyny potrzeba tylko i aż 2680 sztuk;) Pamiętajmy, że siejemy tylko na Plantacji ten konkretny rodzaj badyla. Chętnie posłucham:)
     
    Marzenakruczek, PoloMit oraz vannkama lubią to.
  3. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    Witajcie! wg moich szybkich wyliczeń potrzeba: 3435 zielonej i fioletowej koniczyny, 2680 żółtej koniczyny i 1830 błędnego ognika hmmm
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O ja cie nowe idzie
    a się jeszcze grzebię w laboratorium :sleepy:

    Trochę ta ilość wylotek straszy
    może specjalnie


    Zacznę od fioletu o ile zacznę xD
     
  5. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Robię, bo robię eventy. :)
    No i czytam poradniki ;), tylko czy ze zrozumieniem.xD
    Jest w poradniku taki zapis i nie wiem dlaczego on się tam znalazł.

    "Pozostałe przedmioty ozdobne były do wygrania w poprzedniej edycji wydarzenia."

    Czy te pozostałe przedmioty ozdobne są do czegoś potrzebne, oprócz tego, że są ?​
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mnie osobiście najbardziej nie porywa to, że aby zdobyć nowe itemy, trzeba zdobyć te stare... No, ale kto wie - może jakichś mi brakuje:p;) A jak nie, to będą na GT:)


    EDIT: Nie brałem chyba udziału w poprzedniej edycji.. No a przynajmniej nie mam pnącza. Czyli pozostają stare itemy na wymianki na GT;)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 listopada 2021
  8. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    Dla mnie event słaby, biorę urlop.
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    To po prostu informacja, dlaczego w nowym poradniku jest opis tylko 3 itemów, podczas gdy zdobywa się ich w sumie 6. Żaden z nich nie jest potrzebny do umieszczenia na pnączu, więc zasadniczo wszystkie tylko sobie są...
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Robię.

    farma/pełnia 3.435/600* - 5 zborów + 435 z rozsiewu.
    rozsiewy na dużych polach z CMJ + śmigła
    I rozsiew 5 x 10 - 5 (pole 2x2) + 2 (CMJ) + 3 (SNZ) = 50
    II rozsiew 44 x 10 = 440

    bahama 2680/188 - 4 zbiory (4 x 564 = 2.256) + 424 z rozsiewu
    I rozsiew 5 x 10 = 50
    II rozsiew 41 x 10 (410) + 5 x 3 (15 - pole 1x1) = 425

    Wylotek potrzeba 1.830, z 20 JC nie przewiduję problemu.

    Najpierw chyba wyspa, potem farma i pełnia.

    * zbieram z 200 poletek
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2021
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    He he
    zapis to mus by wiadomo było co dają co ile i gdzie je dać i czy nam to to potrzebne gdyby tak ktoś robił wybiórczo

    no a przedmioty znaczy itemy hm
    nie potrzebne ale nagroda to nagroda xD dla fanów skrzynek to prawdziwa gratka :p
    Nie da się ich wymienić
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Eeech... No to ja nie wiem po co one są.. Chyba dla ozdoby nawet jeśli ktoś już nie ma gdzie ich stawiać albo po prostu nie ma ochoty tego robićxD:cry:xD


    Na polach śnieżka, upiorny bakłażan i karnegia.
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tomek poczytałeś co te itemy dają ?
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak. Te starsze dają skrzynki, które mi nie są do farmerowania niezbędne, ponieważ mam ich wystarczająco dużo z klikaniny na pnączach:p;)
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Robię ,zacznę chyba od bahamy, potem farma i mroki ,gdyż zalezy mi na żetonach sezonowych a te są w skrzynkach z głównej i bahamowej części.
    Wylotek sporo ale potrzebne bedą dopiero na końcu to podejrzewam ,że zbiorę przez ten czas. Po wysianiu badyla na plantacji zawita zestaw warzywny i zbiory z kompletem JLennonów.
    To samo na farmie,mroki pozostaje siew długo rosnącej .
    Pnącze cieszy, bo to kolejny stopieniek w mojej 152miliardowej potyczce z nowym poziomem:)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja widzę żetony tylko w skrzyni wystawnej kolacji V:) Reszta to punkty sezonowe, których na każdym etapie jest bardzo porównywalna ilość;)
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Tomku żetony są dostępne w skrzyni II i V
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Racja. Nie wiem dlaczego przeoczyłem. Sprawdzałem chyba miliard razy gdzie są...
     
    Marzenakruczek i PoloMit lubią to.
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Ja standardowo zacznę od najdłużej rosnącej eventówki, tj. żółtej (Baha):), a pełniową zostawiam na weekend, kiedy to najekonomiczniej korzystać z bonusów ;)
    Chociaż tutaj akurat nie ma jakiś wielkich różnic w czasie wzrostu.
     
  20. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Robię. A ile mi się zrobi, tyle mi się zrobi. Pnącze nawet ciekawe- jak dla mnie ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.