Opinie Ścieżki alchemii i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 7 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zaczęłam sianie od Wyspy - żółta koniczyna najdłużej rośnie, ale za to najmniej jej potrzeba. No i pól na Wyspie mniej. Czas jaki trzeba będzie poświęcić na jej wysianie pewnie zrówna się z tym na farmie i w strefie pełni.

    Wypadajek mam tak równiutko:
    [​IMG] jeszcze tylko 1.350 uzbierać.:)
     
  2. czarownica44

    czarownica44 Forumowy żółtodziób

    gdzie znajdę cebulki ?
     
    IRENOWO i siedem_dni lubią to.
  3. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    W młynie :) Zrobisz z nich koniczynę:
    [​IMG]
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz IRENOWO lubią to.
  4. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    dziekuje

    to oczywiscie wyczytałam chodziło mi skad wziąc te 10 nie pomyslałaam o tych z premium

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na Forum zabronione jest pisanie kilku postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dodać, skorzystaj proszę z opcji Edytuj w Twojej wypowiedzi.
    Zapoznaj się z poradnikiem:
    >>Forum krok po kroku<<.
    Poćwiczyć możesz w tym wątku: >>Wątek do ćwiczeń<<.

    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 lipca 2020
    magdusia668, IRENOWO oraz bacowa70 lubią to.
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    co do bananów to najlepiej zacząć od żółtej części, tam w nagrodach jest skrzynka z banami i tpd
     
    magdusia668, kornik1 oraz IRENOWO lubią to.
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Dobraaaaa.... koło łaskawe, na mrocznych skończone, klucz wzięty. Tylko nie mam jak siać. Muszę odczekać te 5 godzin od 14.20 kiedy poszły do młyna poprzednie cebule żeby dostać nowe i przerobić na kolejną koniczynę?
    Czyli przy końcówce siania poprzedniej rośliny trzeba zostawić cebule a nie przerabiać natychmiast na obecne bo nie ma nasion na następny rozsiew
     
  7. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dokładnie tak, cebulki nieco Cię spowolnią :(
     
    izabell2468, magdusia668 oraz IRENOWO lubią to.
  8. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    To po co wariant z 10 cebulkami skoro kolejne to tylko 5 a łączna 10 nie do osiągnięcia...
     
    magdusia668 i IRENOWO lubią to.
  9. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    dla tych co kupują..
     
    magdusia668 lubi to.
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Dla graczy, którzy mają wykupiony pakiet premium
     
  11. irenad

    irenad Aktywny autor

    witam nie bardzo rozumiem zasiałam roslinke na glownej lace miałam w mlynie tynkturę i ceblke po pieciu godzinach mam nastepna cebulke ale nie ma zadnej tynktury kiedy ja dostane co musze zrobic
     
    magdusia668 lubi to.
  12. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Nie bardzo....bonusy z koła biegną. Nic. Byle to było faktycznie 5 godzin - pół godziny czekania przeboleję
     
    magdusia668 i olgs3 lubią to.
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    musisz wysiać ta pierwszą roślinę do końca, w ostatnim zadaniu dostaniesz kolejny klucz i będziesz mogła siać kolejny kolor
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz MOD_Cookie lubią to.
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    ja juz pełnie skończyłam godzine temu , wzięłam kolejną tynkturę , tym razem na wyspę i czekam aż łaskawie mi dopiszą roślinkę , mineło 5 h i nadal nie ma , troche to denerwujące
     
    MYSZKA2005 lubi to.
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Aga u mnie jest. Szukasz w młynie czy w roślinach?
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Cześć Aga :)
    Odświeżyłaś farmę?
     
  17. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Odświeżyłam farmę i po 5 godzinach cebule się pojawiły. Sieję następne
     
    Bilonge lubi to.
  18. Malwina23959

    Malwina23959 Forumowy żółtodziób

    a ja nadal nie kumam skąd te cebulki brać...ktoś mi to łopatologicznie wytłumaczy??
     
  19. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Zamiast roślin eventowych, na start wydarzenia każdy Gracz otrzyma 5 x Cebulka kwiatowa.
    [​IMG]
    Służą one do produkcji roślin eventowych w młynie; rośliny wyprodukowane w ten sposób można rozsiewać i siać jak wszystkie inne rośliny.
    Jeśli w trakcie eventu liczba Cebulek kwiatowych spadnie poniżej 5 szt., w ciągu 5 godzin nastąpi ich wyrównanie do tej liczby.
    Pozostałe po evencie Cebulki kwiatowe zostaną wymienione na 4 PD, 4 TPD i 5 SG za każdą.
    Wg otrzymanych informacji Posiadacze konta Premium otrzymają dodatkowe 5 szt. Cebulek kwiatowych na start eventu.

    Zaraz po godzinie 14:00 każdy farmer dostał klucz. Służył on do otworzenia jednej z trzech ścieżek. Fioletowa- siejemy na polach pełni, żółta ścieżka to Bahamarama, a zielona to główna farma. Po otworzeniu którejkolwiek ze ścieżek idziemy do młyna i zgodnie z kolorami które wypisałem wyżej robimy nasionka. Jeśli np tak jak ja otworzyłaś fioletową ścieżkę to idziemy do młyna. wybieramy fioletową koniczynę i robimy 5 nasionek. Po paru sekundach jak już będą nasionka gotowe idziemy na pole pełni i tam je sadzimy. Po przejściu całej ścieżki dostaniemy klucz który pozwoli nam otworzyć kolejną ścieżkę i wtedy powtarzamy całą czynność czyli: otwieramy kolejną ścieżkę i zgodnie z kolorem idziemy do młyna, robimy nasionka i gonimy szybko na pole (główna farma, lub Bahamarama) i siejemy tam roślinkę.

    [​IMG]

    Tak jak widać na powyższym obrazku ja otworzyłem ścieżkę numer 1. Jest to kolor fioletowy i odpowiada polu pełni księżyca. Gdy tylko to zrobiłem dostałem 5 cebulek i 9999 tynktury. Poszedłem do młyna i wybrałem to:
    [​IMG]

    Zrobiłem 5x Fioletowa koniczyna i posadziłem ją na polu pełni księżyca.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2020
  20. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    niby czytałam wszystko a w konsekwencji rozpoczęłam od bahy zamiast od pełni. Ślepy nie gra i tyle.>:(>:(>:(;)
     
    MYSZKA2005 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.