Opinie Ścieżka ze świateł

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Trzy światy FARMERAMY łączą się w rozświetlonej akcji specjalnej! Zapal światła na wszystkich ścieżkach do Świątyni Niebieskiego Płomienia i wygraj ogniste nagrody!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 14.07.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 20.07.2021, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. zygmunt59

    zygmunt59 Okazjonalny autor

    grzybowy las

    sorki pola pelni ksiezyca

    Posty połączyłam
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 lipca 2021
    Marzenakruczek lubi to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    zygmunt59, blaskodynię można siać na obu łąkach Świata Pełni Księżyca, czyli zarówno na Polach pełni księżyca, jak i w Grzybowym lesie. I bardzo dobrze:)

    Gdy będziecie pracować nad eventową "matematyką", to zwróćcie proszę uwagę, że srebrny klucz umożliwiający rozpoczęcie siewu kolejnej rośliny zdobywa się w 7 kroku, a nie w ostatnim (jak wcześniej przy tej mechanice bywało):)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No nie wiem...Poczekam aż Rysiek wszystko pięknie policzy...:p
     
  5. Gabi-66

    Gabi-66 Czeladnik forum

    Wypadajka - nie wiem czy błąd w poradniku? siejemy ewentówkę na leśnej a wypadajka leci z dzikiej czyli na leśnej nie ma wypadajek ?
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    To nie błąd, eventową roślinę siejemy na Głównej Łące i Leśnej Polanie, natomiast przedmiot eventowy będzie wypadał na Głównej Łące i Dzikiej Łące.
    W sumie dobrze:) Gdy ktoś będzie chciał "doprodukować" wypadajki, może zrobić to na Dzikiej Łące po wystartowaniu misji weekendowej i będzie miał 2w1 :)
     
  7. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    zaponiałam o misji wekendowej i to by się zgadzało tylko należy zapamiętać
     
  8. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Zagmatwane, wymagajace, farme trzeba demolowac, sa urlopy, ja hamaczek przy plazy. Odpoczywam, nie lubie eventow tego rodzaju, zwlaszcza latem.
     
  9. Gabi-66

    Gabi-66 Czeladnik forum

    Dziękuję i wszystko jasne :) dobrze że wypadajki potrzebne są na samym końcu ;)
     
    IRENOWO i BA_Marion lubią to.
  10. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Plan mam taki, żeby jak najszybciej ukończyć wszystkie 3 ścieżki, a potem siać jak najwięcej na nagrody wielokrotne, bo jak sobie podliczyłam ile bym chciała tych GT (powyżej 1000), to wychodzi mi siania po kokardę. Zobaczę, czy mi się to uda:pxD. Wszystko zależy od czasu, jaki będę miała na pilnowanie farmy, no i przydałyby się jakieś bonusy z koła, o ile będzie chciało współpracować :cry:xD
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ale to tylko nagroda jest wielokrotna, a nie oddawanie roślinki w polu z nią ;) Jak już raz wykonasz zadanie, to później tylko zbierasz co 10 godz. nagrodę (gwiezdne talary) z tego pola:)
     
  12. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Wow, to super :D:music:
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ścieżka ze świateł, wygląda dość prosto,
    blaskokrokus 7276 (leśna, główna),
    blaskokokos 6430 (plantacja, las tropikalny)
    blaskodynia 4959 (pola pełni, las grzybowy),
    i wylotkowy ognisty proszek u nas 3460:

    [​IMG]
    a u Niemców 3720:
    [​IMG]
    tłumaczenie google:
    [​IMG]
    Trochę się zagubiłam.:oops:
    A najbardziej denerwujące to te matrioszki, losowość skrzynkowa do sześcianu, nie cierpię tego, wrrrrr.:mad::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2021
  14. zazulec

    zazulec Książę forum

    Blaskokokos rośnie na plantacji i w lesie tropikalnym, nie na wodospadach. Tak wynika z poradnika.
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki.:) Poprawiłam.:)
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Co do tego proszku to muszę się upewnić... Widzę, że we wczorajszej zmianie faktycznie zwiększyli liczbę wypadajek, ale miało się zmienić tylko położenie itemów na planszy... Dopytam:)
     
  17. kasia_01

    kasia_01 Czeladnik forum

    a blaskokrokus na Głównej i łeśnej
     
  18. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    a do klucza potrzeba ..... blaskokokos: 4 694 blaskodynia: 3 620 blaskokrokus : 5 312
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Już poprawione.;)xD Wiedziałam, że się zagubię.:cry:xD
     
  20. Cas126

    Cas126 Forumowy żółtodziób

    no cóż trochę podłubię, ale czy wszystko? Okaże się podczas eventu
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.