Opinie Ścieżka ze świateł

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Witam wieczorkiem:)zielsko i owszem za dwie godziny ostatnie zbiory ale wypadajki to jeszcze ho ho ho albo i dłużej:plecą jak lecą ale jest jeszcze sporo czasu to się wszystko zakończy;)
     
    AngelGina i krasnoludek10 lubią to.
  2. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja już sama nie wiem czy eventówka w komplecie czy nie więc sieję dalej. wiem tylko, że brakuje krzemienia- prawie 600 sztuk. w razie "w" uszlachetniony krokus czeka na użycie tylko trochę kropelek mało :(
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    U mnie pomalutku do przodu, świątynia dostała kolejne ulepszenie, tak więc po nocy da już 3 sztuki kadzidła i rano będzie ich połowa. Krzemienia brakuje już tylko 565, skały wulkanicznej - 309.
    I sporo brak blaskowych dyń i kokosów.

    Bonusów z koła nie dane mi było wykręcić.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2019
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję:) Ja mam dopiero 1 ulepszenie, ale dam radę zebrać te 18 kadzideł;)
     
    ewanta i robins71 lubią to.
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie zapomnij o krzemieniu, ja pamiętałam o wulkanicznej skale.
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No coś Ty, nie zapomnę;) Prędzej zapomnę o tym, jak zdobyć śluz i o tym, że za dużo roślinek chcą do tej fabryki, owoców i innego badziewia:p

    Zebrane, posiane, pora przytulać podusię. Około 1/3 owoców sarkofagowca już jest do piankowego ducha (80/250), potem tylko rosiczkę posiać raz i po sprawie;) Chociaż może lepiej najpierw odblokować 1 obszar z 4 czy 5 pozostałych. Ale roślin nie ma aż tyle do wysiania;) Czeka mnie rozkmina sennaxD
     
  7. bucior78

    bucior78 Czeladnik forum

    Mam takie pytanie.Czy bez "Oślizgłego młyna " da się skończyć event?
     
    ewanta i krasnoludek10 lubią to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Da się - za floreny.
    Na dole po prawej jest taki znaczek:

    [​IMG]
    Ktoś chyba pisał, że to 5 florków kosztuje - zerknij.
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wydaje mi się, że to 5 FL to był piankowy duch. To może kosztować troszkę więcej... Ale co ja tam wiem:p

    Branoc po przebudzeniu
     
    ewanta i robins71 lubią to.
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tego nie wiem, eventu nie robię i nawet nie udaję, że robię.
    Dlatego napisałam, żeby sobie kolega sprawdził.
     
  11. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Robię wszystkie ścieżki równolegle. Niestety mam jeden zbiór badyla w plecy i wypadajek pewnie trochę, bo nie zebrałam koło północy - zasnęłam zwyczajnie:pxD ale myślę, że zrobię całość.:music: Misje pełniowe też pomału do przodu, ale pnącze z misji to poczeka do kolejnej pełni bo kaktusów mało trochę:sleepy:
     
  12. bucior78

    bucior78 Czeladnik forum

    Dzięki.Chodzi mi o,to.Że nie uda mi się zbudować "Oślizgłego młyna" w tak krótkim czasie.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mnie zablokowały obie wypadajki i to tak konkretnie, ale dziś już badyl będzie wysiany w całości, to od nocy można się przerzucić na coś długorosnącego i będzie git.
     
    krasnoludek10 i robins71 lubią to.
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Coraz bliżej końca, jeszcze 4092 dyni, 3570 kokosa, skał 236 i 447 krzemienia.
    A i 9 kadzideł, ale to tylko 3 zbiory świątyni.

    A czasu całe mnóstwo, bo aż 100 godzin.

    Jutro rano będzie mam nadzieję koniec.

    Edit:
    Nie zapomnijcie najpierw wystawić tych itemów :
    Żongler ognia (+)
    Połykacz ognia (+)
    Tancerze ognia (+)


    Najpierw trzeba je 6 razy pozbierać zanim będzie można dać na pnącze.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2019
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też jeden zbiór w plecy, ale nocny zebrany. Niestety kosztem porannego:p Jak nie zrobię całości, to trudno - bez spiny.
     
    robins71 lubi to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wiem, jak to zrobiłam, ale wychodzi mi, że z zielskiem będę się grzebać prawie do końca - z blaskokosem skończę w poniedziałek, a z blaskodynią we wtorek... Chociaż... jakoś bardzo mi się nie spieszy:) Chyba eventowanie "na leniwca" weszło mi w krew xD
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    MOD_Marion - ja sieję na jakiś 250 poletkach dynię, więc na pewno wyspę skończę wcześniej;) Wylotki też się dozbiera.
     
    robins71 lubi to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki za przypomnienie :inlove: Bo by dalej w pasku siedziały...A event się robi....
     
  19. matthero

    matthero Weteran forum

    mam gromadkę Johnów Cytrynów, które regularnie przemieszczam, jeden taki John zwiększa szansę 5% na wypadajkę z pól
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    nakleiłam sobie przypominajkę o zbiorze świątyni płomienia bo jakoś za rzadko mi się zbierała;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.