Opinie Ścieżka ze świateł

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    W poradniku jest info: "Wraz z eventem do gry wprowadzone zostają trzy nowe skrzynie z towarami"
    W którym miejscu jest do wygrania ta nowa skrzynia Skrzynia Świateł? bo zupełnie nie mogę się jej doszukać
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  2. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    W największym koszyku "superpakiet ścieżka ze świateł"
     
  3. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Nigdy bym sama tego nie znalazła, bo nigdy nie patrzę na zawartość koszyków xD
    Dziękuję za pomoc :)
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Wyobraź sobie że inni także czytają to co piszesz xD Swoją drogą robić coś na siłę to też wyzwaniexD Widocznie niektórzy tak lubią. Ja zacznę wszystkie czyli dwa a czy skończę to nie wiem. Na chwilę obecną raczej tak. Na początek zacznę od żółtej ścieżki bo mi jest róża igielkowata potrzebna do zamknięcia misji a że mam ją przerobioną w szklarni więc z kamieniami na ulepszenia nie będzie problemu a przy okazji polecą także inne. Czas wzrostu roślin także da się wyrównać śmiejąc na bahamie i w mrokach z nawozem a na farmie z samą wodą. Wyjdzie wtedy 5 mimutowa różnica ale to jest już szczegół. Powodzenia
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bilonge - ja pewnie też z przyzwyczajenia coś tam zrobię, ale raczej pełniowych zwierzaków, roślin i w ogóle *tych zwykłych* mi się nie będzie chciało nadrabiaćxD A długich nie siałem, bo jest za gorąco:p

    PS. Tak, event robię na siłę. Siłę przyzwyczajeniaxD A ciągłe marudzenie to bardzo możliwe, że odziedziczyłem po dziadku od strony ojca:p W końcu przeżyłem w jego domu parę ładnych lat za młodu - jeszcze chodziłem tam do zerówki, do 1 klasy już chyba nie.

    Eviana - postaram się namyślać szybciej. Bo wczoraj to faktycznie dużo czasu mi to zajęłoxD
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2019
    anna0089, robins71 oraz ariadna12 lubią to.
  6. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Drzewo piankowego ducha potrzebne do rozpoczęcia mrocznej części eventu xDxDxDxDxD
    Śluz i błotne potwory potrzebne do skończenia eventu xDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
    Za taki event to ja dziękuję ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pozostaje liczyć na szczęście w sadzonkach;) Bo sarkofagowiec też w nich a potrzebny do zdobycia u Jacka piankowego duchaxD

    PS. Nie narzekam. Stwierdzam fakt.
     
    robins71, anna0089 oraz _kubus1404_ lubią to.
  8. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    i klops mała przerwa............ znowu się zaczyna.... ech......
     
  9. ewdusia95

    ewdusia95 Naśladowca mistrzów

    właśnie wywaliło mnie z farmy, koszmar
     
    anna0089 lubi to.
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No i paaadłoooo :D
     
    anna0089 lubi to.
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    14:18
    [​IMG]
     
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Światło zgasili...ścieżki nie widać:p:cry:
     
  13. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    item wystawiłam...posiałam na pełni, ale na Bahamie już nie :wuerg::mad::eek:
     
    gosiagosia60 lubi to.
  14. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zdążyłam odpalić bonusy ... nawet itemu nie wystawiłam
     
    gosiagosia60 lubi to.
  15. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    odpalilam wszystko i padlo
     
  16. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    ja nawet tego nie zdążyłam zrobić :(
     
  17. misiołajka

    misiołajka Aktywny autor

    cudownie wrrr...właśnie odpaliłam kombajn, wszystkie bonusy, pnącze, przetwory... i nawet nie zdążyłam nic zebrać/zasiać
     
    MaraAcoma lubi to.
  18. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    Itemu nie wystawiłam ech....
     
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Odpaliłam bonusy, zakręciłam kołem, zebrałam pnącze, jaja, ogarnęłam zwykłą farmę, ale baśki i mrocznej już mi się nie udało. Jestem troszkę poirytowana, choć na ogól mnie takie rzeczy nie denerwowały. Forum też się rozpada...
     
  20. elcia1951

    elcia1951 Naśladowca mistrzów

    no i padło hihihii- bonusy odpalone kombajn też masakra.. i jak długo to potrwa?
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.