Opinie Łatek dostatek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Nie zmniejsza. Jeśli szybciej roślina rośnie, szybciej ją zbierzesz. Tym samym masz większą szansę na ilość wypadajek.
     
  2. aisunel

    aisunel Generał forum

    Trzeba sie chyba poddac,przy latce nr.300 guzik ma dojscie z 2 stron i dla ulatwienia jest w naroznikuxD.A dodatkowo niebieskie w kosmosie wirtualnym;).Zobacze co dalej,lecz za kilka nastepnych plansz,bedzie pewnie wiecej smieci anizeli pol dla latek:)
     
  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :oops: To jakie te drzewka wystawiłaś, że z jednego zbioru wypada aż tyle igieł z nitką? Ja zbieram dwa razy rano i wieczorem czyli mam za cały dzień ponad 140 igieł z nitką.:oops:
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Wszystko jest ok. Ty masz tyle samo wypadajek z dwóch zbiorów co Pepa2016 z jednego. Zbierając 2 razy masz więcej owoców.
    Ja pnącze będę miał jutro bo muszę te całe łatki zszyć :)
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pnącze zdobyte:

    [​IMG]

    Pobawię się jeszcze trochę w miarę przybywania igieł z nitką.
    Tkanicji pozostało do zabawy [​IMG]
     
  6. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Polecam 44 sztuki zagród na głownej. U mnie z 44 zagród żóltych żabek, wyleciało sporo guzików. ( po bokach kukurydza ) Zielsko wysiane już dawno. Właśnie dozbierałam wypadajek na ostatnie 6 skrawków.
    [​IMG]



    Edit: I koniec. :)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 1 grudnia 2019
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Podziwiam Was, ja mam dopiero uszyte 103 łatki.
     
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Skończyłem, pnącze wisi, a tutaj mój mały rekord:
    [​IMG]

    Życzę powodzenia reszcie która kończy :)
     
  9. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Kamil,
    gratulacje wielkie dla Ciebie:):):)
     
    izabell2468, fkamil oraz pretorianka lubią to.
  10. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Pięknie Ci poszło :D Gratulacje. Ja miałam jak dotąd "rekord" GT 59xD
     
    fkamil, AngelGina oraz MYSZKA2005 lubią to.
  11. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam i życzę fajnego całego tygodnia,tym co skończyli gratulacje,tym co dalej walczą udanego szycia. Ja dziś za chwilę ostatnie mielenie i tez koniec.W sklepiku wykupuje co mi najbardziej odpowiada.I chyba nie będę jedyna jak powiem,więcej takich eventów.Ale może powalczymy o jakieś pnącze ze skrzyneczkami :) Pomarzyć można co nie ?? :)
     
  12. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Witam
    Mi zostało uszyć jeszcze 10 łatek i będzie koniec, ale na razie pauza, bo brak nitek :( Brakuje równe 100, więc może się uda i jutro pnącze będzie moje - na głównej mam same drzewa, a na dzikiej drzewa i trochę zagród, więc myślę iż powinno rano ładnie sypnąć nitkami - zielsko już wysiane całe :)
    Gratulacje dla tych którzy skończyli i powodzenia dla walczących - nie poddajemy się, walczymy dalej i na pewno się uda ;)
     
  13. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam :)
    Pnącze zdobyte, ale w sklepiku wykupiony tylko jeden kupon na 48 godz., malutko, zostało 77 sztuk, chciałoby się więcej tych talarków, ale walczę dalej, puki event trwa :)
     
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dziękuję bardzo Lidka:), na koniec wykorzystałem resztę guzików plus nie ukrywam, że miałem sporo szczęścia, że tak niebieskimi sypnęło:).

    W ostatniej rundzie wykorzystałem 33 szycia, około 75% z nich był z kolorem niebieskim, resztę gdzie tego koloru nie było wymieniałem guzikiem. Więcej szczęścia miałem niż kombinowania :).

    @AngelGina walcz i powodzenia :)
    @milencia_em jakbyś potrzebowała wypadajki to daj znać, wyślę kilka
     
    aisunel, AngelGina oraz izabell2468 lubią to.
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Dziękuję, będę jeszcze próbować dozbierać na coś lepszego, może na drugi kuponik :), co prawda tak pięknych wyników w szyciu niebieskich łatek jak u Ciebie, to nie mam ;), również wymieniałam łatki guzikami, ale nie dawało mi niebieskich, tylko jakieś niepasujące skrawki :D
     
    MYSZKA2005, aisunel oraz fkamil lubią to.
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dzisiaj też Ci wyślę wypadajkę, zbieraj na ten kupon i obyś miała więcej niebieskich niż ja :)
     
    MYSZKA2005, aisunel oraz AngelGina lubią to.
  17. fargul

    fargul Aktywny autor

    Ech, ponad 50% niebieskich łatek - tak to można szaleć, mi wypada zaledwie 20-25% i to z wykorzystaniem limitu wymian :(
     
    fkamil i aisunel lubią to.
  18. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Wypadajkami nie pogardzę, tak więc jak masz wolne prezenty to z miłą chęcią przyjmę ;P ;) Za jakieś 2h zbiór części drzew i mam nadzieję, że chociaż połowa się uzbiera, a reszta zapewne dopiero jutro, ale grunt żeby zdążyć ;)

    Edit: Pnącze zdobyte - JUPI - udało się szybciej niż myślałam :D Nici już nie trzeba ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2019
  19. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    U mnie pnącze też wreszcie na gałązce :D Na jutro zostanie mi jeszcze kilka łatek do ułożenia, akurat sporo niebieskich mi się trafiło, więc podgonię jeszcze trochę GT:music: Zakupy w sklepie też sobie zostawiam na jutro. Powodzenia wszystkim walczącym do końca i miłego leniwego :pwieczoru dla tych, którzy już skończyli zabawę w szycie;)
     
    milencia_em i fkamil lubią to.
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No to gratuluję, ja tak czy inaczej wysłałem Ci kilka nitek bo nie zauważyłem powiadomienia o nowym poście. No trudno :)
     
    MYSZKA2005 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.