Opinie Łatek dostatek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. annaaniolek

    annaaniolek Czeladnik forum

    Przepraszam jak się przekręca te łatki i jak się je ustawia na planszy?Ktoś coś?
     
    MYSZKA2005 i niebo016 lubią to.
  2. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam spójrz post numer 140 strona wcześniej
     
    MYSZKA2005 i niebo016 lubią to.
  3. marocco

    marocco Stały bywalec

    Witam, czy po wyjściu z gry bez zpisania, można ponownie wrócić do tej planszy i szyć dalej ? Skończyły mi się łatki i nie wiem czy kończyć z tym co ułożone -.- w poradniku nie widzę info w tym temacie.
     
    MYSZKA2005 i niebo016 lubią to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zgodnie z Poradnikiem (pierwsza edycja eventu), gra nie kończy się automatycznie. Trzeba ją zakończyć klikając w okrągły przycisk końca gry (w prawym dolnym rogu). Dopóki tego nie zrobisz, plansza (w obecnym stanie) będzie czekać na Ciebie.

    Poczytaj proszę poradnik do pierwszej edycji >>klik<<, w którym szczegółowo opisano mechanikę. Są też w nim krótkie filmiki pokazujące sposób układania łatek.
     
  5. annaaniolek

    annaaniolek Czeladnik forum

    Widzę jak ktoś sobie ładnie poukładał ale nadal nie wiem jaka jest mechanika umieszczania łatek na planszy i operowania nimi.Jak już położę to nie mogę jej ruszyć w inne miejsce.Jest jakiś wyznacznik gdzie jest początek.Przeczytałam poradnik i nic tam nie ma w tym temacie tylko tyle że mechaniak jest jak w poprzednich eventach.A poprzednich nie robiłam....
     
    izabell2468 i niebo016 lubią to.
  6. marocco

    marocco Stały bywalec

    MOD_Marion dziękuję za odpowiedź :)
     
    fkamil, niebo016 oraz BA_Marion lubią to.
  7. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Z 202 drzewek 12 godzinnych XXL zawsze wypada mi około 75 sztuk skrawków tkaniny, czy to dużo czy mało? mam na razie 126 gierek.8)
     
  8. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Mi wypada bardzo podobnie i też mam drzewka 12 h i dwie menażerie, średnio 70 nitek

    Do pnącza brakuje 14 łatek, juz niedługo, trochę mało mam tych talarów, jak na razie 183, wypatruję tylko tych niebieskich łatek, ale nie za często się u mnie pojawiają
     
  9. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Z 202 drzewek 20-godzinnych wypada mi 140-150 igieł z nitką. Zbieram raz dziennie, mam zrobione 151 tkanin (bez bonusów z koła) i 130 igieł z nitką w zapasie, więc uważam, że długorosnące drzewa się sprawdzają.
     
  10. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Mnie do pnącza brakują jeszcze 44 łatki, jutro powinnam skończyć:cry:

    U mnie też mało jest tych niebieskich z GT i nawet wymiana nie pomaga:mad: Trudno, będą skromniejsze zakupy:p
     
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Mam taką samą strategię, problemem z drzewami jest u mnie taki, że kompletnie nie lecą guziki.
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak jak przypuszczałam wczoraj:
    Trzecia doba minęła, a ja właśnie zdobyłam pnącze.:D

    [​IMG]
    Ewent fajny, lubię takie jednołąkowe, bo i rozrywka jest i coś do stodoły można dołożyć.:D
     
  13. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Czy jeśli daję nawóz to zmienia to częstotliwość wypadajek?
     
    MYSZKA2005 i niebo016 lubią to.
  14. annaaniolek

    annaaniolek Czeladnik forum

    Dziękuję bardzo.Teraz wszystko jest jasne:)
     
    MYSZKA2005, niebo016 oraz BA_Marion lubią to.
  15. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Jeżeli dodasz nawóz do posianej rośliny , to skróci on jej czas rośnięcia a tym samym szybciej zbierzesz wypadajki.
     
  16. puniak

    puniak Forumowy żółtodziób

    z całego pola tkanicji wypadły cztery nitki z igłą masakra
     
    niebo016 lubi to.
  17. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Z upraw polnych bardzo słabo leci wypadajka, ratuj się drzewami, zagrodami i warsztatami.
     
    MYSZKA2005 i niebo016 lubią to.
  18. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    i ja też teraz właśnie:) uzbierałam 190 talarków....itemów chyba nie będę kupować bo i po co?a w różnych jest sporo ciekawych rzeczy można wybrać
     
    MYSZKA2005 i niebo016 lubią to.
  19. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Guziki lecą tylko na głównej. Drzewa mam na dzikiej, więc też guzików nie dają, ale tylko na głównej można siać roślinę, więc coś za coś.
     
  20. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Ale nie zmniejsza szans na wypadajkę?
     
    bari06, MYSZKA2005 oraz niebo016 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.