Opinie Łatek dostatek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Mimo wszystko dziękuję :) Rozumiem, że te wszystkie (6) są od Ciebie? Gdybym miała więcej rośliny to mogłabym jeszcze parę łatek uszyć, ale już posiałam por :( Tak więc dla mnie event już się zakończył i to powodzeniem :)
    Pomału szykuję się do cotygodniowych misji, bo dość duże braki niestety mam :(
     
  2. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Tak, wysłałem je bo myślałem, że nadal potrzebujesz :). Ciszę się, że już skończyłaś :)
     
    MYSZKA2005 i milencia_em lubią to.
  3. pies008

    pies008 Zaawansowany

    Dołączam do klubu.
    [​IMG]
     
  4. kamder

    kamder Hrabia forum

    U mnie już koniec szycia :).
    [​IMG]
    Koło dało mi +100 % na 24h, co pozwoliło mi ukończyć wcześniej.
    Za talary kupiłem kupony 48h oraz item. ;)
    Czas szykować się do jutrzejszej misji.8)
     
    fkamil, MYSZKA2005 oraz AngelGina lubią to.
  5. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Fajrant. Co prawda musiałem wziąć jedno z dwóch bonusów 100% z paska, ale warto było
     
    AngelGina lubi to.
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    udało mi się 220/180,:music:,talarków starczyło tylko na kupon 48h sztuk 1 i SP 20xD:)
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skończyłam dziś rano, bo na dzikiej łące twardo siałam zielsko do misji, a z tego słabo leciały wypadajki...
    Wyliczone prawie "w punkt"xD
    plansza2.PNG
    Kiedyś przefajnuję i bardzo się zdziwię, że z eventem nie zdążyłamxD

    W sklepiku kupiłam to co chciałam, czyli wszystkie lux perfumki. Starczyło jeszcze na super paszę, pakiecik z 5 imprezówkami i 3 pojedyncze imprezówki. Wychodzi z tego, że na 180 łatek nazbierałam 324 talarki.
     
  8. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    137 łatek. Więcej nie dam rady. Może w przyszłym roku pójdzie mi lepiej. Podoba mi się event na dwa pola. I te dodatkowe nagrody w postaci talarków i innych "drobiazgów".
     
    bogusiania lubi to.
  9. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie 209 łatek i czuję niedosyt, bo strasznie fajne samo szycie :D nie starczyło wypadalców bo byłoby więcej. Talarki poszły na jakieś głupoty bo bardziej mi na gwiazdkach zależało (kupiłam największy item bo całkiem sensowny był).
     
    aisunel lubi to.
  10. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    ja nie pocieszona - rośliny ponad stan a wypadajek zbrakło na 10 łatek wrrr.....
     
    bogusiania i aisunel lubią to.
  11. aisunel

    aisunel Generał forum

    Duzy niesmak czuje,tylko 460 latek,ponad 500 talarkow,wykupione kupony,imprezowe i kombajn;).Sporo bledow popelnilem,nastepnym razem bedzie lepiej,bedzie powtorka?:p.Gratki wszystkim zadowolonymo_O.Czas na warsztaty.
     
    marzena5275 i MYSZKA2005 lubią to.
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Zabrakło 2 roślin eventowych -.-
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu minął, dziękujemy wszystkim za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.