Opinie Łatek dostatek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Kurystyna Szewka powraca, aby uszyć piękne ubrania dla twoich zwierząt. Wyciągaj igłę i nici, czas pokazać swoje szewskie umiejętności. Raz się szyje!

    [​IMG]



    [​IMG]
    Czwartek, 28.11.2019, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 03.12.2019, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Guzik wymiany wypada tylko z głównej z drzew i zagród, ale tam mamy siać ewentówkę, więc jak te wypadajkę uzbierać? Chyba, że coś źle zrozumiałam ?
     
    Ostatnie edytowanie: 27 listopada 2019
  3. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    idę czytać poradnik ale pewnie tradycyjnie robię
     
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    evetowke siejemy na głównej łące...guzik wymiany wypada na głównej z drzew,zagród i warsztatów...nie rozumiem chyba tego...:p
     
  5. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    A już myślałem że tylko ja nie rozumiem tego[​IMG]
     
    mag3840, kasik778 oraz MYSZKA2005 lubią to.
  6. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    robię bez czytania poradnika, strasznie lubię mechanikę tego eventu
    dobrze rozumiecie, guzik wypada z głównej... nie jest niezbędny do eventu ;)
     
  7. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Roślina do wysiania na głównej łące...;)ale nie daje potrzebnych guzikówxDxDxD[​IMG]
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Guziki wymiany mogą być przydatne ale do wykonania zadań niezbędne nie będą ;)

     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Proponuję na start przygotować drzewka na głównej.
    Potem wysiać badyla na 180 łatek.
    180 x 65 = 11.700 tkanicji
    180 x 5 = 900 igieł
    19 zbiorów + 300 z rozsiewu.
    19 x 600 = 11.400
    No i z gier nazbierać 160 gwiezdnych talarów na itemy.
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A musisz mieć podwójne? Jeden komplet dostaniesz przed pnączem za rozegrane gierki
     
  11. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Żadnych skrzyneczek ani w nagrodach ani z pnącza :eek: No muszę się zastanowić, ale na chwilę obecną chyba sobie daruję, ale jeszcze przemyśle czy się opłaca dla samego PD.

    Roślinka rośnie 4h, więc znowu trzeba cały czas przed komputerem/laptopem siedzieć, no nie uśmiecha mi się to.
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Faktycznie, nie trzeba.:oops:
     
  13. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Dzień dobry
    Chwilowo mam dosyć siania na 1 polu, więc choć bardzo lubię tę mechanikę to sobie odpuszczę.
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jaki fajny event :)
    Skoro pnącze daje tylko PD i TPD to ja mówię pas ;) odpoczynek murowany, a w zasadzie szyty na miaręxD
     
  15. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    lubię wyzwania ale ... sianie na jednym polu odpada .:sleepy:
     
  16. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Chyba robię..... wieczorem wystawię na głównej drzewka podstawowe bez ulepszeń, na dzikiej postawię zagrody i warsztaty.
    Sianie na jednej łące też mnie nie zachwyca, ale spróbuję, ile zrobię, to będzie. No i ten czas.... 4 godz. trzeba pilnować zbiorów :sleepy:
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ano kombinują i my z nimi:D Na Leśnej polanie (i oczywiście Bahamie) mamy pełną dowolność. Nic związanego z eventem tam nie rośnie, ani nie wypada :music:

    Ja sobie odpuszczę te guziki... Wysieję jak najszybciej zielsko, żeby mieć łącznie 180 łatek i na tym skończę. Mój Miecio kolekcjonuje eventowe pnącza, niech się cieszy z nowego;) Fajnie, że dwie łąki pozostają wolne, będę sobie na nich dalej siała coś do misji:music:


    Edycja. A w czym Wam przeszkadza sianie na jednej łące? Chyba lepiej siać ok. 10 tys. zielska na 1 łące niż ok. 30 tys. na 3?
     
    Ostatnie edytowanie: 27 listopada 2019
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ekskluzywne perfumy w takiej samej cenie jak zwykłe?
    Zwykłe takie cenne, czy ekskluzywne straciły na wartości?
    xD:cry:xD
     
  19. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Wyjątkowo jest duży wybór pomocników, bo jest i kombajn,siewnik,stajenny... i kupony 24-48h. To na start drzewa może troche guzików na wymiane wypadnie ;):)
     
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    OK, ale ja jak zwykle robię, więc igłę z nitką chętnie przyjmuję.
    Sowa pewnie mi powie co wysyłać :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.