Opinie Łatek dostatek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Ale jak mam jedno pole od ramki , a paski są tylko w pionie , to nie mogę dostawić i przełożyć w poprzek.
     
    niebo016 lubi to.
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uff. To chyba jest pokazane gdzieś w FAQ.
    Łapiesz kursorem ten koniec paska, który ma przytykać do już ułożonego, kładziesz tam, gdzie to powinno być - a drugi koniec paska ustawia się sam w możliwych innych pozycjach.
    I wtedy zatwierdzasz.
    Ciężko to wytłumaczyć bez filmiku :(
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    skretnik, czy widzisz na planszy takie coś?
    pole_startowe.PNG
    Do każdego z boków tego pola możesz dostawić dowolny skrawek. Siłą rzeczy masz możliwość dostawienia co najmniej 4 skrawków.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  5. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Właśnie jakoś mi ciężko to przestawić a oglądaj już enty raz.
     
    niebo016 lubi to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Skrawkiem można obracać (przesuwając wokół niego kursor myszy) lub go odłożyć i wybrać inny

    [​IMG]
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    masz pewnie mniej wiecej tak.....
    [​IMG]
    chce postawic na wolne pole przy guziku niebieska kostke,,,
    [​IMG]
    klikam wiec na nia i przesuwam kostke na wolne pole...gdy juz jest na nim to puszczam mysz,,i gotowe,,,system sam ustawi...
    [​IMG]
     
  8. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Właśnie z filmiku chodzi mi o 4 dokładany kawałek.
     
    niebo016 lubi to.
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Każdy składa się z dwóch kawałków.
    Musisz chwycić myszką ten pasujący do reszty. I sam się obróci.
     
  10. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Dzięki, już wszystko wiem ;) Buziak dla ciebie.
     
    niebo016 lubi to.
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie.
    Gierka mi się nawet podoba. Oczywiście nastawiona jestem tylko na GT i tak zdobyłam je i zakupiłam "zagadkowe być może manty" :p i ...skrawki prawie do oporu i tutaj jestem na siebie zła, bo to w ogóle nieopłacalne posunięcie było. Jako, że w innych mini gierkach zazwyczaj opłacało się dokupować fanty eventowe, tak tutaj uczyniłam to bez namysłu :oops:.
     
    anna0089 i niebo016 lubią to.
  12. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    gdzie sprawdzacie te wzory i jak zmienić te trzy latki co dodaje się z boku?
     
    niebo016 lubi to.
  13. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    stawiacie te skrawki do bólu czy tylko te na zetony i konczycie gre bo sama juz nie wiem mam sporo gier a zetonow jak pies naplakał ?
     
    anna0089 i niebo016 lubią to.
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    To już od wyboru gracza zależy bo każdy lubi co innego. Jeden PD, inny TPD, jeszcze inny SG a chyba wszyscy talary :)
    Ja ułozyłem 306 sztuk i stoję bo brak rośliny i wypadajek. Roślina powinna być szybko bo dzisiaj wpadło 100% po 8 kręceniu kołem co mnie bardzo ucieszyło. Potem nadrobię wypadajki i wykupie potencjalne manty i szynszyle i być może farmarki
     
  15. mahartka

    mahartka Baron forum

    podoba mi się ta gierka :D i jak szybko się we młynie domina robią ;) na tą chwilę dopiero 90 ułożonych ale do przodu :)
     
    anna0089 i niebo016 lubią to.
  16. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :)Już wiem o co chodzi w tych gierkach, bo przejrzałam sobie forum. :)Za zgromadzone gwiezdne talary wzięłam wszystkie tajemniczości. :)Igieł z nitką zostało mi 44 sztuki.:)
     
    anna0089 lubi to.
  17. anna0089

    anna0089 Książę forum

    247 łatek ułożonych

    Ja układam tylko te które dobrze idą. Jak widzę ,że od początku mydło i powidło to kończę. A nie jestem wybredna zbieram wszystko co się dobrze układa . Moja najlepsza plansza do tej pory

    [​IMG]
    Ale tak jak pisze w poradniku rzeczywiście trudno ułożyć na super pasze i super nawóz :cry:
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam 241 łatek ułożonych-z 3 pól na 31 wystarcza.Nie biorę tajemniczości,bo zawsze mi z nich quano wychodzi.Niedługo ponoć mamy papugi kolorować,to wezmę SP,bo mało mam zawsze.:(
     
  19. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie 360 łatek. na razie wykupiłam wszystkie łatki bo mnie ta gra wciąga jak żadna inna - nie widzę za specjalnie ciekawych nagród do kupienia bo mam spore zapasy.
     
    niebo016 i olgs3 lubią to.
  20. matthero

    matthero Weteran forum

    Pochwalę się jako pierwszy. Mam już pnączę! :D

    [​IMG]

    Pnącze zdobyte, ale event dla mnie się nie kończy. Planuję jak najwięcej wykupić ze sklepika! :)
    Powodzenia! :inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.