Opinie Łatek dostatek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. asienka26

    asienka26 Komandor forum

    moze mi ktos podpowie czmu cebula na super polach z kasztankiem i biala niewinnoscia rosnie ponad dwie godziny? czy mam dodac kerstol? a wypadajki w mini gierce dopisuja leca jak szalone
     
    niebo016 lubi to.
  2. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Brawo ja niestety dopiero w połowie drogi.

    Oddzieliłam cytat od odpowiedzi.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 sierpnia 2019
    niebo016 lubi to.
  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Na razie wykorzystałam wczoraj darmowe skrawki tkaniny.:music: Tkanicji famosy :music:i igieł z nitką mam na 140 sztuk skrawków tkaniny. Na razie zbieram i wysiewam.:)
     
    aankaa_66 lubi to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zgadza się. Aby cebula, dla której masz aktywny szklarniowy bonus "Miłość do SN" rosła 1 sek. musisz dołożyć do slotu kerststol. Wtedy już woda i zwykły nawóz nie są potrzebne - również na SP.
     
  5. asienka26

    asienka26 Komandor forum

    dziekuje slicznie gapa jestem
     
    BA_Marion lubi to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Szybki jesteś, ja dopiero 141 plus 3 skrawki w zapasie.
    Koło bonusów nie chce dać.
    Ze sklepiku zgarnęłam już potencjalne manty i szynszyle.
     
    olgs3 i -norbijas- lubią to.
  7. hator

    hator Ekspert forum

    Za 145 skrawków zgarnęłam 140 GT i cośtam jeszcze przy okazji, nie wiem czy to dużo, ale ja jestem zadowolona :D
    Gierka mi przypadła do gustu, szybko ją opanowałam, pewnie dzięki "testowej" farmie :p
    Na razie nic w sklepiku nie kupuję, pozbieram więcej GT i się zobaczy :)
    Powodzenia wszystkim
     
    BiałyTrabant lubi to.
  8. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Podpowiedzcie proszę co zrobić jak mam PAT. Ani nie mogę dołożyc do czwartego kawałka ani zdjąć poprzednich.
    Gra nie kończy się automatycznie. Gdy nie mamy już możliwości ruchu (tj. wszystkie 3 skrawki na bocznym panelu są nieaktywne) trzeba ją zakończyć klikając w okrągły przycisk końca gry (w prawym dolnym rogu). Można też grę zakończyć wcześniej - przycisk umożliwiający zakończenie gry staje się aktywny po ułożeniu na planszy co najmniej 4 skrawków

    Nie widzę przycisku ukończenia gry wcześniej :oops: Pomocy
     
  9. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    po czwartym kawałku możesz skończyć grę - zielony przycisk, dolny prawy róg musi być aktywny
     
  10. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Właśnie mam tylko 3 bo źle ułożyłam, dołożyć innych nie mogę , ale też nie mogę gry zrestartować.
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A możesz wrzucić tu screena?
     
  12. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Też musiałem dwie gry skończyć wcześniej, bo nie dało się dołożyć żadnego kolejnego kawałka. Coś nie halo w tej grze. Może by tak MODzi sie zainteresowali tematem?
     
    skretnik lubi to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To nie jest "nie halo", tylko taka już jest ta mini gra.
    Trzeba uważać, planować, odsłaniać kolejne kawałki przed umieszczeniem czegokolwiek na planszy.
    Ale nawet takie uważanie nie zawsze pomaga.
    Z tym, że takie wcześniejsze zakończenie gry niewiele zmienia, bo do punktacji liczą się ułożone elementy, nie liczba gier.
    Te nie ułożone przechodzą po prostu na następną grę.
    Zapewne dlatego nie można zrobić restartu tej mini gierki ;)
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Na każdej z plansz da się do pola startowego dołożyć 4 skrawki - pole startowe ma 4 boki, i można do niego dostawiać dowolny wzorek. Czyli nie ma opcji, aby na planszy nie dało się ustawić co najmniej 4 skrawków.

    Owszem może się zdarzyć tak, że przy niekorzystnym losowaniu kolejnych skrawków nie uda się na planszy ustawić więcej niż te 4 skrawki przy polu startowym. Wtedy trzeba planszę zakończyć (kliknąć okrągły zielony przycisk w dolnym prawym rogu) i układać skrawki na kolejnej planszy.
     
  15. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Czyli wszystko można wytłumaczyć, nawet jak się nie gra w Frameramę xD super :p
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wszystko można wytłumaczyć, bo tak się składa, że to nie programiści BP wymyślili to patchworkowe domino.
    Bawiłam się podobnymi gierkami, kiedy nikomu się jeszcze nie śniło o Farmeramie...
    ... a teraz wystarczyło odbębnić tę darmową gierkę i pogapić się na screeny wrzucane do wątku.
    Ot i cała tajemnica xD
     
    tigre, olgs3, Anhedrea i dalsza osoba lubią to.
  17. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Albo chociaż możliwość przestawienia ich na polu gry, bo mam kolor a nie mogę go przestawić bo się nie daje!
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No niestety trzeba się z tym pogodzić, nie ma na to sposobu.
    Następnym razem uważniej układaj te elementy i zawsze najpierw odsłaniaj następne ;)
     
    olgs3 lubi to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a ja chyba juz wiem jaki jest problem....
    na polu gry ma ustawione trzy kostki domina..a w pasku bocznym ma tylko jedna wolna kostke ktorej ,nie moze dostawic,,,
    zalecam dorobienie kostek w mlynie a problem sam zniknie....
     
    olgs3 lubi to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Możliwość przestawienia masz, przecież musisz zatwierdzić takie a nie inne ustawienie skrawka, no a jak już zatwierdzisz to umarł w butach.:(
     
    ania1713 i olgs3 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.