Opinie Łatek dostatek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. syriuszblack87

    syriuszblack87 Czeladnik forum

    Nie mogę ułożyć skrawków tkanin na planszy. Od razu wracają na prawą stronę.
     
    bogusiania lubi to.
  2. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry a ja sieję i sieję bo chce skończyć misję w spółdzielni więc na zmianę chryzantemy złociste lalalllala i jesienne żółte róże lalallala :music:przy okazji i widelec "wylata" i igła z nitką wylatuje.xD
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/Łatek-dostatek.69850/#post-2049642
    Dokładany element musi pasować wzorem do już leżącego (poza pierwszym).
    Znaczenie ma też za którą część (który wzór) domina się łapie - strzałki kierunków na grafice.
    Potem ewentualne obrócenie elementu (przerywany kwadrat) , no i "enter" "ptaszkiem".
     
    Ostatnie edytowanie: 22 sierpnia 2019
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A to mi ćwieka zabiłaś.:p
    Chyba zostaje tylko zamknąć planszę i próbować w następnej.
     
    aankaa_66, olgs3 oraz gosiagosia60 lubią to.
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tak zrobiłam-głupie to jest :( 60 gier i 18 talarków tylko -.-
     
  7. aisunel

    aisunel Generał forum

    Robie ale bez spinki;).Pacholeciem bedac szylem z babcia i szydelkowalem,bidusia wnuczki nie uraczyla,to probowala mnie przerobic,na szczescie zaczalem biegac i nie tylko po boisku:p
     
    gosiagosia60 lubi to.
  8. halina54

    halina54 Hrabia forum

    No niestety u mnie jest podobnie z tym ze na planszy mam tylko guzik i nie ma nic wiecej .Dostalam 10 skrawkow a reszty brakuje brakuje i nic z tym nie udaje sie zrobic...dlaczego?
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Trzeba grać na niebieski wzór dający GT.
    Widzę, że mimo losowości pojawiania się wzorów będzie to wymagało odrobiny pomyślunku. Nie ma co wciskać elementów "jak leci".
    Trzeba będzie trochę planować, przewidywać, ryzykować.
    Przynajmniej ja tak to widzę.
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Co nie zmienia faktu,ze to głupie-planuję układając pierwszy ale potem to masakra jakaś...Jak do jutra nie zatrybię o co kaman,to rezygnuję...Szkoda mojego czasu -.-
     
    bogusiania, olgs3 oraz aankaa_66 lubią to.
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czasem nie warto robic calej planszy.....;)
     
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Na tych kwadratach co są nici,igły itp nie można ustawiać łatek?Ogólnie to jest głupie i mi się nie podoba.
     
  13. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Od rana mi w głowie siedzi ten wierszyk , tańcowała igła z nitką, ale na planszy mi nie idzie:)hihi Oj, to ja już wolę szydełkowanie, albo robienie na drutach, bo to mi wychodzi całkiem nieźle:)
    Może się wprawię po jakimś czasie, a jak nie , to dam sobie spokój z tym szyciem:)
    Pola obsiane roślinką eventową i czekam na zbiór.
    Pozdrowionka przesyłam:)
     
    oset53, anna0089 oraz gosiagosia60 lubią to.
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dokładnie tak.
    Wolę zostawić domino z niebieskim polem na kolejną planszę niż wstawić je (niebieskie pole) "luzem".
     
  15. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    No coś Ty. Jak dostajesz na początku różne to nie układaj ich koło siebie, tylko w różnych końcach, żebyś mogła dopasować do każdego koloru, jak wpadną następne odpowiadające tym co już ułożyłaś. Spróbuj tak i powiedz, jak poszło :)

    Edycja: chodzi mi o różne strony guzika
     
    Ostatnie edytowanie: 22 sierpnia 2019
  16. syriuszblack87

    syriuszblack87 Czeladnik forum

    Tak właśnie jest, że tam gdzie są nici i igły nie można położyć nawet pierwszego skrawka. Nie można też ominąć tej planszy
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pierwszy skrawek musi dotykać guzika.
    Igły i nici to przeszkody, na tych polach nic nie da się położyć.
     
  18. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a jak żadna nie pasuje do już ułożonych to można z drugiej strony guzika ułożyć. ważne że dokładany skrawek ma dotykać drugiego lub guzika

    cytat z FAQ:
    Kolejne skrawki można dostawiać do pól z tym samym rodzajem wzoru, jak na łatce dostawianej (lub do pozostałych wolnych boków pola startowego).
     
    gosiagosia60 lubi to.
  19. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    Na 1 rzut oka dziwne to ale po dwóch grach czuje że sytuacja będzie opanowana ;)
     
    anna0089 i gosiagosia60 lubią to.
  20. matthero

    matthero Weteran forum

    Wolałbym żeby te wypadajki rzadziej leciały i żeby mniejsza ilość ich była wymagana... Załatwiłbym to Johnami, a tak muszę trochę poczekać...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.