Opinie Łatek dostatek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Powoli zaczyna sie realizować czarny scenariusz z ankiety dotyczącej ilości eventow w miesiącu.
    Po 2,3,4 itd eventów w jednym czasie na tym samym obszarze
    Oby tylko dali FAQ do każdego eventu 1 dnia miesiąca i będzie w czym wybierać do bólu
    A,ze bolec będzie to z cala pewnością
    W ranach okładów,plastrów i innych medykamentow przeciwbólowych aktualnie wyprzedaż Imprezowych Wejściówek.
    Parę innych środków juz w swojej ofercie mają
    Inne dorobią...w miarę rozwoju akcji
    Łatek dostatek a wpłat gotówki do BP wciąż za mało-.-
     
  2. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Spokojnie, spokojnie, dobre wieści niosę >>klik<< :D
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Wybacz ale co ma w tym momencie tutaj, to co myślą Węgry, Niemcy czy tam inne kraje, a nasze opinie się nie liczą?
    Jak Nasi Gracze idą na inne fora to jest nie fajnie, a Ty teraz takie rzeczy piszesz.
    To co? Mamy iść sobie tam?
    i "przez przypadek się dowiedzieli"- zostawię bez komentarza.
    Mam poczucie humoru ale kompletnie mnie to nie śmieszy.

    Niby mnie to ziębi i grzeje bo i tak nie wiem czy event będę robić (mam wybór), ale korzystając, że mamy wątek do dyskusji na ten temat, to swoją opinie zostawiam tutaj a nie obcym forum.

    Nie powinno być tak by eventy nakładały się w tym samym czasie, na tych samych polach, skoro wymyślili tasiemca na miesiąc, to zwyczajnie powinni uwzględnić
    i miło że to uczynili :)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Można do poradnika nie wprowadzać tego zdania, ale mechanika eventowa przez to się nie zmieni. Brak tej informacji można by uznać "nie na miejscu".
     
  5. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Po Tobie nie spodziewałam się takiego wpisu - przykro.
     
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    O matko jak szybko naszych opinii wysłuchalixD
    Nic tylko sie cieszyć,ze im czasami słuch wraca przy notorycznej głuchocie na inne nasze prośby
    Mysle,ze sie zdrowo piedykneli i jakoś trzeba bylo wyjść z tego z twarza:p
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie miałam nic złego na myśli. Event ewoluował i do ostatniej chwili przychodziły zmiany - właśnie w wyniku przyjmowania choć częściowo opinii członków różnych Ekip. Nie zawsze było możliwe ponowne przygotowanie grafik/gifów/filmów na późniejszych wersjach i nie ma w tym nic niezwykłego.
     
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Tym razem jeszcze tylko skomentuje, ale ostrzegam, że następnym razem moja reakcja na takie słowa będzie dużo ostrzejsza...

    Po pierwsze twórcy gry mają prawo ustalać takie zasady jakie uznają za słuszne. Gracze zaś mają prawo wyrazić swoje zdanie na temat tych zasad, w tym okazać swoje niezadowolenie. Ale ważne aby robić to w sposób kulturalny i nie obrażający nikogo.
    Teksty o chamstwie, oszustwie, wprowadzaniu w błąd i tym, że ktoś kładzie uszy po sobie są najdelikatniej rzecz ujmując zwyczajnie nie na miejscu i bardzo Cię proszę, żebyś następnym razem zastanowiła się nad tym co piszesz.

    Poradnik zawiera prawidłowe informacje i nie ma mowy o żadnym oszustwie czy wprowadzaniu w błąd. Gdyby informacji o możliwości kontynuowania eventu po zakończeniu podstawowych zadań zabrakło w poradniku, to wówczas można by było mówić o błędzie.

    Poza tym jak widzisz BP już poinformowało, że na podstawie uzyskanych opinii zamierza wprowadzić zmiany, więc jak na tym tle wyglądają Twoje zarzuty wobec Ekipy?

    To, że my jako moderatorzy wyrażamy swoje zdanie o evencie, to robimy to na takiej zasadzie jak każdy inny gracz i mamy do tego prawo. Też jesteśmy graczami i mierzymy się z tymi samymi problemami co wszyscy. Mnie też się nie podoba jak są dwa eventy na tym samym polu i cieszę się, że BP jednak wprowadza zmiany, bo inaczej miałabym spory problem. Ale na pewno są tacy, dla których wyzwanie w postaci dwóch eventów na jednym polu byłoby ciekawe. I co? Nie mają prawa do własnego zdania, bo jest ono odmienne od zadania większości?

    Ja rozumiem wzburzenie, rozumiem, że ktoś kto szczegółowo planuje swoją aktywność na farmie, po przeczytaniu poradnika mógł w pierwszym momencie zazgrzytać zębami, ale szanujmy się wzajemnie i wyrażajmy na forum swoje opinie (nawet te, które mają pokazać nasz bardzo negatywny stosunek do czegoś) w sposób cywilizowany, bez oskarżeń i inwektyw.
     
  9. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Gdybym była jednym z tych graczy , którzy już w drugiej dobie kończą ewenty, gdzie wysianie terrorbadyla obliczone jest na tych dób co najmniej 6, czy 7 , to faktycznie brak tej informacji uznałabym za ,,bardzo nie na miejscu,,, bo nie wiedziałabym, że mogę sobie siać dalej i zgarniać dodatkowe nagrody :p
    - nie jestem niestety,albo na szczęście :music:
    - i nadal uważam , że to nie Twórcy ,,zmuszają,, farmerów by nadążyli za wymogami tej zabawy, a raczej Farmerzy - z całego Świata - skłaniają Twórców do sprostania ich... oczekiwaniom
    - spokojnie wysieję sobie tu tyle, ile mi potrzeba i te ostatnie szklanki z sokami także spokojnie zdobędę w ostatniej misji tygodniowej
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No proszę. Czuję się zauważona i doceniona(poniekąd) [​IMG]
     
    gretag i niebo016 lubią to.
  11. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Może się nie znam, ale jak dla mnie fajnie zapowiada się ewent i jest rozwojowe pnącze. Akurat nie mam na farmie zagród, więc nic nie muszę usuwać jak będę go sobie robić. 10 florenów się przyda jak najbardziej :)
     
    anna0089, gretag oraz kalinamala lubią to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja mam mieszane uczucia...:(Zobaczę ile mi wyleci wypadalców jutro,wtedy zdecyduję...
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wszystko się zgadza z wyjątkiem tych dziesięciu florków ;)
    Dwie sadzonki, z których wyrośnie klon cukrowy XL...? 8)
    Powinni więcej florków dawać w eventach - to jest doskonała zachęta dla tych, którzy jeszcze nigdy nie wypróbowali maszyn 8)
    Raz spróbują... a później ciężko im będzie wrócić do ręcznego dziubania w małe poletka - i proszę, nowi nabywcy rozmaitych kombajnów gotowi.

    A tak w ogóle to cóż – sympatyczny pomysł z tym układaniem patchworkowego domina, tego jeszcze nie grali (i za to plus).
    Wątpię, czy będzie mi się chciało, ale doceniam, że wreszcie przerobiono na potrzeby farmy jakąś nową mini gierkę.
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry dzień

    Hm
    domino fajna gra
    ale szycie to nie moja bajka
    no jakiś tam guzik owszem ale łatki
    kto szyje obecne łatki xD
    no ale lubię nowe pomysły ,nową mechanikę jaka pojawi się w grze niż do znudzenia powtarzane te same
    więc sobie machnę znaczy uszyję łatki

    tylko te pnącze jakieś felerne i pewnie zakradł się błąd
    może miało być bez tego zera :pxD

    no tego badyla sporo
    strasznie nie cierpię siać ;) w grze gdzie zabawą a nawet nagrodą jest właśnie siać xD

     
  15. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    A ja ośmielę się powiedzieć , że wszyscy ukończą - przynajmniej ten tutaj i będąc jeszcze śmielszą postaram się to udowodnić;
    gdzie jest początek wszyscy wiedzą, a meta -całość - czy jak kto woli - koniec - znajduje się tu;

    28.08.2019 godz. 14:00
    i każdy doń dobiegnie, a że nie wszyscy jednakowe zdobędą nagrody to...już inna bajka(że tak powiem):p

    tutaj zaś rozwiązanie jest bardzo proste; wystarczy... pozbyć się ,, schorzenia,, które jest powodem owego ,,permanentnego niedosypiania,, a nie będziemy mieć żadnych powikłań wywołanych brakiem snu
    - wybaczcie Farmerzy te słowa - piszę jak widzę i zapewne wielu rzeczy nie dostrzegam, no ale... nie każdy jest doskonały
    - za to na krawiectwie znam się bardzo dobrze i z prawdziwą przyjemnością będę układać te kolorowe skrawki
    urozmaicając sobie tym nudne i żmudne sianie :music:
    edycja;
    Sookie nie zmieniło, raczej ,,ukazało,, jeszcze inną treść i sens
     
    Ostatnie edytowanie: 21 sierpnia 2019
    anna0089, niebo016 oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    ):p
    Uwielbiam cytowanie . Ale w tym wypadku szatkowanie całości zmieniło sens wypowiedzi. Znak czasu?
    Oczywiście,że wszyscy skończą. Bo 4 misję będą robić na Baśce
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Będzie niewielka zmiana w FAQ. Otrzymaliśmy informację, że wypadajkę - Igła z nitką - będzie można otrzymać również z Magicznego drzewa.
     
    Honorat. i niebo016 lubią to.
  18. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Rozumiem gorące słowa które padają na forum ale mnie to nie rusza .Ewenty są naszą pracą , przyjemnością, trudnością.
    Przestałam traktować grę jak coś bardzo poważnego. Z przyjemnością podejmuje grę a co zrobię to zrobię . Zauważyłam ,że
    jak zaczyna się już grać to jakoś wszystkiego rodzaju trudności -wygładzają się i są łatwiejsze. Oczywiście nie wszystkie ewenty
    kończę ale zawsze coś tam sobie skubnę i farma idzie do przodu a domino bardzo lubię i już się ciesze na jego układanie i przewiduję trochę ekscytacji przy wyborze łatek -pasuje czy nie - i już się na to cieszę :)
     
  19. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Czy twórcy gry wzięli też pod uwagę, przenosząc misję na wyspy że tam jest mniejszy areał do siania i w ciągu 6 dni można mniej wysiać aniżeli na farmie?
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no i od 29 chyba dojdzie kolejny event;)
     
    Alutka, olgs3 oraz niebo016 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.