Opinie Łatek dostatek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kamder

    kamder Hrabia forum

    Pnącze zdobyte wczoraj, a dzisiaj item :).
    [​IMG]
    Udało się zrobić bez bonusów z koła, a wypadajki zawsze miałem nadmiar 8).
    TSy wystawie później jak nadejdzie taka okazja ;).
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tyle ułożyłem:
    [​IMG]
    W sklepie zostały skrawki tkaniny, CMJ i komplet TNZ.
    Jestem zadowolony z osiągniętego wyniku.
     
  3. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    To i ja się pochwalę. Świetnie się bawiłam.xD I co ja zrobię z moim uzależnieniem, jak firma BP nie zdąży przepisać gry na nowy silnik ??:cry::cry:

    To moje układanki. :)

    [​IMG]
     
  4. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    Dla mnie event był super, gierka bardzo mi odpowiadała, bo nie było ograniczenia czasowego, wypadajki leciały doskonale, zużyłam 863 łatki i zakupiłam w sklepiku wszystko, co chciałam za 790GT. Może średnia taka sobie, ale zabawa przednia:) Oby więcej takich eventów. Gratuluję wszystkim, którzy ukończyli, albo chocaż osiągnęli zamierzony cel:)
     
  5. Ania.1987

    Ania.1987 Okazjonalny autor

    8 minut do końca, a gra nie działa ? Nie można wcale uruchomić. W końcu po 3 odświeżeniu strony udało mi się wykorzystać farmarki...Zużyłam 737 łatek.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2019
    pretorianka i agniecha$ lubią to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ania.1987, u mnie działa normalnie. Może spróbuj odświeżyć (choć to ostatnie chwile...).
     
    Ania.1987 i pretorianka lubią to.
  7. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    nie zdążyłam sprawdzić stanu łatek ale wczoraj było 800 z hakiem, dziś grałam do końca (obstawiam bliżej 900 szt). wciąnęło mnie jak mało kiedy bo nagrody fajne (te z planszy bo w sklepie nędza).
     
  8. matthero

    matthero Weteran forum

    Nie wspierałem się super nawozem... (Z wyjątkiem rozsiewu początkowgo) Jedyne co wykręciłem to +100% do stodoły i to w ilości jednej sztuki. 2 albo 3 razy zużyłem dyniowy prezent, który daje +2 do zbiorów... Oprócz tego woda + nawóz i zbieranie w punkt z alarmem.

    Bardzo bym się cieszył jakby czytali nasze posty, ale oni chyba raczej tego nie robią... :oops: Jedyne w czym BP mi pomaga to w wyciąganiu kasy ode mnie! xD
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu minął już dosyć dawno, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.