Opinie Łatek dostatek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli faktycznie masz na planszy ułożone tylko 3 skrawki, to musi się dać. Wrzuć proszę na forum widok tej planszy.
     
    niebo016 lubi to.
  2. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Musisz móc dostawić albo przy innym skrawku, albo od strony guzika - zawsze można postawić z 4 stron.
    Może ktoś Cie poinstruuje, jak wstawić na forum, ja też nie umiem, więc tutaj nie pomogę.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 sierpnia 2019
    niebo016 lubi to.
  3. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    141/550 słabo ale działamy ;)
     
    niebo016 lubi to.
  4. wiewiorka721

    wiewiorka721 Aktywny autor

    nie wiem co się dzieje ale nie mogę ułożyć żadnego skrawka na nowej planszy,ucieka mi z powrotem na miejsce
     
    niebo016 lubi to.
  5. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    [​IMG]
    Pnącze odpalone, jeszcze 15 gier do ostatniego itemu. A potem szyję dalej ;):) Miłego wszystkim Graczom:music:
     
  6. jolantarr

    jolantarr Forumowy żółtodziób

    jak mam zlikwidowac błędnie położony pierwszy kawałek materiału
     
    niebo016 lubi to.
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ładnie zasuwacie.
    A jak Wam wychodzi z GT?
    Mam 194 GT na 177 klocków - 1.09.
    Ciut ponad 1 GT na 1 klocek.
    To pewnie kiepsko?
     
    niebo016 i olgs3 lubią to.
  8. jolantarr

    jolantarr Forumowy żółtodziób

    ok jużwiem
     
    oset53 i niebo016 lubią to.
  9. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    225 na 550 pełzne dalej:pxD
     
    oset53 lubi to.
  10. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Mam za soba 244 kroki, zaczynam sie cykac, czy zdaze. Zegar eventowy robi cyk cyk cyk a glos w glowie mowi "nie jest zle ale i tak nie zdazysz". Podrzuccie troche dobrej energii 8)8)
     
    Mcgregoro lubi to.
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Spokojnie zdążysz, minęły 52 godziny ewentu, a Ty masz 244 kroki, jak będziesz szła w takim tempie to po 118 godzinach powinnaś mieć 550 skrawków, a ewent trwa 144 godziny, więc spoko, czasu starczy na dodatkowe skrawki.:)
    Mnie się trafiło jak ślepej kurze ziarno, 200 procent, więc ewentówka prześcignęła wypadajki.;)xD
     
  12. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    193...za godz zbiór kolejny
     
    oset53 lubi to.
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na pudle chłopaki siedzą, nie załapałam się, ale plus 1 i 200 procent zrobiło swoje.:D

    [​IMG]
    Fajna gierka, pogram jeszcze.:D
     
  14. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Jakieś patchworki z 32 łatek mi już wyszły. Kupiłam nawet ten pakiecik z 10 sztukami, bo przecież grzech nie kupić, jak taka taniocha xD, a siać sie nie chce, bo upał. Kapę bym jednak znowu uszyła ... Tyle ,że nie szyję bo ponad dwie godziny minęły, a zamówionych skrawków nie widać:cry: Do PT mi się nie chce pisać:p Zobaczymy, co noc przyniesie. Jak nic, to prznajmniej nie będzie mnie znowu korciło;).Kominowanie z kawałkami mi się podoba, tylko niepotrzebne to całe sianie :pxD Zwłaszcza przy takich suszach ;)
    P.S. Noc nie przyniosła zmian. Zostały mi zatem ... nici xD
     
    Ostatnie edytowanie: 25 sierpnia 2019
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    348 łatka położona.Idę spać,dobranoc :music:
     
    oset53 i olgs3 lubią to.
  16. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Zaczynamy od umieszczenia któregoś z dostępnych skrawków obok pola startowego - na każdej planszy jest to pole z dużym brązowym guzikiem; można do niego dostawiać każdy rodzaj wzoru:
     
    oset53 lubi to.
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    musisz potwierdzić ułożenie skrawka, masz na nim takie żółte kółeczko z 'v"
    [​IMG]
    a co uszyłaś? :Dpochwal się :p
    mnie to guzik i pętelka wychodzi poza łatki - nikogo tutaj nie dogonię xD:cry:
     
    oset53 i olgs3 lubią to.
  18. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    to znaczy ze i u mnie słabo na 264 gry285GT ale mysle da sie wykupic co lepsze fanty a i innych dobroci troche wpadło SP SN NZ PD TPD nie jest zle
     
    oset53 i hlnrys lubią to.
  19. matthero

    matthero Weteran forum

    A faktycznie. Musiałem przeoczyć post. W takim razie gratulacje. Chociaż mam wątpliwości czy zdobycie pnącza w 18h jest możliwe bez kupowania koszyczków. Nic nie mam do nich, bo raz też kupiłem... No chyba że zaszalał z kołem i wylał hektolitry SN. Każdy robi jak uważa, aczkolwiek nie jestem fanem tego typu kończenia eventu. :p
     
    Anhedrea i Cardamon lubią to.
  20. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Nie przejmuj się , pomyłka może się zdarzyć ;).

    [​IMG]

    Życzę Ci równie udanych wyników :).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.