Opinie Łatek dostatek V

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 25 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pamiętam, ale mam teraz 93 talary, bo wzięłam kuok i ulepszenia Jadłodajni :p
    a na 2 ulepszenia itemu potrzeba 200...
    Z 2 zbiorów dostanę jeszcze 20 łatek, a z tego nie wiadomo ile talarów przybędzie, 103 brakuje, na ulepszenia nie starczy, więc biorę kombajny (chyba się sumują ) i może bonus +200% jak starczy.
     
  2. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Kompletnie zapomniałem, że event trwa do 22 i przed 14 z całej rośliny zrobiłem łatki:sleepy: więc trzeba było rozsiewać na nowo i może na dwa pełne zbiory się uda...samo układanie idzie mi bardzo średnio 299 łatek i 373 GT, nie wiem czy uda mi się uzbierać 400 na wszystkie ulepszenia...te kuoki też kuszą, więc myślę czy nie wziąć właśnie tej zagrody, kosztem dwóch ulepszeń jadłodalni:oops:
     
    krasnoludek10, Anetta41 oraz AngelGina lubią to.
  3. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    ja nie doczytałam i odebrałam pnącze a nie mam ulepszeń ogrodniczych robotów :cry:
     
    krasnoludek10, Anetta41 oraz magdalena lubią to.
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Noż ledwo wymęczyłam toto:p

    294 łatki- na szczęście wpierw wybrałam ulepszenia itemu- chory pomysł- item niezbędny na pnacze z ulepszeniami- mysleć się nie chciało tam komuś? :oops:

    Prócz itemu na pnącze - na ulepszenia Józka starczyło na styk- noż rewelacja:oops: więcej nie da rady nic wybrać.
     
  5. kamder

    kamder Hrabia forum

    Event skończony od wczoraj, ale dopiero dzisiaj mam czas na meldunek :)
    [​IMG]
    Ogólnie udało się zdobyć 759 talarów, więc wychodzi gdzieś 2,32 talara za łatkę 8).
    Nawet udało się wykupić komplet obu ulepszeń przed zdobyciem pnącza, ale dosiałem trochę by kupić jeszcze kombajn oraz skrzynki bonusów. :)
    Kluczowe w zdobyciu dużych ilości talarów jest wybranie planszy, w której będzie co najwyżej 3 rodzaje skrawek. Pomijałem plansze, które są albo za małe, albo miały za dużo skrawek. Również w mniej opłacalnych planszach używałem guziki wymiany i tylko wstawiałem "dżinsowe" skrawki zanim przechodziłem dalej. Zawsze to kilka talarów do przodu :)
     
  6. Karollol

    Karollol Forum Pro

    to tak jak ja nie doczytałam i mam tylko jedno ulepszenie
     
    krasnoludek10 i Anetta41 lubią to.
  7. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    ja tam staram się wycisnąć sklep jak cytrynę:pevent rewelacja! kuoki, agamy, ulepszenia , może jeszcze szarpnę kombajn8) na teraz 335 i 565 GT
     
    krasnoludek10, AngelGina oraz Anetta41 lubią to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    406 łatek ułożyłam,,pnącze i kuoki wzięłam,,jeszcze siewnik i kombajn=540 GT:p,reszta jest milczeniem
     
    krasnoludek10, AngelGina oraz QAtaner77 lubią to.
  9. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    z kombajnem nie wyszło, 26 GT na końcu, z czego 24 wymienione na 3 imprezowe , które dały +100% na 24h, cytryna wyciśnięta elegancko :music:
     
    krasnoludek10, AngelGina oraz Anetta41 lubią to.
  10. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Kamyczek co Ci poszło to klękajcie narody :inlove: chociaż raz xD
    Ja za 5 minut ostatni zbiór i walka o ostatnie ulepszenie..
    [​IMG]
    A mieliście też taką pokręconą planszę?
    [​IMG]
     
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    dzisiaj dżinsy oszalały u mnie na 13 gier 10 było z dżinsem dodatkowo udało mi się 1 x józka dokupić 1 raz kuoki i 1raz 5 imprezówek w całej grze nie widziałam tyle niebiskiego co w ostatnie 2 dni ,nie mogło być tak od początku :)
     
  12. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    No też doczłapałem do drugiego ulepszenia itemu w sumie 421 latek musiałem zrobić katastrofa :cry:
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ostatnia plansza i 23 talaryxD
     
    AngelGina, miwi45 oraz Anetta41 lubią to.
  14. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Wynik 394 łatki i 408 talarów czyli na wszystkie ulepszenia a za te pozostałe 8 talarów Pani nie chciała sprzedać Kuok xD
    Poszedł 3x dyniowy i 800 SN i 200 SNZ i 150 FL na wylotki, co zrobić jak słaby ze mnie gracz :sleepy:
     
  15. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    ewent skończony częściowo bo mam pnącze i 1 ulepszenie robota. Ponadto kupiłam 4 ulepszenia jadłodajni. Czyli ogólnie wynik beznadziejny. Nie dlatego że słabo siałam a dlatego, że mam wspaniały serwer i informatyków. Dzięki za losowość.
    Niestety nie mogę tak jak ksiądzxD podgonić dyniowym bo go nie mam. Ogólnie rzecz biorąc jestem zniesmaczona. Chyba czas na kwas z BP.
    Gierek 265 rozegrałam.
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To zaszalałem.
    Zacząłem z 50h obsuwą.
    Jedną dobę miałem 200%.
    Potem już normalnie.
    Przed chwilą ostatnie łatki ułożyłem.
    [​IMG]
    Sklep prawie pusty.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    ulepszenia - 400 GT
    zagrody - 160 GT
    siewnik/kombajn - 300 GT
    pomocnicy - 160 GT

    583 łatki - 1.020 GT
    1.75 GT/łatkę
    Powyżej minimum.
    Na ulepszenia było potrzebne 400 GT/245 łatek - 1.63

    Niech to nie będzie dla nikogo odniesieniem.
    Jak pisałem wyżej - zaszalałem.
    Poszło 170 impów na szukanie bonusów.
    Do tego ponad 1.000 SN.
    No i zbierałem praktycznie z zegarkiem w ręku.

    Po tej 200% dobie miałem wszystko co było potrzebne.
    Nie wiem co mnie podkusiło siać do końca.
    Chyba to, że mam następny tydzień zmechanizowany.:D

    Losowość wypadła 0.12 ponad założone przeze mnie minimum.8)
     
  17. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Ewidentnie w niedzielę była zmiana "kurkowego" od łatek dżinsowych ;) O ile wcześniej było trudno o łatkę z dżinsem, o tyle wczoraj i dziś trudno o inne kolory. Nawet kilka razy trafiły się plansze tylko z 2 kolorami ;)
    Dziękuję BP za opóźnienie startu minieventu "szybkie warsztaty" i nie podanie nam tej wiadomości w przyzwoitym czasie, bo z tych nerw, to wykręciłam 100% na kole i zaczęłam na nowo siać eventówkę. Wzbogaciłam się o ekskluzywne perfumy, bonusy 200%, imprezowe wejściówki i ostatnią skrzynię bonusów. Ogólnie jestem zadowolona z eventu.
    Generalnie doradziłabym BP, aby zatrudnili u siebie psychologa. Metoda kija i marchewki działa, gdy są zachowane proporcje. 2 ostatnie dni eventu na marchewkę, to zdecydowanie za mało i za późno. Jeśli tego kija, który nam ostatnio serwuje BP będzie więcej- to mogą się nieprzyjemnie zdziwić. Okrojenie bonusów na kole nie spowoduje większych zakupów imprezowych wejściówek a wręcz odwrotnie. Itd.
    Pozdrawiam :)
     
  18. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Nom gdyby nie dyniowy to niestety, albo poszlo by co innego, albo tak jak mówisz. Co jakiś czas jest taki event, że bez bonusów nie ma szans >:( Najgożej, że za każdym razem kusi coś doprowadzić do końca i w ostatnich godzinach pękają floreny :oops: ale o to chodzi przecież w tej darmowej grze xD
     
  19. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Gratulacje dla tych, co ugrali wszystko, co chcieli, u mnie "niebieskich" jak na lekarstwo niestety na ulepszenia dp pnącza nie wyszło:(((
     
    krasnoludek10, Anetta41 oraz KsiądzxD lubią to.
  20. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    U mnie bardzo słabo wypadały talarkowe łatki. Najwięcej było tych dajacych TPD i narzędzia. Wyskakiwały nawet po 3 pełne. Wymieniałam guzikami a one ciągle powracały.
    Układałam codziennie i nie zdarzyło sie, żeby było w jakiś dzień więcej dżinsu. Najwiecej udało sie ułożyć 52 talary ale tylko raz.
    Niestety jeśli chodzi o losowość na mojej farmie to jest tragiczna.
    Wykupiłam wszystkie ulepszenia i skrzynie z bonusami. I jedną imprezówke - na nic wiecej juz nie wystarczyło. Ułożyłam - jak dobrze zapamiętałam - 392 łatki. Byłoby więcej, ale nie dopatrzyłam, ze event konczy się później i już rano posiałam inna rośline. Bo przed 14ta nie było szans wejść na farme. Przerobiłam wszystko na łatki i po południu już mi się nie chciało rozsiewać z 35 roslinek.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.