Opinie Łatek dostatek V

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 25 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    U mnie 394 gry i 860 talarów, czyli 2,18 na jedną grę.
     
  2. ewanta

    ewanta Komandor forum

    333 gry i 411 talarów - średnia nie zachwyca ale trafiłam teraz na plansze gdzie są tylko dwie możliwości skrawków: dżinsowy i w kropki więc albo talarki albo super pasza:) musze tylko dosiać trochę eventówki :p
     
  3. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    U mnie rachunek prosty, niecały 1 talar xD:cry:
    [​IMG]
    A to najlepsza plansza..
    [​IMG]
    W sumie podgoniłem wczoraj i dzisiaj dyniowym, ale jeszcze dylemat czy ulepszyć i odpalić pnącze czy Józka :sleepy:
    Ps. ponownie choćby oprócz systematycznego zbioru, potrzebne były jakieś profity >:( 100 zielonych i 50 imprezowych dało nic.
     
  4. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Ułożyłam 440 łatek. Bonusu z koła nie udało się wykręcić, więc zużyłam bonus 100% na plony roślin plus 2razy dyniowy prezent. Udało się wykupić ulepszenia Józka, itemu i kuoki. Niepotrzebnie zbierałam dalej talary, bo z dwóch skrzynek bonusów wypadły dwa bonusy 100% PD/TPD, które nie są warte 80 talarów. W pasku mam ich sporo. Na trzeci taki bonus nie miałam ochoty i na tym skończyłam sianie.
     
  5. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    258 łatek i ledwo 235 talarów... Nie będzie ani ulepszeń Józka ani Kukok. Po prostu świetnie....
     
  6. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Iść w kuoki czy agamy ? Pewnie te 1sze zostaną dodane w HiP i pewnie coś tam będzie można za nie szrpnąć zacnego8) Józki, roboty są. Na teraz 289 i 470GT w tym x32 trzymam na planszy.
     
  7. Antoś_2010

    Antoś_2010 Okazjonalny autor

    Zwykłe naciągactwo i nic więcej albo płacisz albo jesteś leszcz.Dziękuję bardzo raczej pierwsza śmieszna misja do której pakujesz coś z ulepszeniami.Dziadostwo - płacz i płać się znaczy!!!
     
    magdalena, oset53 oraz KsiądzxD lubią to.
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Doszłam do pnącza, kupiłam kuok i ulepszenia Józka, niestety na ulepszenia itemu zabrakło.-.-
    Mam tylko 40 talarów :(dalej sieję i coś tam kupię jak nie zapomnę.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2021
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mam i ja wybieg dla kuok, ale sieję dalej:D Może chociaż na kombajn na 24h uzbieramxD

    Po pierwsze - kuok, nie kukok (przepraszam, musiałem). A po drugie - chciałbym się dowiedzieć, dlaczego jej nie będzie, skoro kosztuje ona tylko 80 talarów. Domyślam się powodu, ale wolę się upewnić.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2021
  10. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam
    mam nie lepiej ,co z tego że pnącze mam zdobyte jak nie mam ulepszenia drugiego ogrodniczych robót
    i już nie zdążę tego zrobić , bo jutro na cały dzień idę do pracy , tak więc pnącze będzie puste
     
  11. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Do pracy idę. Kiedyś taki event nawet przy pechu nie byłby problemem...
    Mi się właśnie ledwo udało... Ale szczerze żałuję że wziąłem w tym evencie udział...:oops:
     
  12. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Ułożonych skrawków 377 - event do 22 ( wg poradnika ) to jeszcze trochę ( może ? ) skrawków wpadnie ale i tak mam dylemat co wybrać ulepszenie itemu na pnącze czy kupony czy lux perfumy ? Talarki w ilości 216 szt mam
     
    AngelGina, Anetta41 oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aa, okej. Z tego, co rozumiem, to za zdobyte 235 talarów wziąłeś ulepszenia itemu na pnącze lub Jadłodajni Józka. A może się mylę? W temacie - zbiór badyla za 4h i mam nadzieję, że chociaż na jednego pomocnika uzbieram.

    PS. Kiedyś pewnie jeszcze zdobędziesz te kuoki i to niekoniecznie na Gift&Trade;) Ja do tej pory nie mam terrarium dla modliszek ani wybiegu dla agam. Tak, wiem, że one można zdobyć z tajemniczych zagród. Ale według mnie kuoki kiedyś też tam wprowadzą;) A tam może będziesz miał większego farta (w przeciwieństwie do mnie):p


    EDIT: Dobrze, że jeszcze nie zebrałem, bo przegapiłem, że event do 22. To zbiór za 3h, nie 4xD
     
    AngelGina i Anetta41 lubią to.
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    dzisiaj rano stał się cud w pierwszej grze nareszcie zobaczyłam dżinsy za 30 talarów do 2go ulepszenia robót wczoraj brakowało mi 50 w tym rozdaniu mam już 15 jednym słowem doczołgam się do uruchomienia pnącza

    [​IMG]
     
  15. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Tylko ulepszenia itemu. Józka też chciałem ale niestety się nie uda :/
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  16. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam :)
    Według mojego planu kupiłam najpierw ulepszenia Józka, starczyło mi jeszcze na jedno ulepszenie ogrodniczych robotów, dzisiaj poukładałam skrawki i już mogę powiedzieć, że mam drugie ulepszenie, tylko muszę ukończyć grę, bo w łatkach już mam brakujące talary :). Nie wiem, czy bym tyle tych talarów uzbierała, gdyby nie wpis MOD_Marion:
    Dziękuję :), gdyż po przeczytaniu zmieniłam taktykę :D, wcześniej nawet na myśl mi nie przyszło, żeby sprawdzać jakie łatki szykuje dana plansza i omijać te niekorzystne... takim sposobem dozbierałam na wszystkie ulepszenia ;)
     
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Mam 82 talary, ze zbioru mam 10 łatek, więc ugram jeszcze parę talarów.
    Ulepszenia itemu poza zasięgiem, przy dobrym układzie starczy tylko na jedno ulepszenie, a to nic nie daje.
    Pobuszuje w sklepie.:p
    Interesuje mnie kombajn, czy uruchamia się od razu po kupnie ?
     
    AngelGina, Anetta41 oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Kombajn tak-od razu. Tylko kupon jest jako cos na kiedy chcesz.

    Jak ja sie ciesze, ze podeszlam do tego eventu na luzie i bez wielkich planow, bo nawet ten maly sie nie udal. Niebieskie latki slabo przychodzily a wymiany niewiele dawaly. Losowosc. losowosc...hahahhaha.... widze, ze i ja tez juz podchodze do eventow losowo i bedzie musial chyba "miec cos w sobie" jakis event, aby uzyla "specjalnosci", aby go dokonczyc.

    Eventy przestaly byc przyjemne a staly sie gonitwa za zdobyciem "czegos", czego bez zubozenia stodoly nie da sie miec.

    Idzie lato. bede sie przygladala eventom jak dawno temu i zrobie jakis raz na mnostwo eventow.
    Przestaje tez je zaczynac tak dla zabawy, bo zadnej zabawy w tym nie ma.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2021
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Tak myślałam, wezmę kombajny, bo siewniki u mnie często wypadają z Koła i ze skrzyń.
    Rozumiem, że jak kupię 2 x kombajn to będę go miała przez 48 godz ( dobrze myślę ? )
     
    krasnoludek10 i Anetta41 lubią to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Olu nie wiem czy pamiętasz, ale ten ewent trwa do 22, więc może jeszcze coś ugrasz.:)
     
    krasnoludek10, Anetta41 oraz alekar lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.