Opinie Łatek dostatek IV

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A ja jestem tutaj:) (jak widać ten event robię w trybie "na leniwca")
    event.PNG
    Koniec zaplanowany na jutrzejszy wieczór, łącznie będzie 249 łatek. Czy uda mi się kupić w sklepiku to co bym jeszcze chciała? To nadal zagadka:music:
     
  2. abask

    abask Komandor forum

    Event skończyłam w czwartek rano ale szyję nadal. Czy te kupony w sklepiku to rzeczywiście są tylko na kombajn? Czy może, jak zawsze, na wszystko?
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Te kupony nazywają się w grze "Kuponami na kombajn" (zajrzyj do swojego inwentarza i sama sprawdź), ale faktycznie działają na wszystkich pomocników.
     
  4. kamder

    kamder Hrabia forum

    Na tej planszy na teraz udało się zdobyć najwięcej talarów :).
    [​IMG]
    Gdyby było więcej podwójnych z niebieskimi to byłoby więcej. Miałem tylko 3 takie skrawki :(.
    Również z jakiegoś powodu nie mogłem wymienić, gdy miałem trzy takie same skrawki w paski pomimo, że miałem guziki-.-.
    Pewnie do jutra będzie już komplet itemów, ale będę siał dalej. Może coś jeszcze kupię ze sklepiku ;).
    Edit. Jednak udało się zdobyć więcej 8).
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 14 września 2020
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    a ja się cieszyłam z moich 67 GT na tej planszy 8)xD
    Muszę zajrzeć czy jest gdzieś info ile jest tych plansz...
     
  6. zefirek55

    zefirek55 Aktywny autor

    Mam wklejone 323 łatki i robię nadal.zawsze coś tam wpadnie:) a dobrego nigdy nie za dużo:)
     
  7. abask

    abask Komandor forum

    Zmyliła mnie nazwa. Zależało mi aby było na wszystko.
     
  8. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Właśnie skończyłam ewent.:music: Brać te ulepszenia na itemy czy wydać na coś innego?:oops: Mocna tkanina daje 30 x poziom czyli około 6 tysięcy PD i około 14 tysięcy TPD no ale dwa razy dziennie byłby 8). A czy 30%( dwa razy dziennie) z drugiego itemku to dużo?:sleepy:
     
    anna0089 lubi to.
  9. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ja też skończyłam podstawowy event, zgarnęłam itemy i ulepszenia. Na jutro zostawiłam sobie dodatkowe 37 łatek - akurat dozbierają mi się igły. I jutro idę do sklepiku na zakupy, których w realu nie cierpię, ale w grze jest to fajne.
    Z ulepszeń wzięłam 1. item (Cerowanie), bo z niego po ulepszeniach będą skrzyneczki, z których mogą się trafić dziarskie zwierzęta i 3. item (Tkanistyczny wyczyn) - moim zdaniem warto zbierać te "%" - one się kumulują i dają dużo PD, poza tym można go postawić na Wybiegu dla zwierzaków - a dla mnie to ważne, bo tylko tam mam jeszcze trochę miejsca. Drugiego itemu (Mocna tkanina) nie biorę ulepszeń, bo nie mam go gdzie postawić i będzie siedział w pasku. Jeśli masz na niego miejsce, to też warto byłoby mieć te ulepszenia.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 września 2020
  10. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Skończone
    [​IMG]
    powodzenia jeszcze walczącym
     
  11. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    Kupon na kombajn jest na wszystko -na planszy wcześniejszej w sklepiku sa pojedyńcze np stajenny czy siewnik, tak ze brać kupony:)!!!
     
    AngelGina i zefirek55 lubią to.
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Dorwałam się do łatek jak małpa do bananów :music:Więcej nie robię, starczy :p

    [​IMG]

    Powodzenia dla walczących, oraz gratulacje dla wszystkich, którzy skończyli :)
     
  13. poszukiwaczprawdy

    poszukiwaczprawdy Okazjonalny autor

    Dlaczego nie mogę Tkanistycznego wyczynu postawić na Wybiegu dla zwierzaków?
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Masz ulepszenia tego itemu...?
    Cytat z poradnika do eventu:

    Itemy te mogą być ustawione na Głównej Łące, Dzikiej Łące, Leśnej Polanie, w Ogrodzie Ozdobnym i na obszarze Bahamaramy. Tkaninastyczny wyczyn III, IV oraz V również na Wybiegu dla zwierzaków domowych.
    Trzeba to najpierw ulepszyć stawiając gdziekolwiek, a potem już ulepszone przenieść na wybieg ;)
     
    czechu79, olgs3 oraz grakula16 lubią to.
  15. poszukiwaczprawdy

    poszukiwaczprawdy Okazjonalny autor

    OK, dzięki nie doczytałam
     
    zzizzie lubi to.
  16. netka205

    netka205 Koneser forum

    Mi się ewent podobał :D, spokojny, skończony w trybie leniwca bez % z koła i SN, nawet z wypadajkami nie miałam problemu ;):D
     
    izabell2468, AngelGina oraz MaraAcoma lubią to.
  17. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Skończone na tym etapie
    [​IMG]
     
  18. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    382 łatki uszyłam:) i szyję do końcaxD:)
     
  19. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bez zainteresowania ,spuścizny ,wstawania po nocach,czy też kombinowania drzewa, pola, i inne kasztany po prostu, ot tak se :p
    [​IMG]
     
  20. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    zupełnie na luzie (bez wspomagaczy i dopiero w niedzielę przeszedłem na małe pola) event ukończyłem a z zakupami czekam do ostatniego zbioru... to był bardzo przyjemny relaks
     
    izabell2468 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.