Opinie Łatek dostatek IV

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :oops:Nie wiem czy dobrze zrobiłam dając turbo zośkę na 40 klonów cukrowych :oops:żeby wypadły guziki. Bo jak dałam ulepszenie XXL to okazało się że był to błąd i mało miałam guzików:oops:
     
    ewanta, magdusia668 oraz izabell2468 lubią to.
  2. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Myślę, że turbo nie zaszkodzi, te drzewka nadal mają wypadalność jak podstawowy czas, tak samo z roślinami, jak długorosnącą roślinkę podlejemy nawozem i super nawozem, to w wypadajkach chyba nie robi różnicy, ot takie moje zdanie :), a drzewko xxl ma jednak czas 12 godzin, więc mniejsza szansa.
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziergam i ja ten event w żółwim tempie bo jak zwykle koło nie współpracuje.
    65 łatek zszytych z czego man 71 gt. dokąd dojdę - zobaczymy.
     
  4. ewanta

    ewanta Komandor forum

    skończyłam- użyłam wszystkich możliwych wspomagaczy i zużyłam ponad 1000 SN.
    może i event nie jest wart takich nakładów, ale chciałam szybko skończyć żeby misje dalej robić :p
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Skończyłam , ostatni item zdobyty z ulepszeniami .
    Wracam do siania , misja czeka i wielkie drzewo .
    Powodzenia kochani w układaniu łatek .
    [​IMG]
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Gratuluję wszystkim szczęśliwcom (koło ) co już zakończyli szycie.

    Minęło właśnie 2 doby od startu eventu, zostały 4.
    Mój stan, to 149 łatek pozszywanych, więc bez problemu zszyję wszystkie.:p
    Sieję tradycyjnie z wodą i nawozem bez bonusów z koła.

    Koło mnie nie lubi :cry:

    Talarów uzbierałam 223, wykupiłam wszystkie ulepszenia i powoli wybieram sobie inne nagrody.
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Skończone ale podobają mi się łatki,więc jakkolwiek z obrzydzeniem ale sieję dalej:p
     
  8. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Witam, 200 łatek zrobionych, tylko na rozsiew zielone kropelki, walczę do końca
     
  9. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Skończone i itemy ustawione .Sieję dalej bo pare rzeczy jeszcze zostało do wykupienia ze sklepiku.
     
  10. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Dziś wyjątkowo i po raz pierwszy...
    ...siebie cytuję, ale tylko z tego względu, że w dobrą godzinę powyższe słowa wypowiedziałam i wczoraj z rana Fortunie faktycznie się coś odwidziało - procentową setką mnie uraczyła w swej łaskawości :pxD- tak trzeba było tą ,,setkę,, popijać zielonymi kropelkami, ale skromnie i tylko 132 zużyłam 8)
    A dziś z rana ...
    [​IMG]
    takie natchnienie na szycie miałam :inlove: - obecnie już jestem na ostatniej prostej - 220 łatek wydzierganych :D- lecz do wieczora raczej nie skończę , bo za godzinkę na Komunię wnuczki wybywam i nie wiadomo czy wrócę dzisiaj
    - tak więc udanego dnia wszystkim życzę :) i
    ...niech Wam skrawki tak pasują by talarków więcej dały
    a igiełki niech tańcują lepiej niż te dwa Michały
    [​IMG]
    i na planszach tych ,,rupieci,, niech się nie pałęta wiele
    byście wszystko co tam chcecie mogli sobie wyszyć śmiele ...
     
    Ostatnie edytowanie: 12 września 2020
  11. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    To ja też się pochwalę i dodam, że 3 wzory skrawków, to chyba jedyna plansza, na której można zdobyć najwięcej GT, bo pozostałe są tak beznadziejne, że odechciewa się grać.
    [​IMG]
     
  12. anna0089

    anna0089 Książę forum

    to ja się też pochwalę

    [​IMG]

    uwielbiam ten ewent . Bez wspomagaczy tylko na wodzie i nawozie zrobiłam dopiero 119 łatek. ale jak to wcześniej zostało napisane
    -bez ciśnienia ,spokojnie do przodu ;)
     
  13. mirka1207

    mirka1207 Okazjonalny autor

    skończone szycie gratulacje dla tych co skończyli i trzymam kciukiza tych co jeszcze szyją
     
  14. halina54

    halina54 Hrabia forum

    266 latek uszytych i szyje dalej zeby zdobyc kuponiki.Tym razem udalo sie bez wspomagaczy tylko z woda i qupa.Kolo nie wspolpracuje wiec ja go tez zignorowalam,nawet kuponow nie chce dac....
     
  15. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    Skończone, szyje dalej na zakup innych dóbr:) ale dostawa łatek z Gwiezdnymi Talarami spadła do minimum(2-5 Łatek na całe pole)>:(
     
  16. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie.
    Wykupiłam wszystkie ulepszenia dwóch itemów (mocnej tkaniny nie chcę) i teraz biorę ekskluzywne perfumy, potem chciałabym wszystkie kupony na kombajn i chyba mi styka. Rzadko mi się pokazują niebieskie łatki. Zmieniam plansze, ale ciągle to samo. Chyba trzeba dojść do tej co same niebieskie i różowe w białe grochy lecą. Jest taka, ale coś dawno jej nie widziałam...to znaczy, że jestem blisko :p
    PS. u mnie rekord to niestety 36 GT. Jeszcze tak słabo nie było, acz przecież to jeszcze nie koniec ;)
    PS znowu :p właśnie policzyłam, że muszę zdobyć jeszcze "tylko" 430 GT na to co chcę :cry:-.-xD
     
    Ostatnie edytowanie: 12 września 2020
  17. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Po pierwszym szoku, że kompletnie nie wiem jak ugryźć ten temat i o co w ogóle chodzi, stwierdzam, że układanie szmatek bardzo mi się podoba. Do ostaniego itemu niedaleko, ulepszenia już wszystkie mam a co kupię za resztę talarków, jeszcze zobaczę. Ogólnie jeden z przyjemniejszych eventów.
     
  18. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Mocna tkanina i Tkanistyczny wyczyn, no nie wiem czy za gwiezdne talary brać wszystkie ulepszenia-Chyba nie przekonuje mnie to ich max ulepszenie. Ulepszyłam tylko to Cerowanie.
     
    zx221 lubi to.
  19. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

    a ja nie umie szyc ,cerowac ani łatac :sleepy:daremna jestem :( nie dojde tam gdzie wy farmerzy dochodzicie ale wielkie brawa dla was :) no cos tam szyje ale słabo mi to wychodzi :music:
     
    gosiagosia60 lubi to.
  20. magdalena

    magdalena Weteran forum


    A ja te słabe pola odpuszczam.
    Stawiam jeden skrawek i w nogi na kolejne pole.
    Szyje tylko na tych dużych ulubionych polach.
    Na małych szyje jedynie jak mi się trafi na początku dwa talarowe pola (niebieskie) lub dwa gwiazdkowe (czerwone) ;)
    Wolnym tempem 185 udzierganych łat już mam ;)
     
    gosiagosia60, BiałyTrabant oraz zx221 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.