Opinie Łatek dostatek IV

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Ilość tych talarków to trochę i od naszych ,,krawieckich,, umiejętności zależy :) im więcej tych niebieskich skrawków uda się ze sobą ześciebolić tym więcej nam za to zapłacą - ja w 34-rech grach 45 talarków wyścieboliłam, trochę tak sposobem; czmychając czym prędzej z plansz na których za dużo.. kłód pod igłę mi nawtykali :pxD
    Hmmm...- no nie wiem...nie wiem, czy na cośkolwiek zda się wiara tam, gdzie nie ,,modlitwa,, skutkuje, a ,,ofiara,, :p
    - a szczęście to taki rajski ptak , który u nikogo nie zostaje na stałe i nikt go nie ma na własność, co najwyżej na jakiś czas :music: i podobno;
    ... gdy zacznie z ręki jeść
    kiedy zacznie mleko pić
    przestanie być czym jest
    nie będzie długo żyć...

    To i tak wczoraj byłaś lepsza ode mnie :p;)
    Echhh, tak sobie tu czytam, czytam i tak się zastanawiam jak długo jeszcze dam radę wytrwać w ewentach bez ,,modernizacji,, mojej małorolnej gospodarki - jeszcze do niedawna wszystko szło dość sprawnie, ale coraz wyraźniej widać , że bez nabycia odpowiedniej liczby tych pomagierów o wdzięcznym ,,imieniu,, Jasiek, jak też i innych ,,udogodnień,, to chyba trzeba się będzie pożegnać z ewentami
    i przekształcić w jakiego sadownika :music: albo hodowcę :p
     
    Ostatnie edytowanie: 10 września 2020
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Uwielbiam ten ewent , prosty , ładnie wypadajki lecą .
    Jeszcze 41 układanek mi brakuje i będzie całość .
    W złotym splocie 100% do stodoły i poszło .
    [​IMG]
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wczoraj trochę poszalałam,to dziś na spokojnie-176 zrobionych,225 talarków-jeszcze nic nie kupuję...
     
  4. aisunel

    aisunel Generał forum

    Jutro odpalam 200% do diamentu i lece po calosci,bo tych talarkow sporo potrzebneo_O.Kolo u mnie martwe,narazie 60 szmatek ulozonych i 70 talarow,cienko ale jutro to zmienimy:p.Roslinek zrobie na maxa i pozniej tylko drzewka,bo tych zmieniarek malutko.Powodzonka wszystkim:)
     
  5. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    No i w tym sęk :) Uszyłam 81 skrawków, a uzbierałam zaledwie 44 talarki :D, a to przez moją nieuwagę, bo tak bezmyślnie sobie je układałam i nie przykładałam specjalnej uwagi do niebieskich łatek, bo myślałam, że dają gwiazdki- te na farmę :D, a to talary... jakże cenne :D, dopiero po jakimś czasie się zorientowałam, że one są najważniejsze :)
    Szyję dalej :D
     
  6. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    /??
    nie umiem ani jednego skrawka umieścić na planszy nie mówiąc już o tym, że by je ze sobą łączyć,. Jak zacząć?
     
  7. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Zaczynasz układać przy guziku. Każdy następny kawałek - dokładasz biały do białego lub z drugiej strony guzika
     
  8. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Jak dla mnie itemu "mocna tkanina" w ogóle się nie opłaca wyciągać z paska, ani wydawać GT na jego ulepszenia. Zamiast tego wolę ekskluzywne perfumy czy inne kupony.
     
  9. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Tak ,,bezmyślnie,, to trochę szkoda :) - nawet jak ktoś nie zamiaruje większych zakupów robić tam w tym sklepiku , to może sobie innych dobroci trochę wydziergać - ja oprócz niebieskich kwadracików, to jeszcze tych czekoladowych/wytłaczanych staram się jak najwięcej ze sobą połączyć , bo a nuż Fortunie się co odwidzi i mi procenta jakiego rzuci :music::D tak więc...przezorny zawsze ubezpieczony :pxD
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mój najlepszy wynik z jednej planszy, nie wiem jak mi się to udało, zmieniłam 3 łatki i wyszedł niezły materiał :music:

    62.png

    Ale w większości tylko po kilka talarów udaje się zdobyć :(

    Po dopasowaniu na planszy trzeba jeszcze kliknąć w te skrzyżowane strzałki:

    [​IMG]
     
  11. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    255 uszytych :p zgarnęłam co chciałam i koniec :D
     
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Item na którym mi zależało już stoi [​IMG]

    Sieję dalej żeby zdobyć pozostałem nagrody ze sklepu
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A mi się spodobała zamiana łatek,więc drzewka 12 h posadziłam...Sypnęłam znowu SN :oops: mam już 217/245....I talarków 269 na +,bo tylko ulepszenia tkanistyczne na razie wzięłam.Reszta czeka...:p
    Kurde,jak człowiek nie ma SN,to problem wielki a jak ma,to sypie gdzie bądź-obiecałam sobie komasowanie ale niecierpliwa jestem strasznie...To fiuuu.....tysiączek poszedł;)
     
  14. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ja nie robie i dobrze mi z tym, kilka misji musze ukonczyc wole drzewko ktore co 21h da mi nawoz niz jakis bonus do pd i tak mam ich sporo
     
  15. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    a tak zapytam,który poziom masz?xD150 łatek uszyte;)
     
  16. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    a tak sobie odpowiem ze 218, pozniej zaczalem i nawet nie mam 1sek roslinek jak Wy... jakiegos pecha mam wiec staram sie nadrabiac misjami z tymi baobami jak Wy to nazywacie
     
  17. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Hej.
    Chyba starzeje się na tej farmie.
    Jak widzę ile zrobiliście to mnie przeraża.
    Ja sobie bez koła i innych wspomagaczy radzę (woda i kupa wystarczy, a SN tylko na rozsiew).
    Szkoda mi wspomagaczy na ten ewent.
    Mam na razie 71 skrawków i dobrze mi z tym.
    Pozdrawiam wieczorową, a może barową porą ;)
     
  18. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    u mnie dopiero 59 i tak na spokojnie skrawek do skrawka staram sie dokladnie dopasowac, tak zeby szwy wyszly profesjonalnie. nie bawie sie w samo fastrygowanie, dlatego tak wolno mi to idzie:):):)
     
  19. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    zrobi się powoli co będzie to będzie
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz magdalena lubią to.
  20. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ukłony z poziomu 227,,mam wszystko o czym piszesz,,pewnie nie umiem wykorzystać możliwości,,dlatego PD tak mnie kręci;)

    w sklepie wykupiłam ulepszenia itemów:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.