Opinie Łatek dostatek IV

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Kurstyna Szewka powraca, aby uszyć piękne ubrania dla twoich zwierząt! Wyciągaj igłę i nici, czas pokazać swoje krawieckie umiejętności. Raz się szyje!

    łatek.png

    [​IMG]
    Środa, 09.09.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 15.09.2020, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    niebo016, kalinamala oraz gretag lubią to.
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Lubię robótki ręczne robię obowiązkowo;)
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Na początek dostajemy 10 skrawków tkaniny.
    Żeby zdobyć 3 itemy potrzebujemy 9799 szt eventówki i 717 wypadajek.
    Żeby zdobyć wszystkie ulepszenia itemów potrzeba 72 gwiazdki.
     
  4. rysio

    rysio Ambasador forum

    a skad sie biora gwiezden talary an zakupy w sklepie eventowym?
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Robię oczywiście , łatki lubię .
     
  6. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Męczą mnie już te udziwnione eventy..... jeszcze jednego na Bahamie nie skończyłam, a tu drugi tylko na jednym polu.... Ten zrobię, bo kuszą itemy, ale coraz częściej myślę może nie o hamaku, bo trochę chłodno się zrobiło, ale o leżingu na wygodnej kanapie.....
     
  7. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    robiłabym nawet za darmo :D
    Tkaninastyczny wyczyn z ulepszeniami mnie interesuje, reszta trochę na siłę ;)
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Układając skrawki będzie można zdobyć dodatkowe nagrody..SNawozy, SPaszę czy Gwiezdne Talary..
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    xBabciaEwa, usunęłam zdublowany post;)

    rysio, rozwijałeś spoiler z nagrodami dodatkowymi? Pierwsza pozycja w tej tabeli.

    Łatki zdecydowanie lubię, ich układanie jest relaksujące:) Z wstępnych wyliczanek wychodzi mi, że siać będę niemal do końca, żeby zrobić wszystkie kroki na pasku postępu (3 zasiewy w dzień, na noc coś dłuższego do misji). Ciekawe, czy starczy to na kupienie tego, co planuję kupić - wszystkie ulepszenia itemów, lux perfumy, skrzynie bonusów i może jakieś bonusy (jeśli GT starczy):music::p
     
  10. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Też lubię łatki:music:, więc robię, a itemy też kuszące, szczególnie, że ten 2x2 można postawić na wybiegu :D I cieszy mnie, że na 1 polu, więc tylko jedno pole trzeba "zdemolować" :p
     
  11. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Biorę mrówki i... hamak :p
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Robię,lubię łatki 8)
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Oczywiście robię. Itemy mnie interesują.
     
  14. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    robię . itemy i coś tam jeszcze zakupię :)
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem największym problemem mogą być guziki. Brakujące wypadajki z roślin można podgonić sekundowym szarłatem czy krokusem albo siać dłuższe rośliny na noc.
    Dlatego dziś po zbiorach wystawiam na całej głównej łące zwykłe klony i niech się dzieje co chce..Z drzew polecą obie wypadajki.
    Chcę zdobyć wszystkie itemy z ulepszeniami a dalej się zobaczy czy na coś jeszcze będzie mnie stać :)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2020
  16. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Świetny pomysł:D, też tak zrobię, dzięki za podpowiedź Greciu :D:inlove:
    Ja odpuszczę ten item 1x2, moim zdaniem najsłabszy z tych trzech, a w zamian za to coś dokupię - ekskluzywne, a może i na skrzynię bonusów wystarczy.:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2020
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Greta pomysł na miarę farmerskiej nagrody pieczonego ziemniakaxD;)xD
     
  18. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    ciekawe czy z zagadkowych drzew poleca guziki czy tylko igly z nitka?
    mam ich kilkadziesiat w pasku to troche by podratowaly zapas guzikowy i to w b.krotkim czasie:)
     
  19. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Item Cerowanie! i zdobycie jego ulepszenia jest najlepszą nagrodą ponieważ daje skrzynie w której mogą być dziarskie zwierzęta które można zużyć do zadań w spółdzielni aby zdobyć floreny za które można kupić dodatkowe magazyny. Czyli nie robię całości Łatków dostatków.
     
  20. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Może wypróbuj i podziel się z nami rezultatem;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.