Opinie Łatek dostatek (III)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak położysz tę łatkę to jeszcze w nią kliknij ;)

    [​IMG]

    Na powyższej grafice na łatce jest zielony "ptaszek" (w niego klikało się w poprzedniej edycji eventu), obecnie żeby zatwierdzić położenie łatki to klikamy w którąś z dwóch jej części.
     
    Ewelinka22.22 lubi to.
  2. pyrowo

    pyrowo Okazjonalny autor

    Dziękuję
     
  3. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    uffff ....................... skonczylem i jestem szczesliwy bo to ukladanie to jakies dziwne bylo.........:p zrobilem 228 latek i mam pnacze ...............:D do wydania na razie mam 139 talarkow , ale chyba jeszcze troche musze dorobic aby zgarnac interesujace mnie nagrody. udalo sie to bez bonusow z kola typu - 100 % lub 200 % plonow. tylko ;) 2 lub 3 razy mialem + 1 do plonow .
    powodzenia walczacym.................;)
     
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Gratulacje. Mam podobnie. Całkowicie bezbonusowo.:eek: Wyprzedaży na dyniowy prezent wieki nie było. (+2 do zbiorów) Ciekawe czemu ? :pNo i tragedia z talarkami. :cry:Sieję więc dalej. Do oporu. xD

    [​IMG]
     
  5. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Toś Trabanciku natrzaskał tych gwiazdekxD
     
  6. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Skończyłam łatki ,miałam 91 gwiazdek. Nie sieję już nic . Guzików do wczoraj nazbierałam aż 20 :p.Prawie nie wypadały z eventówki.Zdobyłam pnącze, wykorzystałam talary i postawiłam motyle na głównej i jaki efekt ?Od rana nazbierałam już 30.Znalazłam patent na guziki tylko nie jestem już nimi zainteresowana.Może ta informacja pomoże innym w zdobyciu talarów.:)
     
    talarek1961 i dantic3 lubią to.
  7. kamder

    kamder Hrabia forum

    Ewentówka już wysiana, więc zostały tylko wypadajki i będzie pnącze :)
    Z tego układu udało się nazbierać najwięcej gwiazdek do tej pory - wyszło 79.
    Gdyby pojawiło się podwójne domino, to pewnie ze 100 by wyszło. ;)
    [​IMG]
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja zainteresowana jestem dopiero uszyte 152 łatki :)
     
    kalinamala i izabell2468 lubią to.
  9. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    udało mi się za jednym zamachem zdobyć 71 talarków:inlove:. Dała bym scrina ale nie umiem:p. nie używałam guzików do wymiany bo poprostu ich nie posiadamxD
     
  10. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    pnącze odpalone
    powodzenia walczącym
     
  11. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    event prawie skończony, mam trochę guzików co oznacza wymiana i jak to zrobić? podpowiedzcie mi proszę.
     
    Mamcia493 i dantic3 lubią to.
  12. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    na koło w tym evencie to szkoda czasu nie wspomne o kasie na wejsciowki taki badziew ze szok nawet +1 ni mozna trafic zreszta juz od dawna
     
    dantic3 i oset53 lubią to.
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    W balonie siedziałam, o łatkach zapomniałam, ale wreszcie doczłapałam do pnącza.:D

    [​IMG]

    Zostały dwie doby na zabawę w krawcową.;)xD
     
  14. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Mnie też udało się w końcu pnącze zdobyć, ale z gwiazdkami krucho tym razem. Mam zapas tkanicji to jeszcze sobie poszyję jak nici dozbieram.
     
    dantic3, talarek1961 oraz Mamcia493 lubią to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Możesz wymienić skrawki, jakie podstawia Ci system (jeśli Ci nie pasują wzory na nich). Na każdej planszy można zrobić 5 wymian. Pierwsza jest darmowa. Każda kolejna kosztuje 1 x Guzik wymiany.
    Wymieniasz skrawki klikając mały zielony przycisk obok nich - zaznaczyłam je na poniższej grafice.
    wymiana.PNG
     
    dantic3 lubi to.
  16. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    Dziękuję bardzo za podpowiedz, już będę próbowała.:)
     
    dantic3 i BA_Marion lubią to.
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Się nie spinam 8) Mam 189/215.
    Cuda,panie,cuda xD
     
    dantic3, talarek1961 oraz kamder lubią to.
  18. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    291/215,i,nie wiem jak to się stało,ale tak mam:music::DxD
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2020
  19. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam przy porannej kawusi.
    Dowlokłam się do pnącza i ja, teraz tylko nura do sklepiku wydać uciułaną kasęxD
     
  20. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Gt było priorytetem:),toteż dopiero dzisiaj uszyłam pozostałe łatki po pnączu,poukładałam i udało się raz trafić na 71 talarków:inlove:
    W sumie do tej pory z 377/215 zebrałam tylko 473 GT-wykupiłam kupony 48h,1 24h i 3 zagrody-były potrzebne na prezent;)
    Zostało 23 GT,za 10 min.zbiór roślinki i sieję do końca-coś jeszcze uda się wykupić acz to jak przypuszczam i tak będzie za mało na moje zapotrzebowanie do sklepikuxD
    Jeszcze 2 kupony 24h-160,SP-28,Ex perfumki-100-to już 288,że o Super nawozach nie wspomnęxD
    Trzeba wybierać bo na wszystko nie ma szans ,jednak coś jeszcze uszczknę;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.