Opinie Łatek dostatek (III)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Tańcowała igła z nitką, igła ładnie, nitka brzydko i tak sobie tańcowały aż... wpadły w łapki Krystyny Szewki! Ta zaprowadziła ład i porządek i zajęła się szyciem ubrań dla farmerskich zwierząt. Pomóżcie jej w tym zadaniu!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 18.03.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 25.03.2020, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    niebo016 lubi to.
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    ok. Czyli dziś wysiać szybko dla misia i stawiać na głównej i dzikiej zagrody i fabryki dłuższe z drzewami po bokach co powinno dać wypadalce do obu eventów
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jeszcze trochę, a będziemy mieli event na części jakiejś łąki, bo na drugiej części będzie coś innego do siania czy stawiania ;)
    i niedługo rośliny eventowe będą 5 czy 10 minutowe xD
    niby 4 godziny, ale nie lubię takich krótkich!!!!!!!!!!!!! człowiek jak taki robot 2:53 2:53 2:53... wiem, że można posiać na super polach, ale my się jakoś z super polami nie lubimy...

    ale pewnie się przemogę i posieję i będę męczyć oczy na tej pstrokaciźnie.... wyjątkowo mi ten event graficznie nie pasuje
     
  4. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    A ja zdecydowanie wolę super pola - nie jest się tak uwiązanym:pxD No i generalnie bardzo lubię te łatki:music::inlove:, a i pnącze zacne - ze skrzyneczkami:D:inlove:
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    350 lux perfum do zgarnięcia :inlove: Jadę na ich oparach, a jeszcze dwie misje z koloruskami mam do skończenia... Parę innych ciekawych pozycji w sklepiku też widzę...
    Generalnie lubię ten event. Siać będę na okrągło i na jakiś solidniejszy bonus na kole z pewnością zapoluję :music:
     
  6. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Nie lubię tej mechaniki więc mam wolne. :D
     
  7. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Porobie glownie dla wegorzy bo jakos mnie omijaja, a i ile sie zrobi to zalezy od wypadajek i kola bo z sianiem nie bedzie problemu
     
  8. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Robię tylko dla mrowiska,którego nie mam. Może wezmę jeszcze węgorze i zbrojniki. Ciśnienia nie mam ile zrobię tyle będzie.;) Pozdrawiam serdecznie.
     
  9. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Bardzo lubię ten ewent,:music: ale łatki pojawiają się losowo, więc nie wiadomo ile będę mieć gwiezdnych talarów8) Moje minimum z pasmanterii to te pięć kuponów na kombajn ;)
     
  10. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    robię bo lubię :) to mój ulubiony, nawet za darmo bym go męczyła :D
     
  11. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    ja też lubię ten event :) oczywiście robię :D
     
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Robię i ja, całkiem miły evencik. Poza tym jak ma się "embargo";) :pna szwendanie
    się po mieście to coś robić trzeba:)
     
  13. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Robię, może pomoże odgonić złe myśli. Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie :)
     
  14. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Mnie niestety ciągną do pracy na krócej ale jednak :cry: akurat bardzo lubię ta mechanikę to chętnie będę robić i czymś
    zajmę czas i myśli ;)
     
  15. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    Halo, może ktoś mnie oświeci, na głównej guziki polecą z roślin, czy tylko z drzew, zagród i warsztatów (z czego niby niska wypadalność), bo o roślinach w poradniku nie ma mowy
     
    izabell2468 i niebo016 lubią to.
  16. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Według poradnika tylko z drzew, zagród i warsztatów, z tego co pamiętam guzików zawsze niewiele leciało
     
  17. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    Dziękuję
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No i chyba coś nie tak z ewentem.
    Nie wpuszcza mnie na planszę ewentową.
    Zbierać?
    Są wylotki?
     
  19. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Też nie mogę wejść na plansz, coś dużo ostatnio tych problemów technicznych

    Posiałam tylko eventówke na głównej bo na inne pola mnie nie wpuszcza :mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2020
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Nie da się wejść na planszę eventową , już zrobiłam czary-mary z ciasteczkami i te inne :D. Z głównej zebrałam , ale tylko 62 wypadajki ..na leśnej zbiór za 1, 5 godz.

    PS. Nie wpuszcza mnie na inne części farmy - na razie spoko błędy muszą być :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.