Opinie Laboratorium miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 10 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. margomlecz

    margomlecz Czeladnik forum

    witam z ran ka :) dla kota oddajemy łącznie 45 listów miłosnych? czy 10+30+45= 85 listów miłosnych ? ktoś wie?
     
    1grosik lubi to.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    dla rzodkiewki tez sa potrzebne dwa bonusy...[​IMG]
    evencik skoncze dzis wieczorem na razie brak dodatkowych itemow
     
  3. 1grosik

    1grosik Wszystkowiedząca wyrocznia

    witam, 45 miłosnych liścików dla kotka
     
    ross2, Megan oraz _Grani_ lubią to.
  4. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    45 :)
    event skończony, pnacze działa :)
     
    gadek i ross2 lubią to.
  5. tak3

    tak3 Stary wyjadacz

    gratuluje wszystkim, którzy już ukończyli event. Mi zostało jeszcze 38 ciastek dla pandy oddać i 64 dla kozy, wciąż brakuje wierszy do dalszej produkcji
     
    Megan lubi to.
  6. margomlecz

    margomlecz Czeladnik forum

    1grosik + wesołepole - dziękuję :)
     
  7. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam. Koza dostała wczoraj 15 bukietów, a ja dwa Cygusy. Liczyłam po cichu na łabędzie, bo ich nie mam, ale trafiły się ino brzydkie kaczątka:p żółta jajczarnia i gołębnik. Dzisiaj mam zamiar zgarnąć paszę. Z rana równolegle zaczęłam karmić pandę, która jak na razie monotonnie obdarowuje mnie SG i doniczkami walentynkowymi. Koza najczęściej rzuca PD, ale cieszy mnie to, że pamięta o mojej "miłości do SP' . W sumie mam od niej 24 sztuki:inlove:
     
    ross2, Megan oraz Nutka lubią to.
  8. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Gratuluję tym, którzy skończyli :)

    Kot już uśmiechnięty. Panda także. Koza dostanie jeszcze 50 prezentów i koniec eventu. Pnącze działa od wczoraj :)

    Trzymam kciuki za walczących :)
     
  9. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Event skończony, nagrody marniutkie, zero dodatkowych itemów, dwa kupony i dwie sadzonki, jedna skrzynka xl, nakarmię trochę nadprogramowo pandę i koniec siania badyla bo to chyba większego sensu nie ma....
     
  10. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    Witam przy porannej kawusi.
    U mnie jeszcze 17 wiechci dla kozy i 63 słodkości dla pandy.
    Za 1,30h będę mogła odpalić kasztanka i podreperować wypadajkowy budżet.
    W sumie brakuje mi 276 wierszyków,170 wstążek i 144 foremek (jeśli dobrze policzyłam) no i coś tam terror-badyla,
    ale to dzisiaj wysieję. Później zobaczę czy będę dalej się bawić czy na tym zakończe bo jakieś
    marne prezenty mi się trafiają.
    Dobrego dnia życzę i mnóstwa wypadajek
     
  11. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    kot w pełni ubrany, koza coś ponad 15 i pandzia tez coś ponad 20, wpadło 1 drzewko nektarynki, kupony na kombajn, babeczki, doniczka walentynkowa niezliczona liczba PD, TPD, SG kilka bananów i narazie jeden item od kici, ale nie narzekam :) teraz zbiore za 2h badylka i cebule uszlachetnioną posieje bo wypadajek brakuje
     
  12. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Dzień dobry :)
    Pomarudziłam wczoraj trochę i Czerwona Panda dzisiaj rano sypnęła dodatkowym itemem "Przez żołądek do serca" oraz 2 x TS Ganges xD
    Jeszcze 7 prezentów dla Pandy i koniec eventu. Trochę wypadajek mam w zapasie i chyba dalej będę męczyć zwierzaki, może czymś porządnym sypną :)
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    to mamy podobnie, jeszcze tylko ok 40 prezentów dla kozy i będzie koniec. Pnącza niestety nie mogę uruchomić bo mi brak "wytwornego kawalera" - (jakkolwiek to brzmixD)

    Z TS dostałam 2 x zagrodę Cyganus i 4 x drzewko Ganges ale jeszcze czekają w pasku.

    edit: przed chwilką koza ofiarowała mi jeszcze drzewko Nassau :)
    xDxD zagrody to wszyscy dostaliśmy a ja myślałam, że jestem wyróżnionaxD
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2016
  14. 1tomek1

    1tomek1 Czeladnik forum

    a u mnie nie wyskakują zwierzątka po prezenty, nie oddalem jeszcze nic
     
  15. 1zosia

    1zosia Czeladnik forum

    u mnie tez nie chcą prezentów, o co chodzi?
     
  16. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Dobry:) U mnie jak zwykle jeden problem - wypadajki :D
     
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Wysiałam 20.000 eventówki i nie zamierzam wysiewać ani 1 szt. więcej. Pozostało mi czekanie, aż wypadnie jeszcze 620 wierszy [​IMG]
    Nudna perspektywa, ale kasztanka też nie zamierzam używać. Brakujące bukiety i ciacha profilaktycznie kupiłam na targu. Nadwyżkę z własnej produkcji (w miarę spływu wypadajek) będę sprzedawać i jakoś się to wyrówna:)

    Zabawne jest to, że gdy obdarowywałam dziś pandę i kozę, prosiłam je w duchu, żeby mi nic fajnego nie dawały (zwłaszcza panda)xD
    Mogłoby mnie to skłonić do zwiększenia aktywności eventowej a tak strasznie mi się nie chceeeeeeeeeeeee...
    Dobre stworki wysłuchały mnie. Na 45 kóz i 20 pand kawałka nadliczbowego itemu nie zobaczyłamxDxDxD Niby te trafiające się kupony mogłyby stanowić jakiś wabik... ale... i tak mi się nie chce...xD
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Może macie wyłączone okienko z lewej strony u dołu - jak zaznaczył eliza poniżej

    [​IMG]
     
  19. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    dobry



    oj do końca jeszcze sporo mi zostało :sleepy:


    gratuluję tym co już skończyli zasadniczą część i teraz bawią się dla zabawy xD


    u mnie na targu niestety szarość panuje jeśli chodzi o bukiety i ciastka, a szkoda, bo może bym się skusiła :music:
     
  20. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    wejdz w zegar pożniej w ikonke odnośnie laboratorium miłości i w lewym dolnym rogu masz możliwość włączenia badz wyłączenia animacji
     
    ross2 i _Grani_ lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.