Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witajcie moje wspaniałe:)

    Event dobiegł już końca,ale myślę,że większości graczy sprawił ogromną frajdę.
    Kto by pomyślał,że Królowa będzie tak hojna.

    I jak czytałam,czytałam Wasze rozmowy,to zauważyłam,że przybyła tu do nas kolejna osoba,jak fajnie...:)
    Jest to kolejna osoba z przerwą w grze. Z całego grona to tylko ja przerwy nie miałam coś mi się tak wydaje. Nie wiem,jak Ela,ja-nina7,Tekla33,Kazik, Klara***.;)

    A ja po całym dniu,jak jestem poza domem, bardzo lubię zasiąść przy farmie. Jeszcze jak jest jakaś fajna misja,event.
    Nie mam ogromu SG, przeważnie to ja z kapeluszem na targ muszę latać,ale od teraz to ja zacznę z koszykiem,tak się mi spodobało,to latanie przed królową. Więc nie zawsze wszystko mam,często muszę coś do eventu kupić.

    Brat się tylko śmieję i mówi nie raz,żebym zapytała cioci,czy u niej na wsi mleko na drzewie rośnie. I jak jest event to,żebym do cioci zadzwoniła i zapytała co ona teraz sieje,co zbiera. I czy siano jej tak szybko rośnie w ciągu 25 minutxD
    A sam wcześniej grał. :music:

    Nutko,fajnie,że remont przyśpiesza,że wanna już jest i żeś zadowolona z kuchenki. A pisałam,że tak będzie.

    Farma jest fajna, a po takim evencie,jaki nam teraz zaserwowano to chce się grać,czekać na kolejne. Nie wiadomo jak pozytywnie Nas jeszcze zaskoczą.




    Kto to przeczyta? Co ja tu nabazgrałam.......
     
    Last edited: Feb 9, 2016
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Hejka :)
    Dobrze ,że event się skończył , zamykam oczy i nadal królowa rzuca prezenty :music:xD
     
  3. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Ja wam powiem koteczki , ze znam ze słyszenia parę która poznała się dzięki tej grze i ma już potomstwo są po ślubie ...
    ...ja też wśród swoich znajomych nie chwalę się że gram ..raz czy dwa razy powiedziałam że mam taką odskocznie od realu czyli farme ..nie było to mile przyjęte...ale to ich poglądy nie moje..GRAM OD 2010 ROKU..wcześniej przez portal Jakleci ,,,ale znikł więc wszystko od nowa zaczęłam Tu..i będę grała do konca a może jeden dzień dłużej...podoba mi się Tu.
    Gratulacje Nutko z ukończenia remontu łazienki!!!
     
    Nutka, carlain21 and granaszka like this.
  4. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor

    Ja to przeczytałam :D
    Miło mi spotkać Ciebie chociaż na chwilkę bo niedługo pójdę spać, żeby rano znowu lecieć skoro świt zarabiać na zycie :)
     
    Nutka, ja-nina7 and carlain21 like this.
  5. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Przeczytałam :D
    Oczęta mnie bolą z niewyspania i łapania nagród :)
    W tej grze najwspanialsze są nie zdobyte nagrody , a ludzie jakich tu poznajemy :D
     
  6. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor


    I tu zgodzę się z Tobą....reszta to tylko miły dodatek :inlove:
     
    ja-nina7 and carlain21 like this.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    xDxDxD
    Rybko:inlove::inlove:

    Tylko na ulicy się nie oglądaj za siebie, czy ktoś ZB,SP oraz innymi dobrociami w Ciebie nie rzuca. Abyś z koszykiem nie wyskoczyła z supermarketu,też uważaj...:)



    Fajna historia, zasłyszana:)

    U mnie wie tylko kilka osób. Nikt nie patrzy na to źle,jak na razie.
    Też gram od tego samego roku.

    Nutka,jeszcze remontu nie zakończyła.;)

    Mnie również było miło Cię spotkać.
    Miłego dnia jutro a teraz życzę spokojnego snu i miłych snów.
    Zajrzyj jeszcze do Nas jutro,pojutrze, zaglądaj jak tylko możesz. :)
     
  8. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    ale mnie pocieszacie ..nie złapałam nawet sreberka po cukierkach od Królowej...wiem jedno następnym razem poproszę wcześniej o pomoc chyba że będę miała czas by sama zrobic evencik!
    Ta para to kuzynka dziewczyny mego syna..resztę powiem jak się dowiem co nie co!
    Czytałam że łazienka Nutki prawie zakonczona a woda w wannie...czyli test na szczelnośc czy obciążenie..hi hi
     
    Last edited: Feb 9, 2016
    ryba4862, Nutka and carlain21 like this.
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Cieszy mnie to,że chciało się czytać,moją epopejexD
    Poznajemy i cieszymy się wspólnie,że tu jesteśmy:)

    I ja też z Rybką się zgadzam.....:)


    Proś o pomoc tu,w eventowym, w dziale z prezentami. Pierwsze jednak swoje siły przelicz:)
    ;)
     
  10. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor

    Wszystkie chętnie pomożemy a teraz trzymajmy się tego co powiedziała Ryba, że najważniejsze od wszystkich nagród jest to jakich ludzi tu spotykamy :)
     
  11. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Tak kochana to jest bezcenne :inlove:
    A ile można się ciekawych rzeczy dowiedzieć :)Mnie zaintrygowała maszyna do mycia okien , o której napisała Nutka .Chyba zakupię sobie takie cacko :D
    Janinko , jak będziesz potrzebowała Kiedykolwiek pomocy przyślij sówkę :)
    Kara, jak to dobrze ,ze ja dzisiaj na zakupach nie byłam xDxDxDxDxDxDxD
    Nadstawiałabym koszyk i biegała po sklepie xDxDxDxD
    Dobranoc Wszystkim :):inlove:
    [​IMG]
     
    Last edited: Feb 9, 2016
    Nutka, ja-nina7 and carlain21 like this.
  12. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Czytam i dziękuję za miłe słowa ...magiczna jest atmosfera w Magicznej Kociej Chatce..jesteście kochane..do jutra Dobranoc!
     
    Nutka, ryba4862 and carlain21 like this.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Dobrze,że jednak nie byłaś na zakupach,musisz bez zakupów z 2 dni co najmniej wytrzymać.
    Aż minie wszystko.


    Dobranoc Magiczne:):):inlove:
     
    Nutka, ja-nina7 and ryba4862 like this.
  14. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry chatce i kociakom....za oknem deszcz siąpi ,fatalna pogoda [​IMG]ale trzeba się brac za bary z życiem...moje koty się pospały !
     
    ryba4862 and Nutka like this.
  15. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam urlopowo ;).
    Nie chcę tu wszystkich Was cytować, bo się strasznie nagadałyście jak poszłam spać :p. Ale napiszę, że pisałyście samą prawdę i tylko prawdę :). Ta gra, to przede wszystkim forum i ludzie na nim piszący :inlove:. Dopóki tego nie odkryłam, to był pierwszy raz kiedy chciałam odejść, ale jakoś w tym samym czasie trafiłam na forum. Nic wtedy nie pisałam, ale samo czytanie odkryło nową twarz farmy xD, a i przyjemność czytania forum na różne tematy ;).
    Rybko, na prawdę polecam maszynę :) i nie jestem jej sprzedawcą ;). Gdybyś jeszcze coś chciała się dowiedzieć to zapraszam na sówkę - tylko pamiętaj - kaziu46 ;).
    Niestety właśnie się okazało, że jutro jednak jadę w delegację :( więc wrócę później, a tu evencik ;). Trzeba będzie się sprężać xD.
     
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  16. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Nutko witaj jesteś u mnie na fermie więc pomogę Ci w evencie i napewno nie tylko ja!
    Jedz spokojnie na tą delegacje!
    Nie wiecie co dzieje się z nasza Teklą??????
     
    ryba4862 and Nutka like this.
  17. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dziękuję bardzo :). Wiem, że na Was mogę liczyć, ale damy radę ;), to tylko opóźnienie w rozpoczęciu. A może mi się uda na telefonie coś zrobić ;). No i myślę, że ten event będzie lżejszy i wszyscy szybko skończymy :p.
    Tez się zastanawiam co z Teklą :eek:. Ona jest chyba Twoją sąsiadką, nie widujesz Jej na farmie? Gerti widzę na farmie, ale widocznie nie ma nastroju na forum :sleepy:.
     
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  18. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Tak mam Tekle na farmie ale też spada w dół...dlatego pytam .
    Jak grałam w Jakleci miałam pewną miłą panią zz Grecji..Eleni i w trakcie gry zmarła...rodzina nas poinformowała o tym zajściu...teraz wolę pytac ...może tyle zwierzaków jej podrzucili ,że biedna Tekla nie ma czasu na gre!
     
    ryba4862 likes this.
  19. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Mam nadzieję, że nie jest tak źle. Pewnie real nie pozwala na grę. Tak bywa. A chyba ostatnio coś pisała, że dużo zwierzaków mają.
     
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  20. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Witajcie miłe Panie :)
    Przyszedłem, życzyć Wam powodzenia w jutrzejszym evencie bo ja nie łapię się na to wydarzenie :)
    Szkoda bo mógłbym podarować może której z Was serce :D a może nawet każdej z Was :D

    Nutko nowa sygienka ładna ale musisz uważać żeby ktos w podobnej nie wyskoczył :( musisz byc bardziej asertywna i jak na cos sie nie godzisz to mów stanowcze "nie" :)

    Pozdrawiam i bawcie sie dobrze :)

    [​IMG]

     
Thread Status:
Not open for further replies.