Opinie Uroki wędkowania

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_IRI, Jan 15, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Dobra rada
    Nie graj w totka bo limit szczęścia wyczerpany a zawsze to parę groszy zostanie
     
  2. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Ale Hołowczyc mu nie podziękuje :p

    kolejne zagrody obsadzone - zbiór o 23 :)
    2 de luxy ustawione kolejce a po zbiorze może jeszcze 2 dojdą...
     
  3. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Czarno widzę uzbieranie wszystkich monet,ryba bierze byle jak,na tę chwilę 430 żetonów,malizną powiewa aj;););)
     
    -katie1234- and olenkabe1 like this.
  4. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    u mnie tak kiepsko bylo na tych luksusowych,teraz na premium jest o niebo lepiej i szybko nadrobiłam zaległości w żetonkach
     
    Last edited: Jan 20, 2016
  5. winiulka

    winiulka Moguł forum

    potwierdzam,obojetnie rewelacyjny połów, obojętnie nad jakim kółkiem takie same nagrody ,czyli pic na wodę .
    "niesamowite" "cytat z połowów
     
    -katie1234- likes this.
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    No coz8) W poprzedniej edycji bylo tak samo, nakladajace sie na siebie kolka wody nie gwarantowaly najwyzszej ryby. Starsi stazem gracze mowili o tym od poczatku trwania eventu.

    Zostawili jednak jakis dreszczyk emocji;)xDxDxD
     
  7. kasiuniawp79

    kasiuniawp79 Okazjonalny autor

    już nic nie wiem z wędkowania
    losowość otrzymania dobrej ryby mnie załamuje-nie ma żadnej zasady ani do przynęty ani do celności
    stąd pytanie moje do bardziej doświadczonych, nad którym kółkiem najlepiej się zatrzymać,by ryby były teoretycznie najlepsze
     
    -katie1234- likes this.
  8. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Skorzystam z Twojej rady i zrobię to samo:)
     
    olenkabe1 and -katie1234- like this.
  9. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Jak już tu sporo osób pisało - nie ma to znaczenia
    Ze względu na losowość ryb darowałam sobie robienie zwykłych przynęt i kręcę tylko luksusowe - mam pewność że nie będzie makreli ;) a homara złowiłam tylko 2 razy
    Jak już będę mieć pnącze z itemami to przerzucę się na premium (99 błystek czeka) i lux jak błystki się skończą

    EDIT: jakby na potwierdzenie - z dwóch luksusowych kompletnie nie zsynchronizowane okręgi (prawie wylazłam za ten "cieniowany" :p więc homar się należał) marlin i rozdymka. Punktów na koncie 721 8)
     
    Last edited: Jan 20, 2016
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Gratki, ja jeszcze dwa itemy, ale do niedzieli zlapie, a pozniej zbiore irtemy , moze na zamiane;)
     
    0olimpia0, -katie1234- and asia1106 like this.
  11. pyrekroxa

    pyrekroxa Czeladnik forum

    doznałam szoku :p z przynęty luksusowej wypadły mi 3 merliny :D normalnie szok :p ale się cieszę :D:D:D:D a już myślałam że ja to mam pecha bo te rybki wypadały jak sobie chciały :p
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a w FAQ pisz,żeby kręgi nachodziły na siebie...............
    znów zrobili z nas balony:mad::mad::mad:
     
    -katie1234- likes this.
  13. .kotek999.

    .kotek999. Zaawansowany

    proszę pomóżcie - z czego lecą najwięcej piórka - jestem już głupia i nic nie wiem
     
    -katie1234- likes this.
  14. -kornik70-

    -kornik70- Forumowy żółtodziób

    Jedno wielkie [ciach] zamiast wymyślać jakieś durne enenty to niech się skupią na prawidłowym działaniu gru. Teraz wszystko się zawiesza i nie chodzi jak powinno. Zaraz białej gorąszki dostane. Żenada


    Usunąłem wykropkowane niecenzuralne słowo.
    MOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Jan 20, 2016
    -katie1234- likes this.
  15. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Różnie. Wczoraj z gęsi piórka mi leciały dobrze. Dziś z 44 zagród wypadły 4 piórka. Na noc najlepiej te z długim czasem wzrostu, na dzień już trzeba kombinować i próbować.
     
    eliza9070, -katie1234- and olenkabe1 like this.
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to moze ja zabiore głos odnosnie wedkowania.W poprzedniej edycji eventu mialam chyba tak moge powiedziec dobra reke do wedkowania bo w historii mozna zerknac ,ze itemow wylowilam ogrom.
    Teraz jak juz pisalam robie zwykle i premium przynety,i tak samo jak w poprzednim zarzucam wedke.Homar ,makreka i papugoryba wychodza .....bardzo rzadko,najwiecej mialam rozdymki i osmiornicy i jak widac ze zwyklej zlapalam ta najwyzsza rybe i nie tylko raz :p.
    Widac po nagrodach jakie juz mam ze sporo monet zdobylam a zbieram 2x dziennie,nie mam czasu siedziec caly dzien przy kompie(pracuje).Fakt jest jeden nic nie poprawiono odnosnie łowienia ale starzy farmerzy powinni wiedziec jak zrobic aby zebrac jak najwiecej :):)
     
  17. ryzio

    ryzio Weteran forum

    na 5 kręceń z imprezowych trafiłam 4 razy skarpety :mad::cry: no dramat :sleepy: drzewka i TSy - szkoda gadać ... pancerników ani widu ani słychu :p ale na szczęście kończę już powoli event, bo chyba jednak zrezygnuję z tych dodatkowych itemów, po co ma się to kisić w pasku...
     
    -katie1234- likes this.
  18. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    gorski jalowiec mi wpadl, jeszcze nie mialam, i zimorodek, super, a na bahamie, hmm, chyba jeszcze w pasku:), ale duzo s.paszy mamy tez, super
     
    visa77, -katie1234- and ryzio like this.
  19. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    jeszcze niczego nie kupowalam ale tak z ciekawosci weszlam do sklepu a tam pnacze na ryby juz wyprzedane .czy tez tak macie
     
    -katie1234- likes this.
  20. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    to z ostatniego pewnie eventu, jak wtedy kupiłas to teraz juz nie trza
     
    -katie1234- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.