W oczekiwaniu na kolejne GT

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TETUNIA, Jan 4, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a po co? :p i bez procy to swietny snajper :inlove::inlove::music:
     
  2. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam poniedzialkowo :D
    Pieknie sie Nasi prezentuja w TOPie i pychol sie cieszy ze ciagle ich przybywa :D:music::D
    dobrze ze do wyszukarki dali opcje odszukiwana tylko Polakow bo to wiele ulatwia a calosci dopelniaja herby bialo-czerwone to pieknie wyglada :inlove::inlove::inlove:
    Trzymajcie sie wszyscy zycze Wam zgarniecia puli nagrod :inlove::inlove::inlove:
     
  3. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Witam popołudniowo oczekusiów i zwiedzających :)
    hahah Ty nie bądź taki pewny z tymi bronami :D u mnie na wsi na zabawach to okoliczne płoty po sobotnim wieczorze wyglądały jak po wizycie u upojonego dentysty :D a biorąc pod uwagę że walka zacięta będzie w międzynarodowych mistrzostwach farmerów to i brony mogą iść w ruch :D
     
  4. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Siedze sobie w krzaczkach i obserwuje i wyciągam wnioski . Po 2 miesięcznej grze już, wiem . A co .......... przekonamy się w przyszłym roku . Nadal trzymam kciuki i kibicuje z całego serca naszym topowiczom. xDxDxDxDxDxDxD
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja gram 6-ty rok i dalej wiem,że nic nie wiem.Z obserwacji wynika,że bardzo dużo farmerów właśnie teraz startuje w TOP.Nie piszę o tych co startują co roku.Mam czas do piątku...
     
  6. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    dzien dobry wszystkim oczekusiom:D

    ahaaaa i szpileczka i szpileczka, szpileczka w lewo, szpileczka w prawo. A zebys sobie kiedys na tych paru szpileczkach usiadla 8)

    milego dnia zycze i.... Do bojuuuuuuuuuuuuu
     
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    5 lat na farmie też już za mną a na TOP zdecydowałam się pierwszy raz :D w zeszłym roku co prawda pierwszego dnia byłam na liście, ale jak potem wszyscy ruszyli to już się poddałam, a potem żałowałam bo końcowy wynik był w moim zasięgu :D teraz może się okazać, że mimo, iż startuję to się nie utrzymam, zdaję sobie z tego sprawę, ale wolę żałować, że się spłukałam, niż tak jak w zeszłym roku, że się poddałam :D
     
  8. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Niektórzy tak mają ,że muszą bo inaczej się uduszą xD
     
  9. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Dobry :)

    chciałam przekazać Wam podziękowania skierowane od TL Farmerama.fr dla naszych Użytkowników.
    Wasze wpisy były wzruszające i serdecznie dziękuje za troskę, każde ciepłe słowo jakie napisaliście w tym wątku.
    Ja również wpisałam tam kilka słów skierowanych od naszej polskiej społeczności FA.
    Oby tak dramatycznych zdarzeń nie było więcej w żadnym miejscu na świcie..
     
  10. halina415

    halina415 Moguł forum

    a ja z innej beczki, mam pytanie do starszych stażem farmerów. Są dwa itemy: 1. latające sanie świetego mikołaja2011, 2.też sanie z mikołajem latają po farmie tylko są dużo mniejsze, czy ktoś wie jaki to item?
     
  11. xkuba02x

    xkuba02x Okazjonalny autor

    a ja z innej beczki, mam pytanie do starszych stażem farmerów. Są dwa itemy: 1. latające sanie świetego mikołaja2011, 2.też sanie z mikołajem latają po farmie tylko są dużo mniejsze, czy ktoś wie jaki to item?


    Nie jestem starszy stażem :) ale to są Sanie Świętego Mikołaja dają co 15h 125 PD
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    te drugie sanie sa z eventu boze narodzenie 2010
    mam obydwa itemy[​IMG]
     
  13. halina415

    halina415 Moguł forum

    Dziękuje bardzo młodemu stazem farmerowi:)

    2011 mam,a ten drugi będzie moim celem na gt :)


    Posty połączyłem, na forum nie piszemy posta pod postem. Jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    MOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Nov 16, 2015
  14. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    pffff :D :D :D poproszę o zestaw czyszczący bo monitor zaplułam
    do boju do boju do boju - tylko sąsiadom płotów nie rozbierać :D
    Halino :) fajny jest jeszcze item pomocnik św mikołaja i świąteczne sanie :)
     
    Last edited: Nov 16, 2015
  15. dosias

    dosias Generał forum

    witam wieczorkowo, ufff dobrnełam do końca ,ponad 20 stron musiałam nadrobić, event skończyłam i kibicuje naszym!
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Można wam zakłócić zagrzewanie do boju tzw "Naszych"...?
    Mam coś wesołego tym razem - właśnie do mnie dotarła info z drugą fotką, pierwszą mam od miesiąca, ale jest taka, że bez tej drugiej to strach było tutaj wieszać.

    Oto Bianka miesiąc temu:

    [​IMG]
    A to jest Bianka dzisiaj, po intensywnym leczeniu finansowanym przez dobrych ludzi:

    [​IMG]
    Fajne, prawda...?
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Fajne ,fajne ;)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ha, miło cię widzieć xD
    Jak tam ta twoja klacz...? Bo moja - wyobraź sobie - nadal taka pasywna, normalnie ręce opadają :cry:
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    klacz ma sie dobrze robi ihaaaaaaaaa to nie taka znowu pasywna :p
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kurcze to masz szczęście, zazdroszczę.
    Moja pasywna okropnie, a dodatkowo nie masz pojęcia, co ona jada - wyłącznie mrożonki.
    Siano nie siano, owies nie owies - musi być zamrożone.
    Ech, zaraz się tu zbiegną obrońcy zwierząt, więc może na razie tyle 8)
     
Thread Status:
Not open for further replies.