Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Znajdę cukiernię i kupię pyszne ciasto...

    Poszukam smoka , może go znajdę....
     
  2. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    to bede miala frajde

    na Wawel tez pojade
     
  3. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    W knajpie kupię strawę

    najem się do syta......
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie bedzie dziś wizyta

    a w Krakowie to ja byłam :)
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ze smokiem się zaprzyjaźniłam

    No to pora na zawody
     
  6. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    W wyciaganiu rybek z wody

    Już w niedzielę zaczynamy trzymaj kciuki :)
     
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    niech trzymają Twoje wnuki;)

    co w niedzielę zaczynamy?
     
  8. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    No zawodów wędkarskich pierwszą turę mamy

    A wnuki na kciuki za małe jeszcze
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    uważaj zatem na kleszcze:p

    no to kciuki mocno trzymam:)
     
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    do trzymania kciuków też się dołączam

    podziwiam, ja na wędkarza się nie nadaje
     
  11. grazajag

    grazajag Fanatyk forum

    Niech za wędkę łapie kto rybakiem się wydaje
    ja kibicować mogę cierpliwie
     
    ryba4862, pietruchin48 oraz dantic3 lubią to.
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to się zdarza niewątpliwie :D

    za pietruchę trzymam kciuki :D
     
    grazajag, ryba4862 oraz pietruchin48 lubią to.
  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    schwytam może ze dwie sztuki

    to i tak tylko zabawa;)
    Zwyciężą mlodsi to pewna sprawa , sprytniejsi ,ładniejsi , mlodsi hultaje
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja już takie mam zwyczaje :D

    do niedzieli niedaleko;)
     
    myszulka, pietruchin48 oraz ryba4862 lubią to.
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    sen już piecze pod powieką

    śpijcie piękne śniąc radośnie
     
    dantic3, myszulka oraz ryba4862 lubią to.
  16. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    spiewajac piosenki o wiosnie

    wybierzmy sie na spacer do Lazienek
     
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Lecz Łazienki zamknął Gienek

    Został nam Pałac Kultury:p
     
  18. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    O nie wiem zgubiła sie gdzies Nauka
    Moze wiosna tam zapukaxD
     
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    dziś Nauki nikt nie szuka

    wieczorem pub odwiedzamy
     
  20. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    Ja nie znajde potem bramy
    a wrocic trzeba no...