Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    A teraz się okaże, że zawsze są błędy a tu akurat będzie bezbłędne OO:)
     
  2. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Zwykle takich deklaracji co kupuję i ile i czy w ogóle kupuję... nie składam, ale tym razem zrobię wyjątek..... kupię pakiet ..... tzn. dwa: na wyspę i na farmę.
     
  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Ktoś kto kupuje po 1 pakieciku jest tylko i wyłącznie w szponach Miecia ;) i naprawdę jestem w stanie zrozumieć tych graczy , bo sam jakiś czas temu grałem w tej drużynie xD , ale V. wyleczył mnie znakomicie za co jestem Mu dozgonnie wdzięczny.
    Drużyna Miecia :inlove:.

    Teraz idę oglądać Juste , wygrała eliminacje i mogą być niespodziewane emocje.
     
  4. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    może bym i kupiła ale zawsze trafiają mi się drzewka delikatnie mówiąc kiepskie
     
  5. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Przesadzacie mocno - przecież oprócz pakietów będzie możliwa sprzedaż tradycyjna, po 5 fl. Niech każdy kupuje jak chce.
     
  6. edyta368

    edyta368 Aktywny autor

    chyba że w zwykłych sadzonkach nie bedzie nowości xDxDxD trzeba sie zastanowić czy warto w ogóle kupować-.- a do tego pakieciku powinni dodawać jedną nowość gratis :)
     
  7. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Ostatnie: owczarnia pomarańczowa, ryby pomarańczowe i megakoziarnia żólta.

    Pakietów drzewek nie kupię!!!
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ależ oczywiście - każdy robi co chce z własną kasą :)
    Ja tylko stwierdzam, że mam dla tej mojej kasy inne (moim zdaniem lepsze) zastosowanie ;)
     
  9. iza_79

    iza_79 Książę forum

    do pakietu dają nowość, więc jeśli kogoś "stać' ewentualnie może być "stać" to jest to korzystne. dla mnie za drogo, a reszta to sen wariata
     
  10. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Myślę że będzie tak jak do tej pory.Pakiet natomiast daje gwarancję posiadania chociaż jednej nowości..tyle tylko że za 60FL
     
  11. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Ja tez nie kupie, owoce zdobede na targu jesli misja warta bedzie zachodu. Oby tylko moj Miecio siedzial cicho pod pantoflem podczas wyprzedazy, a wszystko powinno byc ok.
     
  12. kazak9

    kazak9 Forum Pro

    ciekawe ile wpadnie nowości, gdy ktoś tradycyjnie kupi za 210 fl 42 sadzonki po 5fl? jednak chyba nie sprawdzę...
     
  13. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    I już na targu znikają bombki orzeszek piniowy..Zaczyna się szaleństwo.. wyścigi..
     
  14. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Zamiast pociągu z drzewkami to wyprzedaż sadzonek ;)
    Odkryłam właśnie ostatnią zagrodę - w akcie desperacji wrzuciłam coś na mały ładunek A no i wyskoczyła pomarańczowa megakoziarnia :) a liczyłam na żółte indyki hihi
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    zjrzyj sobie do sklepiku i popatrz ile kosztuja..kasztany..mirabelki czy inne starsze drzewka..cena jest porownywalna
     
    patrycja9922 and Anetta41 like this.
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Akurat ta jest warta zachodu :

    Spółdzielnia - Misje


    Justa w półfinale , nieźle.
     
  17. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Tak wiem,że jest porównywalna,ale większość graczy ma ich pod dostatkiem,a nowościami ostatnio BP nas nie rozpieszcza.
     
  18. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    jestem tak rozczarowana tym na jakie psy zeszła ta moja ukochana, dotąd, gra, że nawet mi się myśleć nie chce, jestem zdegustowana :wuerg::wuerg: cztery dni wolne i taką rozrywkę nam zafundowano ????
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Patrząc w ten sposób to można powiedzieć , że BP robi nam przysługę i tanio - 60 FL daje nowość , bo starocie po tyle chodzą.
    Szkoda , bo to kolejny ruch pokazujący , że możesz kupić w tej grze WSZYSTKO , nawet dotychczasową losowość.
    Jak dla mnie Norbi nie są to dobre wiadomości.
     
  20. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    za 210 florków o_Odostać jedno /pewniaka/ nowe drzewko to ja dziękuję , bo jak życie znam tą reszta to jabłonki pewnie będą ;)
     
    ross2, patrycja9922 and .Farmeria. like this.