Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    chyba się zaraz wygnę

    który dzisiaj mamy?
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    bardzo się staramy

    16 go lutego :D
     
  3. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    a z resztą, co mnie do tego ....

    Wiosna idzie chyba ...
     
  4. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i już mokra szyba

    Szyba to przecie gracz Polski
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mam kury nioski :)

    Esterka nm się zmieniła :)
     
    pietruchin48, -guciu74- oraz becia1989 lubią to.
  6. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i sygnę podmieniła

    avcio jeszcze bardziej inny..
     
  7. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    może się czuje winny ?

    Obiad zaraz zrobię ...
     
  8. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i już zupkę siorbię

    poczytam zaraz gazetę
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja zrobie sjestę

    sadełko zawiążemy :D
     
  10. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    brzuszka nabędziemy

    a może tak na rower?
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    założe ciepły pulower :p

    wiatr na dworze :)
     
  12. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i jakie piękne zorze!

    wiosna już tuż-tuż
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie mało róż

    ewencik nieskończony
     
  14. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i jestem zaskoczony

    ja nawet nie zaczęłam
     
  15. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    za to pewnie odpoczęłam ...

    ja juz po evencie
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja po swojej rencie :D

    jutro już go zrobie :)
     
  17. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    ja też coś porobie ...

    Może umyć okna ?
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    albo popruć sukna :)

    wyjde se na balkon :D
     
  19. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    dla sąsiadów pokłon :)

    żebyś tylko nie wypadła ...
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zrzucę trochę sadła :D

    na dwór jeszcze nie wychodzę:(