Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    a do tego może cuksy?

    jestem chora, no i nie wiem...
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to ja ci odpowiem

    zmykaj do łóżeczka :)
     
  3. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    posłuszna córeczka :D

    do Marcina się wbiłaś?
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ty to widziałaś? :D

    byłam na klopsikach :D
     
  5. Mychor

    Mychor Generał forum

    i trafiłam na krzesło po kornikach

    upadłam i pupcię sobie zbiłam
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    może kłopotu nie narobiłam :D

    leki muszę pozjadać :cry:
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Czasem rymy trudno składać

    dantic kaczke zrobic miala a Marcina obzerała
     
  8. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    potem leki zajadała :D

    może dzisiaj wyzdrowiała
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    za krzakami się chowała :)

    a pietruchin nie był na wyżerce xD
     
  10. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    on ma wielkie serce

    wiosna do ciebie zawitała:D
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    do ciebie się uśmiechała :)

    do ciebie też przyszła :D
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a ode mnie wyszła:cry:

    ale może jutro wróci
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jak się nie przewróci :D

    jakoś cicho się zrobiło :wuerg:
     
    pietruchin48, becia1989 oraz -guciu74- lubią to.
  14. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    u mnie również tak jest, było :D

    więc ja trochę też odświeżę..
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    przyszłaś ? ja nie wierzę :D

    fajną sygnę masz :)
     
    pietruchin48, becia1989 oraz -guciu74- lubią to.
  16. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    dziękuję, straż :)

    dziś dostałam od Bogusi
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    należy się jej buzi :D

    mocno kibicujesz :)
     
    pietruchin48, -guciu74- oraz becia1989 lubią to.
  18. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i kciuki podtrzymujesz

    za swoją drużynę
     
    pietruchin48, -guciu74- oraz becia1989 lubią to.
  19. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    ze stadionu wylatujesz

    dzisiaj strasznie wieje
     
  20. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    a ja się śmieje

    ładną masz sygnę