Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    zaraz naleję nam poncza :D


    ja się jeszcze nad tym zastanowię
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    moją farmę dziś odnowię :p

    juz wróciłam ze siłowni :)
     
  3. oK_8

    oK_8 Półbóstwo forum

    dorzucę do ognia głowni

    i jak tam gimnastyka?
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    będzie ze mnie chuda tyka :D

    ale fajna foczka na mnie patrzy :)
     
  5. oK_8

    oK_8 Półbóstwo forum

    patrzy, patrzy, może Cię wypatrzy;)

    gubisz na siłce kilogramy?
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    może sie dogadamy

    chciałabym ale nie wychodzi :D
     
  7. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    poczekaj, aż ja zacznę chodzić :D

    ja się akceptuję całą
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zjadłam kromkę małą

    teraz świnki ja hoduję :D
     
  9. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    na kolorki je maluję
    a owieczki na maluszki
     
  10. MOD_DANA*

    MOD_DANA* Guest

    będziemy zmieniać im pieluszki

    będą śmiały się owieczki
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zapakuje je do beczki

    młynek mi się kręci
     
  12. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    maluchy smoczkami nęci

    barany się rozbeczały
     
  13. MOD_DANA*

    MOD_DANA* Guest

    a owieczki uciszały

    będzie cicho i spokojnie
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    albo raczej jak na wojnie

    krzyku będzie bardzo dużo :D
     
  15. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    różo ,o różo czemu takie kolce masz i mocno ukłułaś nas
    do ogrodu więc nie właźcie
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    tam są same paście

    kauczuka posadziłam :p
     
  17. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    smoczki w młynie z niego zrobiłam
    małe zwierzaczki ciągle płaczą
     
  18. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    w chwilach radości po głowie skaczą

    wiosna na całego zagościła ;)
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zima się u mnie zemściła

    u kogo ta wiosenka ?:)
     
  20. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    kończy się ma męka

    jestem cały w skowronkach :p