Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zmarzły mi uszki :)

    znowu chwycił mróz :wuerg:
     
    -guciu74-, marzena5275 oraz milencia_em lubią to.
  2. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    e tam z szafy wyciagniemy
    zaraz nowe stare lepsze
     
    -guciu74-, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  3. Mychor

    Mychor Generał forum

    i będziemy jadać wieprze

    Weź Ty Hania rymuj jak trzeba!
     
  4. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    tylko uważaj na zaćmienia

    rymować nie każdy potrafi
     
    -guciu74-, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    miałam 2 z ortografi:D

    bateryjek szukam wszędzie :p
     
  6. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    ale tu ich nie będzie :D

    też mam ich mało
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    spocone juz mam ciało :D

    adrealina mi rośnie :)
     
  8. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    trzeba uważać na oście

    idę zebrać plony
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    widziałam fajne welony :)

    ja zasiałam na noc :)
     
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    w tym roku będzie szybko Wielkanoc

    po tym evencie jestem spłukana:cry:xD

    przy następnym się przypomnij kochana

    codziennie coś ode mnie dostaniesz
     
  11. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    jak tylko to wszystko ogarniesz

    ja jeszcze dzisiaj mam zbiory
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    lubię pomidory

    a pomidorowa jeszcze bardziejxD
     
  13. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    uważaj na zaparcie xD

    miłej nocki wszystkim życzę :)
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    uśmiechnięte miej oblicze

    ja tez już do łóżka zmykam:D
     
  15. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    czas przytulić pustelnika :p

    miło się rozmawiało
     
  16. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    miłej rozmowy zawsze mało

    powróciłem znów was zanudzać :eek:
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    musze makaron odcedzać

    uff ewencik ukończyłam :D
     
  18. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    a ja wciąż walce z nim

    brakuje mi bateryjek
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    przyszedł do mnie stryjek :D

    jeszcze może ci wylecą
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    może w prezentach podlecą

    słońce cieszy swoim światłem