Montwa

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Montwa, 10 października 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Tak, zdecydowanie ptaszyskiem!
    Chodzi o to, żeby druga osoba z pary podświadomie nie sugerowała się wynikami wskazanymi przez swojego konkurenta.
     
  2. Makowiska

    Makowiska Generał forum

  3. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    Sąsiadka się nie martwi liczy się udział ;)
    Jak jest coś czego Sąsiadka nie ma w grze to chętnie coś podaruję na G&T za to ostatnie miejsce, czekam na sówkę
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2026 o 13:07
  4. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Tak ja już się przygotowałam nawet gwizdek i trąbkę sobie załatwiłamxD
    Wyślij mi sąsiedzie kondolencje - żartuje jakoś przeżyję, ale dzięki za dobre chęcixD;)
     
  5. Kostka0226

    Kostka0226 Młodszy ekspert

    Gratuluję wyjścia z grupy !!!

    Przed nami:

    1/16

    [​IMG]

    Ależ to będą emocje!!!
    Trzymam kciuki!!!


    Zmniejszyłem czcionkę.
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 czerwca 2026 o 17:35
  6. Kala

    Kala Stary wyjadacz

    Ptaszysko poleciało :)
    Trzymam kciuki za wszystkich :)
     
  7. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    Również powodzenia wszystkim w fazie pucharowej
     
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Gratuluje zwycięzcom faz grupowych
    [​IMG]

    Mysle,ze wszystkim uczestnikom Łukasz zrobil frajde

    Łukasz ...za pomysł, za chęci, za zaangażowanie, za prace ,czas i informacyjno-przypominajace sowy:inlove:

    [​IMG]

    16 która pozostała w kolejnej fazie ( w tym sobie;)) ...powodzenia w obstawianiu:music:

    Kibicom futbolu życzę jak najwięcej meczy na wysokim poziomie z dużą ilością pięknych akcji i goli. Osobiście liczę na niespodzianki i na...Norwegów na szczycie drabinki:inlove:

    [​IMG]


    Czułam ogromne rozczarowanie, ze Polski nie ma na Mundialu. Jednak jak pomyślałam, ze kolejny raz w fazie grupowej nasi by grali mecz ,,o wszystko" i mecz o honor>:( to mi przeszedł żal. Ile mozna ?:wuerg:
     
  9. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    O ja cię... to ja sobie wchodzę aby zobaczyć czy jestem ostatnia a tu proszę wygrana 3 kolejki i 4 miejsce ogółem :eek:8)
     
  10. AladdinSane

    AladdinSane Fanatyk forum

    z tego co doczytałem, to nie załapałem się do pierwszej szesnastki!!
     
  11. KsiądzxD

    KsiądzxD Generał forum

    Żle! Jesteś 16 i grasz dalej, wyślij typy do Łukasza!
     
  12. Montwa

    Montwa Weteran forum

    Wyszła nam dziwna sytuacja

    Michał zapewne spojrzał tylko na to:
    Czułem, że to słowo końcowa może wprowadzić w błąd.
    Ale skoro podawałem prędzej też cząstkowe tabele każdej kolejki, więc na koniec musiało wybrzmieć to słowo "końcowa"
    A odnośnie przejścia dalej było to:
    Ale spokojnie.
    Jako że brakowało mi wyników już tylko od Michała, napisałem do niego.
    Na szczęście był dostępny i wyniki podesłał.

    :)

    .
     
  13. dora4370

    dora4370 Stary wyjadacz

    Gratuluję zwycięzcom i wszystkim uczestnikom , którzy brali udział :)
    Gorące podziękowania dla Łukasza za zorganizowanie tej fajnej zabawy :inlove:
    Ja odpadłam z dalszej rozgrywki tak jak przewidywałam i w sumie dobrze się stało , byłam 4 dni poza domem , mój telefon farmy nie obsługuje więc i tak bym nie miała możliwości obstawienia kolejnych meczy .
     
  14. KsiądzxD

    KsiądzxD Generał forum

    Gratulacje laureatom :) i szczęśliwej 16 powodzenia :)
    Po pierwszych typach napisałem do Łukasza na sówce, że Kala będzie faworytem :) i masz.. teraz mój przeciwnik :cry:
    Ja sam mimo, że lubię piłkę nożną jak widziałem wszystkie mecze na tych mistrzostwach to do teraz jestem sceptyczny czyli odrzucający możliwość uzyskania wiarygodnej, sprawdzonej i pewnej wiedzy :po_O
    Jak pokazuje pierwszy mecz, może być dużo remisów, żadna drużyna nie chce stracić bramkę a sama zagrać odważnie, ale obym się mylił -.-:D
    Pozdrawiam xD
     
    Miśkowo, Makowiska oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To ja tradycyjnie zapytam jak sprawdziły się wyniki AI:D

    Oczywiście gratulacje dla czoła tego autobusu, ale również dla reszty jakże ważnych części:D
     
    KsiądzxD i Makowiska lubią to.