panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam wieczorowo :)
    Ja do żetonów ogarnęłam a dalej to tyle o ile :p tamburynów mi brakuje więc jak nie dadzą pełni to i dalsza penetracja lochów nie będzie miała sensu bo na tych ,,cząstkowych ,, nagrodach mi nie zależy - jedynie na pnączach
    Ja rozgrywam na bieżąco - na itemik i jego ulepszenia muszę od tych niedźwiedzi wyciągnąć potrzebną,,walutę,, ( ten u napastników już wykupiłam jak i leże wyszczerza za talarki - teraz zbieram na Kukę )
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Poradnik nawet przeczytałam, ewent w trzeciej odsłonie, więc kojarzę co i jak.;)xD
    Dostałam po głowie nie jeden raz, więc nie będę się narażała oficjalnie, ale znowu kilka literówek w poradniku znalazłam.:pxD
    Też lubię lochy, ale zacznę dopiero w piątek, jutro mam zajęte.
    Mnie nie tylko tamburynów brakuje.:sleepy: Jutro wystawię warsztaty na jedwab i mleczne drzewka, a myślę, że BP będzie łaskawe i otworzy pełnię, a ja wybuduję różową wytwórnię tamburynów.:music: Będzie dobrze.:)
    Macie cierpliwość, ja tak jak kalinamala:
    Też co nieco wykupiłam, wyszczerz i dwa itemy moje.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2026 o 20:57
    bogusiak80, aweva55 oraz agniecha$ lubią to.
  3. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Ale Ty tak na poważnie?
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Że nie raz dostałam po głowie? Tak poważnie.
     
    aweva55 lubi to.
  5. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Oj, dobrze wiesz, że odnoszę się do literówek :) więc nadal czekam na odpowiedź.
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak są te literówki w oficjalnym poradniku.
     
    aweva55 lubi to.
  7. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    I co w związku z tym?
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To Ty powinnaś wiedzieć.
     
    aweva55 lubi to.
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ela [​IMG]
    ********
    Dzień dobry [​IMG]

    to najważniejsze na początek dojść do komnaty 24 zgarnąć żetony
    a potem możemy ba będziemy błądzić xD fajnie nie xD
    oj biedna farmerka jesteś ;)xD

    dokupiłam na targu pudełka strasznie dużo ich wołają
    nie lubię oddawać produktów :cry:
    ___
    Ela te braki to wina itemów ? :p
    ___
    miałam nie raz nauczkę brak możliwości zaliczenia eventów :(
    to teraz jak tylko pojawi się nowość od razu staram się naprodukować towar ,szczególnie na mrokach
    a inne kupuję lub wytwarzam
     
    aweva55 lubi to.
  10. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Kurcze, no zobacz. Nie uśmiałam się :) serio, w pierwszej chwili myślałam, że ja to po prostu źle odbieram.
    Zdecydowanie Ty powinnaś wiedzieć jak się zachować na forum i w stosunku do drugiego człowieka. Więc proszę na przyszłość takie wypowiedzi zachować dla siebie. Masz tyle wolnego czasu na szukanie literówek, to regulamin równie dobrze powinnaś znać.
    No i oficjalnie tym kończę ten temat ;)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No widzisz, ale się porobiło.xD
    Ja na razie nie schodzę do lochów, mam zamiar jutro rano zakasać rękawy.:)
    Oj tak, tak, bidula ze mnie.xDxDxD
    Ale jedwab i mleko już mam, teraz czekam na pełnię.
    Bez przesady, manufaktura na polu zawsze się zmieści, ale ja nie lubię warsztatów, wolę kupić niż produkować.:pxD
    Dzień dobry.:)
     
    aweva55 lubi to.
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    mam tak samo nie lubię warsztatów strasznie one nieekonomiczne
    ale akurat na pełni inaczej się nie da niż produkować :p

    a inne staram kupować dziennie po 5 szt
    chociaż ostatnio po produkty coś trafić nie umiem :sleepy: a blisko rzemiosła xD dziwne xD
    dawno nie kupowałam muszę się poprawić

    wlazłam obczaić co i jak :p fajnie tam xD jak nic zbłądzę xD
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pisząc "To Ty powinnaś wiedzieć", miałam na myśli wyłącznie to, że jako autorka poradnika sama zdecydujesz, czy chcesz te błędy poprawić, czy nie – nie było w tym żadnej złośliwości. Przykro mi, że zwykła chęć wskazania literówek wywołała tak negatywne emocje i została odebrana jako brak szacunku. Skoro temat jest zamknięty, nie będę go dalej rozwijać.
     
    aweva55 lubi to.
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wszyscy w lochach ;)

    Dobry gorące [​IMG]
    wakacje urlopy wczasy i inna laba :p

    cytat
    „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń” – Eleanor Roosevelt

    ***

    1 piętro wczoraj zaliczone
    chyba xD

    brakuje wylotek na piętro 2 ale to już na spokojnie
    o ile przejścia łatwe to gierki wrr [​IMG]
    w sumie przy niektórych czekałam aż system sam zaliczy :p klikanie nie miało sensu
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze nie, jeszcze mnie nie zamknęli.xDxDxD
    A na poważnie to szykuję się,
    jest kawka:

    [​IMG]

    było koło fortuny, całkiem jak nie u mnie:

    [​IMG]
    więc choć gorąc leje się z nieba, zakładam gumiaki, biorę latarkę i .... hej ho, hej ho w te lochy by się szło.;)xD
    Dzień dobry.:)
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    :inlove:

    w inną stronę kręciłaś xD
    super [​IMG]

    i jak i jak już wyszłaś z siebie szlochając nad gierkami ? :p masakra nie :sleepy:
    ___________
    chciałam zacytować a post uciekł :(
    ja się pytam kto śmiał usunąć ;)
     
  17. bogusiak80

    bogusiak80 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Elu kawka pyszna .Bez niej nie rozpoczynam dnia.:)

    Koło imponujące,tylko szkoda,że tak wcześnie musisz zakładać gumiaki ale przecież wchodzisz do lochów ,będzie chłodek.

    Mój rekord to 35 min.miałam dosyć.byłam wściekła i spocona z emocji.:cry:System ani myślał zaliczyć sam tej gierki.:wuerg:

    Już mam zakończone .Przez 2 tygodnie mogę cieszyć się słońcem a wieczorem pograć w piłkęxD

    Wam życzę tego samego.:)

    Słonecznego dnia i miłego wypoczynku:)


    Coś podziało się z systemem.Byłam w trakcie pisania posta na ,którego Ela odpowiedziała a ja go usunęłam.Pewnie wszystkie 3 pisałyśmy w jednym czasie.Dziwny przypadek.
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    uff znalazł się :inlove:

    eh żmudne irytujące wkurzające gierki :cry: ale jakoś wytrwałam [​IMG]
    mnie zostało nazbierać wylotek czyli jutro rano będzie koniec :D


    spacery i inne radości swoją drogą , się rozglądam za innym eventem :pxD:cry:xD
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Spokojnie, ja dopiero niedawno wstałam, tak więc na razie sieję i rozglądam się ile tego dobra mam nazbierać.:)
    Ogarnęłam.:) Pewnie system też wrażliwy na upał.:pxD
    Jeszcze nigdy tak nie miałam, chyba wyjątkowo grzeczna byłam.:pxD
    Dzisiaj przed rehabilitacją mam trochę czasu, resztę skończę we wtorek.:)

    Super, masz wolne.:) Uwielbiam takie akcje.:)
    2 tygodnie laby.;)
    Boję się tego upału w mieście, więc na trochę wybywam na działkę, mam nadzieję, że będzie miło, ale tylko 2 dni na razie.:)
    Będziesz miała co robić. Jest już ogłoszenie o pełni, a Ty lubisz.:) No i GT ma być.:)
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    o nie , o nie otworzą pełnie ale dlaczego jak to xDxDxD

    patrz nawet dłużej niż doba
    natrzaskasz tamburynów aż miło :p sprawdź przy okazji inne fabryczki mroczne
    a lubię uwielbiam :inlove:
    idę sprawdzić jak się ma jeleń ;)

    GT może się uda jak poprzednio wyłuskać z balona ciekawe fanty :D
     
  21. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witajcie moje miłe :) i mili też (o ile tu który zajrzy):p;)
    jak jest kawka to może i deserek po kawce
    [​IMG]
    noo... przy takiej łaskawości fortuny to Ty w tych loszkach za długo nie zabawisz
    choć na moją też nie będę narzekać bo w czwartek zaraz po starcie ewentu też dwie setki dała (te na 24h ) i chyba ze 7 ,,+1,,
    było też i do warsztatów , no ale się zmarnowało bo ...
    podobnie jak Wy też nie lubię warsztatów - zresztą zwykle nie ma ich kiedy wystawiać choć z racji tych ,,setek,, upchnęłam na leśnej dwie manufaktóry i tłukę hydranty z wachlarzykami - upał coraz większy więc lepiej mieć ich większy zapas :p
    to fakt - chyba ze trzy takie były gdzie to klikanie nie miało sensu
    ale ogólnie nie narzekam na te gierki - najdłuższa rozgrywka zajęła mi z 5 minut nie więcej , zaś większość to pyk-pyk w te baloniki i ... myk do skrzynki po nagrodę . Tak doleciałam do loszku 27 (od strony 26 - bo od 10 już spenetrowany ) zgarnęłam diamenta i czekam na klucze by móc ruszyć dalej :music:

    No faktycznie :music: takim cienkim głosikiem wołałaś w ewentowym o to otwarcie, a mimo to na Olimpie usłyszano xD;)xD musisz mieć tam jakieś bliższe znajomości :p
    Dla mnie super że dali możliwość uzupełnienia tamburynowych braków 8)
    Ja słońcem najbardziej cieszę się w głębokim cieniu - choć nie lubię zimna, ale i takiego jak obecnie gorąca też nie .
    zaś granie w piłkę jakoś lepiej mi wychodzi z rana niż wieczorem . No ale za wiele tych meczy dziennie się nie rozegra , loszki też najpóźniej w niedzielę powinnam zaliczyć i co tu robić...:music: chyba jak Aga zacznę się rozglądać za nowym ewentem xDa nuż bogowie się zlitują i coś dadzą w międzyczasie tych loszków :p

    *******************
    zauważyliście jaki dziś tłok w forumskim lesie ? - ponad 1500 osób online pokazuje :music:
    no i niby...
    pełno nas
    a jakoby nikogo nie było ...
     
    Ostatnie edytowanie: 26 czerwca 2026 o 11:00