panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam wieczorowo :)
    Ja do żetonów ogarnęłam a dalej to tyle o ile :p tamburynów mi brakuje więc jak nie dadzą pełni to i dalsza penetracja lochów nie będzie miała sensu bo na tych ,,cząstkowych ,, nagrodach mi nie zależy - jedynie na pnączach
    Ja rozgrywam na bieżąco - na itemik i jego ulepszenia muszę od tych niedźwiedzi wyciągnąć potrzebną,,walutę,, ( ten u napastników już wykupiłam jak i leże wyszczerza za talarki - teraz zbieram na Kukę )
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Poradnik nawet przeczytałam, ewent w trzeciej odsłonie, więc kojarzę co i jak.;)xD
    Dostałam po głowie nie jeden raz, więc nie będę się narażała oficjalnie, ale znowu kilka literówek w poradniku znalazłam.:pxD
    Też lubię lochy, ale zacznę dopiero w piątek, jutro mam zajęte.
    Mnie nie tylko tamburynów brakuje.:sleepy: Jutro wystawię warsztaty na jedwab i mleczne drzewka, a myślę, że BP będzie łaskawe i otworzy pełnię, a ja wybuduję różową wytwórnię tamburynów.:music: Będzie dobrze.:)
    Macie cierpliwość, ja tak jak kalinamala:
    Też co nieco wykupiłam, wyszczerz i dwa itemy moje.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2026 o 20:57
    aweva55 i agniecha$ lubią to.
  3. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Ale Ty tak na poważnie?
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Że nie raz dostałam po głowie? Tak poważnie.
     
    aweva55 lubi to.
  5. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Oj, dobrze wiesz, że odnoszę się do literówek :) więc nadal czekam na odpowiedź.
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak są te literówki w oficjalnym poradniku.
     
    aweva55 lubi to.
  7. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    I co w związku z tym?
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To Ty powinnaś wiedzieć.
     
    aweva55 lubi to.
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ela [​IMG]
    ********
    Dzień dobry [​IMG]

    to najważniejsze na początek dojść do komnaty 24 zgarnąć żetony
    a potem możemy ba będziemy błądzić xD fajnie nie xD
    oj biedna farmerka jesteś ;)xD

    dokupiłam na targu pudełka strasznie dużo ich wołają
    nie lubię oddawać produktów :cry:
    ___
    Ela te braki to wina itemów ? :p
    ___
    miałam nie raz nauczkę brak możliwości zaliczenia eventów :(
    to teraz jak tylko pojawi się nowość od razu staram się naprodukować towar ,szczególnie na mrokach
    a inne kupuję lub wytwarzam
     
    aweva55 lubi to.
  10. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Kurcze, no zobacz. Nie uśmiałam się :) serio, w pierwszej chwili myślałam, że ja to po prostu źle odbieram.
    Zdecydowanie Ty powinnaś wiedzieć jak się zachować na forum i w stosunku do drugiego człowieka. Więc proszę na przyszłość takie wypowiedzi zachować dla siebie. Masz tyle wolnego czasu na szukanie literówek, to regulamin równie dobrze powinnaś znać.
    No i oficjalnie tym kończę ten temat ;)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No widzisz, ale się porobiło.xD
    Ja na razie nie schodzę do lochów, mam zamiar jutro rano zakasać rękawy.:)
    Oj tak, tak, bidula ze mnie.xDxDxD
    Ale jedwab i mleko już mam, teraz czekam na pełnię.
    Bez przesady, manufaktura na polu zawsze się zmieści, ale ja nie lubię warsztatów, wolę kupić niż produkować.:pxD
    Dzień dobry.:)
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    mam tak samo nie lubię warsztatów strasznie one nieekonomiczne
    ale akurat na pełni inaczej się nie da niż produkować :p

    a inne staram kupować dziennie po 5 szt
    chociaż ostatnio po produkty coś trafić nie umiem :sleepy: a blisko rzemiosła xD dziwne xD
    dawno nie kupowałam muszę się poprawić

    wlazłam obczaić co i jak :p fajnie tam xD jak nic zbłądzę xD
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pisząc "To Ty powinnaś wiedzieć", miałam na myśli wyłącznie to, że jako autorka poradnika sama zdecydujesz, czy chcesz te błędy poprawić, czy nie – nie było w tym żadnej złośliwości. Przykro mi, że zwykła chęć wskazania literówek wywołała tak negatywne emocje i została odebrana jako brak szacunku. Skoro temat jest zamknięty, nie będę go dalej rozwijać.