Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Aby zwiększyć pojemność magazynu nasion potrzeba jednej odznaki ogrodnika II stopnia, a jej nie masz.Wyprodukuj ją, wtedy powiększysz magazyn.
     
    tereska1108 i hiacynta lubią to.
  2. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    O matko, mam aborysty, nie mogę znaleźć miejsca gdzie produkuje się ogrodnika
    Edit:
    Chyba się dogrzebałam, jak na razie muszę dosadzić wrzosów. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 24 maja 2026
    tereska1108 lubi to.
  3. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    W tym samym miejscu, co arborysty. Zamiast drzew wybierz rośliny rozwijając kliknięciem listę wyboru.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 maja 2026
    tereska1108 i hiacynta lubią to.
  4. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Już, już oświecenie i do mnie dotarło. Za mało mam różanecznika na odblokowanie odznaki, muszę go nazbierać. Dzięki
     
    tereska1108, Yabolek oraz Karakuliambro lubią to.
  5. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie na taką aktualizację czekałam :(. Jestem bardzo rozczarowana.
     
  6. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Kompletnie nikomu niepotrzebna i nieopłacalna aktualizacja. Takie g opakowane w lśniący papierek.
     
  7. dora4370

    dora4370 Stary wyjadacz

    Też jestem rozczarowana , liczyłam na nowe poziomy a tu lipa :(
     
  8. Honorata

    Honorata Aktywny autor

    Ja byłam pewna, że będą nowe poziomy. Taka aktualizacja niepotrzebnie zirytuje wielu graczy. Nieładnie BP.
     
    hiacynta i apulisia72 lubią to.
  9. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Stały bywalec

    Już rok tam dłubię i poziomu nie mogę zakończyć:(
     
  10. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    21 poziom:inlove: w 16 dni ale event pomógł :D:inlove::D
     
    tereska1108 lubi to.
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    2.06. 2026
    Poziom 38
    pomógł mini event
     
    dora4370, Kala oraz tereska1108 lubią to.
  12. Kala

    Kala Stary wyjadacz

    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

    [​IMG]
     
  13. tereska1108

    tereska1108 Mistrz forum

    A mnie event nie pomógł i dalej jestem na 31 poziomie? Moje nerwy wystawione są na próbę, ale ja się nie dam ha ha
    Na 31 poziomie siedzę dosyć długo mimo, że produkuję odznaki i daję do recyklingu. Dzisiaj za taki zestaw powinno być 800 apd, a było tylko 8 ulepszaczy i tyle?
    Cierpliwości do tych Alp potrzeba dużo, oj potrzeba:)


    Edit:
    Ponarzekałam troszkę i jest poziom 32:)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2026
  14. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    U mnie 17 poziom, do 18 stego brakuje 6580 PD,
    Byle do odblokowania słoneczników, ale niestety obawiam się ze jeszcze z rok mi się zejdzie :oops::oops::cry:
     
    oset53, tereska1108 oraz {Monia} lubią to.
  15. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Kolejny szczebelek wyżej:)

    [​IMG]
     
  16. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Poziom 22 :inlove: ponownie w 16 dni:D
     
    tereska1108, Kala oraz agniecha$ lubią to.
  17. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Osiągnąłem poziom 53. Do kolejnego 63 500 APD. Ale po realizacji zleceń klientów system nie odpisuje punktów i nadal mam wymagane 63 500. Czy ktoś się z tym spotkał? Błąd systemu? Czy inny problem? Jest ktoś władny udzielić mi odpowiedzi?
    Edycja - to jest jak widzę najwyższy poziom i nie dopisuje już APD. Czuli można Dolinę zaorać.... bez sensu jest dalsze zbieranie owoców i sianie roślin.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2026 o 22:39