TrissMerigold.

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 14 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Bez sensu. Za moich czasów się kłóciliśmy odzywając się xD

    A z ekipy właśnie mi mignęło, że i Czerwonej nie ma i kilku innych osób. Ale w sumie pomijając wszystkie teorie spiskowe, to pewnie naturalna kolej rzeczy, że bez sensu, żeby modów było więcej niż użytkowników :cry:

    Ale no... pamiętam do dzisiaj jakie tu emocje potrafiły być. Z perspektywy czasu zazwyczaj totalnie bez sensu. Ja przynajmniej mogę na młodość zrzucać winę, bo wtedy przecież ledwo pełnoletnia byłam xDxD teraz babsko po 30stce
     
    bogusiak80 lubi to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Bry :)

    popisać na Forum można ale jak ma się podcinane skrzydła to lepiej się nie odzywać i wejść od czasu do czasu i coś skrobnąć neutralnie :p.

    Cas uważasz, że odeszła z gry? a ja uważam zupełnie coś innego, są ..są tylko nie ma Ich na Forum. Moje największe zaskoczenie było na DS, myślałam, że jest nas garstka, mała garstka a przekonałam się na DS ilu tak naprawdę jest graczy. Czemu nie piszą....zapytaj sam 8).

    te czasy dawno minęły a szkoda. Teraz bez wideł nie podchodź 8).
    To tyle i aż tyle. Sorry, że wtargnęłam z buciorami ale już mykam.
     
  3. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ale nie przepraszaj mi tu za nic, mile widziana jesteś. Ja na szczęście przegapiłam kto się z kim pokłócił, więc jestem niepokłócona z nikim xDxD wszyscy mile widziani :cry:


    Zainteresowałaś skrótem "DS". Kojarzy mi się to z platformą, na której gracze innych gier się komunikują, ale możliwe że strzelam w płot
     
    Makowiska lubi to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    DS to mini event - Dni Sąsiada, zerknij w OO. Można było wysyłać darmowe drzewka sąsiadom i znajomym.
    Przegapiłaś ale ... można to nadrobić a może lepiej nie 8).
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Uderz w stół a nożyce się odezwą...
    Z moich wieloletnich obserwacji wychodzi, że jest odwrotnie. Z wiekiem jest coraz gorzej xD
    Na DS możesz sprawić sąsiadom i znajomym przyjemność, ale ta przyjemność jednak trochę kosztuje bo te lepsze podarki są za floreny.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2026 o 19:44
    TrissMerigold. lubi to.
  6. bogusiak80

    bogusiak80 Chodząca legenda forum

    Czasem dobrze jest sprawdzić pisownię
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    TrissMerigold., jak widzisz, trudno jest tutaj wbić się z jakąś ciekawą rozmową.
    Ale mimo to można próbować ;)
     
    marmlada, Makowiska oraz MOD_DaMa lubią to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Znajdź dłuższą chwilę i przygotuj sobie listę fantów na G&T, bo pewnie duuuużo Ci brakuje. :)
     
    Makowiska lubi to.
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W szczególności te pełniowe, potrzebne do odblokowania grzybowego lasu.
     
    Makowiska lubi to.
  10. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Jakiś czas temu (w tym roku) zastanawiałam się, czy sobie Twój nick wymyśliłam czy jednak faktycznie byłaś aktywną farmerką na forum :D widzę, że tymi myślami ściągnęłam Cię do gry :D fajnie, że wróciłaś, bo jak już mogłaś zauważyć, niewielu aktywnych forumowiczów zostało.
    Ja również bardzo chętnie pomogę Ci w powrocie do gry podczas eventu G&T. Śmiało rób rozpiskę, nawet jeśli zajmie 5 stron A4 :D Po takim czasie tsów przybyło mnóstwo! Na bieżąco ciężko się połapać co jest nowością, a co już starociem (tak często coś dodają, że nazwy się powtarzają), a co dopiero po takim długim czasie nieobecności :)
    Ja mimo aktywności na forum sama się pogubiłam kto z kim, o co, dlaczego ... żyję jako niekonfliktowa farmerka i cieszę się spokojnym farmerskim życiem :D Gdybyś miała chęć popisać luźniej to ds istnieje, tylko lekko umarł :D jak coś zapraszam na sowę po link :)
     
    SMOD_Casino lubi to.
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Haha, no to zagadka się rozwiązała xD trochę kusi, żeby poczytać, tym bardziej, że L4 mi do środy jeszcze przedłużyli :sleepy:, ale chyba dla zdrowia psychicznego lepiej będzie, jak wcześniej na przykład policzę wszystkie kamienie na podwórku i dopiero się za szukanie tego wątku wezmę xD

    Dobrze też się na przykład przywitać na początek, a dopiero w drugiej linijce upominać xD

    Jak dla mnie możesz tu próbować do woli, jak masz ochotę, to nawet prubować też możesz xD Ja się stęskniłam za farmą i forum na tyle, że aktualnie euforycznie i pozytywnie do wszystkiego podchodzę, zobaczymy na jak długo mi tego wystarczy 8)

    Może lepiej na razie nie, bo podejrzewam, że sama lista mogłaby co wrażliwszych obrazić, skoro takie nastroje xDxD

    Tak, tak, zdecydowanie istnieję i byłam. Potem mnie trochę różne życiowe zawirowania porwały, wiesz - człowiek łopatę na chwilę odłożył i zdążył w międzyczasie ślub i rozwód wziąć mówiąc pół żartem pół serio xD ale łopata cały czas czekała :cry:
     
    SMOD_Casino i freska_kreska lubią to.
  12. bogusiak80

    bogusiak80 Chodząca legenda forum

    Powitać. Myślałam ,że lepiej bez rozgłosu zwrócić uwagę osobie na wysokim stanowisku aby błąd nie raził na Forum.Na drugi raz zrobię z fajerwerkami:p Tak na marginesie próbuję to trudny wyraz.:) Podejrzewam ,że jesteś dyslektykiem.
     
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja to nawet Ci zazdroszczę tego stęsknienia się za farmą i odkrywania jej na nowo :) U mnie zauważam od jakiegoś czasu lekki przesyt i znudzenie. Codzienne zbieranie, te same czynności w kółko. Chyba potrzebuje urlopu od farmy. Ale jak tu zrobić urlop skoro cały czas jest wyścig, gonitwa, tyle PD do zebrania. Ehh i koło się zamyka.