Reklamy i kinopunkty

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika monter52, 22 czerwca 2026 o 11:59.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. monter52

    monter52 Młodszy ekspert

    Witam. Czy nachalne reklamy, ukazujące się co chwilę przy każdym logowaniu lub odświeżeniu gry, można przekierować do Kina farmeramy? Kiedyś za oglądanie reklam dostawaliśmy kinopunkty, które można było wymienić, a teraz BP nabija sobie kasę zmuszając nas do oglądania reklam. Mam nadzieją, że da się coś z tym zrobić. :(
     
    ~czarodziejka i Lunari78 lubią to.
  2. Lunari78

    Lunari78 Książę forum

    a jak ty się logujesz ? klient czy strona gry
     
  3. monter52

    monter52 Młodszy ekspert

    Loguję się przez ogólną stronę na laptopie. Nie gram na kliencie.
     
  4. e-MK-a

    e-MK-a Młodszy ekspert

    Jakie reklamy? Ja tam żadnych reklam nie widzę... 8)
     
  5. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    kino działa tylko dla niemieckich graczy
    a mi się nie pokazują żadne reklamy przy logowaniu.
    Myślę że da się temu zaradzić ale wg nowego regulaminu forum nie mogę ci napisać co masz zrobić żeby ci się nie wyświetlały.
    Musisz sam/sama znaleźć odpowiedz na to pytanie.
     
  6. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Ja też na swoim koncie nie mam żadnych reklam,ale chyba tylko dlatego, że swego czasu całkiem dużo kupowałam i teraz też kupuję, co prawda sporadycznie, ale kupuję. Na innym koncie, gdzie nic nie kupuję, reklamy są, ale tylko podczas logowania, po prawej stronie ekranu. Gdzieś na forum jest informacja ile razy trzeba dokonać zakupu, aby reklamy zniknęły. To legalny sposób na reklamy.
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuje za pomoc.
    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. monter52

    monter52 Młodszy ekspert

    Nie mam więcej pytań.
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.