Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No właśnie, były inne czasy.
    Ale nie wyobrażam sobie powrotu do tamtych czasów - ludzie zaludniający dziś TOP na to nie pozwolą.
    I moim zdaniem słusznie.

    Okazuje się, że można 8)
    No cóż, niech inne optymistki z nizin rankingu próbują, może się wstrzelą. Choć raczej wątpię, a na "nową odsłonę" tenisa sprzed 25 lat jakoś nie mam ochoty, lubię ten dzisiejszy.

    Oj tak, to jest paskudna pętla stworzona oczywiście przez przyssawkę.
    A teraz dodatkowy stres - poczucie, że się "zdradza" idola...
    ... no ja nie wiem, ale raczej czarno widzę przyszłość, od Wimbledonu poczynając.
    Iga i tak już jest rozregulowana i zestresowana na maxa, jeśli to będzie narastało -
    Ech.

    Elektoratowi to tylko wzmocni miłość do rezydenta.
    Ale... bez trudu mogę sobie wyobrazić postać fachowo stworzoną i prowadzoną w taki sposób, że w końcu i ludzie na wyższym poziomie dadzą się złapać.
    W PL na przykład - podejrzewam, że niewielu jest ludzi potrafiących odróżnić profesjonalną postać AI-generated od autentycznej.
    Gorzej: obawiam się, że większości zwykłych ludzi - nie takich z deficytami intelektu, ale po prostu nieobeznanych z tematem - nawet nie przyjdzie do głowy powątpiewać w autentyczność jakiegoś zdjęcia... a już filmiku to w ogóle.
    Ja łapię odchył w drugą stronę - widzę focię i zaczynam węszyć: wszystko pasuje czy może niezupełnie...? 8)xD

    xDxDxD
    Co chcesz, AI po prostu wierzy w życie pozagrobowe xD
    Automatyczne skojarzenie: "świętej pamięci", czyli mu się zmarło... ale przecież jest życie po życiu, więc "ciąg dalszy nastąpi" 8)xD

    Kupione, czeka na kundelku.
    W oryginale, bo na amazonie tylko oryginał jest na kundla.
    Na allegro jest wersja polska - wstrzymam się, jeśli mnie też tak zawojuje ta książka, kupię cyfrową wersję polską... oraz papierowy oryginał oczywiście.

    Zabawna sprawa: książka wychwalana przez profesjonalnych recenzentów... i w sumie raczej zjechana przez zwykłych czytelników, i to w sposób wyjątkowo nieelegancki.
    Czytelnicy z Hameryki - oj chyba ich zabolało to, co im wytyka Autorka ;)
     
    grakula16, AladdinSane oraz bona53 lubią to.
  2. AladdinSane

    AladdinSane Fanatyk forum

    od dzisiejszego tenisa nie ma odwrotu -
    jeśli nostalgia ogarnia McEnroe, to jego prawo
    jeśli twierdzi, że dawniej TO był tenis!!, a teraz tylko łupanina to chyba już nie bardzo ogarnia bieżący temat
    dawniej też była "łupanina" ale jakby w zwolnionym tempie
    Stefan opanował do perfekcji przydługie slajsy, a niektóre pkt. trwały tyle, ile teraz szybki gem

    wolę dzisiejszy tenis



    jw.

    jakiś czas temu pisałem, że Iga będzie w pierwszej piątce rankingowej sam do końca w to nie wierząc
    na razie się trzyma
    ale takiej bezlitosnej i niehumanitarnej dominacji już raczej nie będzie....
    i nawet nie mogę sobie tego wyobrazić



    ja już od jakiegoś czasu nawet nie węszę - wszystko mi pachnie AI i już nie szukam i nie zastanawiam się, czy to co widzę jest sztucznie wygenerowane, tylko szukam argumentów że może jednak nie jest
    z góry zakładam, że to co widzę jest sztuczne
    w tym schemacie, internet schodzi do poziomu "News of the World" - ulega tabloidyzacji
    "Elvis żyje", "kosmici są wśród nas", "lądowanie na Księżycu odbyło się w studiu filmowym na Ziemi", a "raka da się wyleczyć aspiryną"



    fakt, tego też już się nauczyła

    a pewnie, że zabolało - w myśl zasady, że "najbardziej nie lubimy swoich wad u innych"

    {cyt.}
    "To, co nas najbardziej irytuje u innych, jest często zakazaną lub nieprzepracowaną częścią nas samych"

    napisz jak przeczytasz, czy podzielasz mój entuzjazm....

    _______________
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2026 o 17:13
    zzizzie lubi to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja tak w przelocie, ważna sprawa 8)
    Czy ktoś zauważył, że Kołcho już wypadła z turnieju...? xD
    Coś krótko miłościwie królowała 8)
    Brawo Pegula xD

    ***
    Już chciałam napisać, że ciąg dalszy nastąpi... ale ujmę to inaczej: odpowiem jak mi stado zejdzie z karku -.-
     
    grakula16 lubi to.
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Czekam na mecz Osaki z Fręch, wiadomo komu kibicuję :)
     
    zzizzie lubi to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dziś u nas Dzień Ojca -.-
    Udało mi się przekonać stado, że kapibara jako prezent dla taty to średni pomysł xD
    Więc chłopina dostał album złożony ze zdjęć pochodzących z mojego archiwum i przedstawiających go w roli tatusia z każdym kolejnym słodkim maleństwem. Nawet fajnie wyszedł ten album.
    Do tego dołożyliśmy książkę o roli ojca w czasach bardzo zamierzchłych, dziś wyjątkowo zabawną 8)xD

    Teraz chwila przerwy, a później pojawią się dwie córki chłopiny, ta starsza bez dzieci, bo dzieci świętują swojego tatusia (wyklętego już totalnie).
    Bosh że też ludzie nie mają lepszych zajęć i muszą sobie rodziny rozbijać.

    ***

    Tenis - szkoda Peguli, nie lubię Noskovej.
    A na kontynuację Fręch vs Osaka to sobie jeszcze poczekamy, ciekawe jak długo.

    ***

    Kołcho - no nie mogę się nacieszyć.
    A w boksie teamu brakowało narzeczonego... tak sobie myślę, że zaraz po trzaśnięciu tej słit foci (patrz wyżej) został odwieziony do którejś z wiedeńskich prywatnych klinik (mają tam kilka o dobrej renomie) na solidne odtrucie.
    Należało się, oj należało.

    ***

    I jeszcze lekko złośliwie ale z nieustającą sympatią:

    Aladdinie, ja wiem, że ciekawość cię zżera... ale staraj się jednak unikać miejsc, gdzie głoszone są takie rewelacje.
    To ci może zaszkodzić 8)xD
     
    grakula16 lubi to.
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Średni? Ja bym chciał dostać kapibarę xD
     
    grakula16 i zzizzie lubią to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak między nami to ja też 8)xD
    Mogłabym zwolnić nianię xD

    Ale chłopina nie miałby zastosowania dla kapibary, jest naprawdę baaardzo dorosły, a kapibara najchętniej dba o młodsze osobniki.
    Zakupu kaczątek (albo innego drobiazgu) specjalnie dla kapibary nikt z nas by nie przetrzymał xD
    Ale jeśli marzysz o kapibarze, to podaj adres, podeślę xD
     
    grakula16 i SMOD_Casino lubią to.
  8. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Chwileczkę. Po dłuższym zastanowieniu chyba jednak nie chciałbym dostać kapibary bo one strasznie chrapią -.-xD:cry:
     
    AladdinSane, grakula16 oraz zzizzie lubią to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O rany fakt xDxDxD
    (A już myślałam, że poczytałeś o kosztach utrzymania 8)xD)

    No w każdym razie jakby co to daj znać, wyszukam uczciwą hodowlę.
    Tylko pamiętaj, musisz zbudować murowany basen i ogrzewany domek na zimę 8)
     
    grakula16 i SMOD_Casino lubią to.
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jak coś, polecam kozę. Mogę nawet po znajomości tanio załatwić
     
    SMOD_Casino, AladdinSane oraz grakula16 lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Lepsza byłaby alpaka. Podobno jest wyjątkowo ekologiczna 8)xD

    (Miło cię widzieć, Triss.
    Jak długo planujesz wytrwać w grze i na forum tym razem...? xD)

    ***

    Miałam obejrzeć Fręch vs Osaka, a załapałam się na Tauson vs Sznajder.
    Hmm.
    Owszem, polubiłam ostatnio Sznajder za jej wiadomy meczyk z Kołcho, ale to jednak nie była miłość na całe życie.
    Więc teraz intensywnie trzymam kciuki za pannę Tauson, która chyba trochę schudła - i od razu lepiej (no, trochę lepiej 8)).

    Przeczytałam wypowiedź członka teamu Kołcho, tego z uszami. Wychodzi na to, że oni starają się kontrolować ten ogień, który płonie we wnętrzu Kołcho.
    Rozkoszne, prawda...? xD


    EDIT: No proszę, Tauson wygrała.
     
    SMOD_Casino i grakula16 lubią to.
  12. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Też Cię miło widzieć, nie ukrywam, że logując się - miałam nadzieję, że twój nick jeszcze jest aktywny ;)

    Tym bardziej, że niedawno sprzątałam dane na starym dysku i.. znalazłam plik tekstowy przepisami od ciebie xD nawet mi się przypomniały takie ciasteczka z masłem orzechowym, które kiedyś robiłam i chyba muszę je zrobić :cry:

    Do kóz pije, bo Snowek aktualnie się z całym stadem przyjaźni. Wygląda na ich tle bardziej jak owca niż jak pies o_O
     
    AladdinSane, SMOD_Casino oraz grakula16 lubią to.