Opinie Sezon dżentelmeński

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 listopada 2025.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Jaskółka Joachim wraca na pracowity sezon dżentelmeński! Klikaj budynki sezonowe na swoich polach, aby sprawdzić, jakie nowe nagrody sezonowe czekają na zdobycie!
    Wstęp do sezonu

    21.11.2025 godz. 14:00 - 23.11.2025 godz. 14:00

    [​IMG]
    Sezon


    [​IMG]
    Niedziela, 23.11.2025, godz. 14:00

    [​IMG]
    Niedziela, 21.12.2025, godz. 22:00

    [​IMG]




    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Manaty już mam. Kolejny sezon w tym roku odpuszczę :)
    Czyżby zarobki z sezonu były tak słabe, że nawet BP nie chce walczyć o klientów, którzy kupują dodatkową przepustkę?
    Może jednak dorzucicie dudka? :D
     
  3. klonek68

    klonek68 Generał forum

    Nie ma nawet kleju do naklejek...:cry:
     
    tereska1108 lubi to.
  4. marcinek74

    marcinek74 Hrabia forum

    Nagrody za free lepsze niż te z licencją . Ale czad :)
     
    aveno, tereska1108 oraz hapsak89 lubią to.
  5. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    Robię jak każdy
     
    hapsak89 lubi to.
  6. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    Z piccolo parasolka a dzisiaj nie pada :cry:
     
    twardy81 i morelowesady lubią to.
  7. morelowesady

    morelowesady Zaawansowany

    U mnie kwieciste melodie.
    Pamiętam jak 4-5 lat temu każdy marzył o parasolce lub kwiecistych....echhh,to były czasy...
    Dziś smuteczek na widok tych itemków,chociaż dla mojej obecnej,początkującej farmy to meeega zdobycz:inlove:
     
    _KUBA2004_, hapsak89 oraz MOD_Ruda lubią to.
  8. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    Ja tez zbierałam i miałam na dwóch polach a teraz są itemy o dużo wyższym PD ale dla początkujących czy powracających to jednak zawsze rarytas.
     
    morelowesady lubi to.
  9. Kafelowy

    Kafelowy Stały bywalec

    Pamiątka dżentelmeńska zdobyta , ale czemu nie da się jej postawić w ozdobnym na bahamie? Dotychczas nie było z tym problemu. Może jednak dało by radę zdjąć blokadę i stawiać pamiątki w każdym ozdobnym !! W opisie pisało,że można postawić wszędzie oprócz pełni i wybiegu, ale po sprawdzeniu, jedynym polem gdzie item jest aktywny, jest główna polana.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2025
  10. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    Problem jest zgłoszony.

    Na dzień dzisiejszy można item ustawić na Głównej łące Farmy.
     
  11. Mobilis_A075

    Mobilis_A075 Wyjątkowy talent

    picolo dały parasolkę i kwieciste...>:(. Same śmieci z tych skrzyń ostatnio
     
    twardy81 lubi to.
  12. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

  13. d_anulka

    d_anulka Hrabia forum

    Ja odebrałam właśnie piccolo. Dwa poziomy do ulepszenia honoru i trzy do naklejki, pamiątki i manatów (które w tzw międzyczasie się wykluły z zagadkowych). Ale od nadmiaru głowa nie boli podobno 8).
     
    AngelGina lubi to.
  14. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.