Opinie Wspaniała farma fitnessu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 lipca 2025.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Po dobie mam 172 wylotki i około 1500 roślin białkowych. Już widzę, że większy problem będzie z badylem8)
     
  4. bogusiania

    bogusiania Weteran forum

    [​IMG] Na razie na spokojnie tyle. Pnącze gotowe z itemami już pracuje, dziś powinien być koniec eventu. Ze sklepiku wykupione itemy Pan Farma i Jazzing oraz 4 zag. zagrody Karoo. Zbieram na 2 skrzynie z farm. bonusami i na resztę nagród, jak się da . Powodzenia dla wszystkich :)
     
  5. freska_kreska

    freska_kreska Komandor forum

    Event skończyłam. 15 koktajli więcej użyłam. Za GT wykupiłam item + wszystkie tsy, a za monety item + 7xSN. Zostało wystawić wszystkie TSy, które uzbierałam w tym evencie i czekać na nowości :D
     
  6. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Event skończony, pnącze odpalone.

    Od tego są imprezówki. Trochę kręcenia kołem i gotowe.

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 lipca 2025
  7. Rufinka2

    Rufinka2 Zaawansowany

    Losowość, losowość... Jak tak dalej pójdzie to marnie to widzę... Na 15 karmień tylko raz wyskoczyło 5 talarów... Zobaczymy czy uda się nazbierać chociaż na dodatkowy Item.... Ehhhh
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No niestety koło mnie nie lubi-.- Około 40 kręceń, cała masa bonusów do zdobycia... A nie zdobyłem ani jednego>:(-.->:(


    Idę zbierać tego nieszczęsnego badyla.
     
  9. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    u mnie właściwie koniec był wczoraj a że koło było łaskawe to mam roślinę w nadmiarze wysianą tak więc za GT wykupiłam wszystko teraz już Dolli będę karmiła życzę wam powodzenia i szybkiego skończenia iventu
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mnie też nie lubi, więc w ogóle nie kręcę.:pxD
    A ewent właśnie skończyłam, dyniowy i SN załatwiły sprawę.:)
     
  11. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U mnie podobnie - 14 karmień i tylko 1 x 5 GT -.- to już dziś Kocur nic nie dostanie jak taki cwaniaczek
    - zobaczymy jak jutro Dollowca się będzie spisywać :music:

    Też mi się coraz bardziej nie podoba ten nadmiar losowości , którą zaczęto ,,wciskać,, nawet tam , gdzie absolutnie być jej nie powinno
    (tutaj w zdobywaniu GT i ZM)

    - póki co mam wysiane ,,na połowę z tych 113,, kroków wymaganych do paska postępu (koło dało 2 x ,,+1,, i odpaliłam dwa dyniowe by szybciej ten badyl wysiać)
    - szklanek nieco więcej niż ,,na połowę,, więc resztę spokojnie dozbieram i... ze sklepiku jedynie itemy mnie interesują więc może losowość łaskawie pozwoli na ich zakup bez ,,dodatkowego ,, siania (bo więcej niż na te 113 kroków ani myślę robić -.-)
     
  12. kudlaty147

    kudlaty147 Wszystkowiedząca wyrocznia

    rano wrzuce dolli i fajrant robie bez pospiechu dyniowe odpoczywaja do piatku
    pozdrwiam wszystkich graczy
    powodzenia
     
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Dziś rozpoczęłam z dopalaczami. Na razie produkuję same kakaowe, bo wydaje mi się, że za GT są ciekawsze nagrody. Jak wykupię wszystko co mnie interesuje, to przerzucę się na waniliowe.
    Mam zamiar zakończyć dziś lub ewentualnie jutro do południa. Dopalacze odpaliłam, ale mam tylko 10 z małego poletka. Może to wystarczy. Nie chcę kręcić kołem bez potrzeby. Wymyśliłam sobie, że uzbieram więcej imprezowych wejściówek. Nie ma w tym żadnej logiki, bo potem wykręcać je wszystkie w 3-cyfrowych ilościach to męczarnia; nawet z esc.
     
  14. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    chciałem coś w weekend podgonić , ale na 70 imprezowych kręceń 0 bonusów typu +100%
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też niestety musiałem odpalić własny bonus 100% na uprawy a przez to przebudzić się w nocy i odpalić kombajn-.-
     
    hiacynta i bogusiania lubią to.
  16. karol540

    karol540 Forum Pro

    na tym kole fortuny powinien być automat jak chcesz wrzucisz ile wolisz wejściówek imprezowych lub zwyklych
    te kręcenie i tak malo co daje bonusów
    evnt skończylem już cos dalej sieje na nagrody ale nowości nie daje
    milej niedzieli wam życzę i dużo wypoczynku
     
  17. klonek68

    klonek68 Generał forum

    Z zagród wyskoczyły GronostajexD i event już udanyxD
     
  18. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    ja mam odpalone cmj i juz slot zablokowany, także ani wczoraj ani dziś szczęścia na kole...także co łaska zrobię ;)
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz bogusiania lubią to.
  19. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Pasek postępu w fitnessie 113/113 więc za 1,40 h ostatni zbiór badyla i koniec tej zabawy
    Dollowca łącznie obdarowała mnie :
    110 MZ
    17 zagrodowych zagadkowości na wyspę (niezły potencjał tylko ... czy aby nie na żółte śmieci )
    16 FM
    20 SP
    9 imprezowych
    25 mln. PD
    1,25 mln. SG
    3 x kupon na kombajn 3h
    i 12 skarpet

    - za monety wzięłam tylko item i skrzynkę a resztę wymieniłam na talarki , bo za nie faktycznie ciekawszy towar w sklepiku niż za owe monety :p
    - teraz pora zdecydować czy iść do tego baru tiki, czy tylko w samej oazie z obniżki skorzystać i trochę zwierza ,,przemiksować,, na jaki róż warsztacik :music:
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na ten moment mam około 7k badyli. Miałbym więcej, ale dopiero po fakcie zauważyłem, że chutneyek postanowił wybrać się na spacerxD:cry:xD

    Bonus na uprawy 100% to kategoria złota, 200% - diamentowa;)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2025
    wio3, bogusiania oraz hiacynta lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.