Opinie Czas wypoczynku

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dotas

    dotas Stały bywalec

    Ja mam dopiero samo pnącze. Teraz zbieram na itemy.
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  2. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    nie ma takich oprócz wody, zwykłego nawozu i super nawozu.
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    [​IMG]

    z pięciu skrzynek ognistej ścieżki IV ,z piccolo wyskoczył kumpel niedźwiedź :)
     
  4. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    To chyba jakiś wysyp bo ja też ze skrzynki ognistej ścieżki ale III dostałam kumpla niedźwiedziaxDxDxD
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  5. hania1959

    hania1959 Forumowy żółtodziób

    [ten ewent u mnie nie działa
     
  6. .gizmooo.

    .gizmooo. Czeladnik forum

    U mnie też nie działa, jedyne co to mogę roślinki posadzić
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeśli grasz na kliencie, to może to być wina np. za dużego obrazu z tego, co wiem z własnego doświadczenia.
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czy to znaczy, że nie możesz zrobić wejściówek w młynie?
    Czy masz wejściówki i nie działa sama gra planszowa?

    Możesz napisać coś więcej? Co konkretnie nie działa? Nie możesz wysiać roślinki, czy coś z tych rzeczy, o które pytam wyżej?
     
  9. .gizmooo.

    .gizmooo. Czeladnik forum

    Nie gram na kliencie i próbowałam z różnych urządzeń, nie ładuje mi się plansza gry eventowej, wszystko inne działa

    U mnie nie działa plansza gry eventowej próbowałam na kilku urządzeniach i cały czas tak samo. Dokładniej to przy próbie przejścia do gry eventu pojawia się na chwilę pasek ładowania, zatrzymuje się po 1%, robi się czarny ekran i po chwili wracam na farmę

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 lipca 2021
    krasnoludek10 lubi to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Myślę, że najlepiej będzie, gdy skontaktujesz się z Pomocą Techniczną, skoro problem pojawia się na różnych urządzeniach.
     
  11. ulcia50

    ulcia50 Okazjonalny autor

    pnącze zawisło --cztery skrzyneczki zdobyte ale czekają na odkrycie tajemnicy które skrywają ,,jutro będę wiedziała ;):music:
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na razie mam dla Ciebie 1 item z leżaczkiem;)

    W temacie - badyl posiany bez wody, jak nie zdobędę wszystkich talarów czy tam punktów konkursowych, to i tak nie będę płakał. Co nie zmienia faktu, że okropnie ciężko mi się wybiera co kupować za punkty konkursowe jak już wszelakie SN, SP, skrzynie bonusów itp. mnie interesujące odblokuję8)xD
     
    miwi45, pbkl oraz MaraAcoma lubią to.
  13. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    Czy ktoś już popracował nad pytaniami?
    Już znalazłam post 46 :)
     
    miwi45, .Basia410. oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. kasiamoja1

    kasiamoja1 Forum Pro

    Czy mamy gdzieś odpowiedzi na pytania ? :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, 6elka4 porządkuje odpowiedzi tutaj: #30.
     
    6elka4 i krasnoludek10 lubią to.
  16. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    3/4 za mną , jeszcze jeden item i zrobione
     
    miwi45, 6elka4 oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    z 2 szt Piccolo zdobyłam:zabawa w wodzie i cylinder iluzjonisty,z 5 szt IV zadnego Piccolo,z III 1 szt ,II 3 szt TS -potencjalne papuzie gniazo
     
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Kozica, pierwsza plansa - schowało się zagadkowe drzewo (chyba Tartanowe)

    [​IMG]
     
  19. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Pnącze odpalone:)))
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    9 skrzynek i żadnego piccolo>:(
     
    miwi45, krasnoludek10 oraz polnygryzoń lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.