Opinie Gra w kości (V)

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Jun 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To prawda,tym bardziej że 2 łąki miałam do swojej dyspozycji.
     
  2. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    wlasnie zakonczylam mojego hazardziada:sleepy::):sleepy:, wynik 89 / 12 060,:), wystarczy;)
    natomiast zostalo mi 131 roslinek i 156 kubkow, nawet tu mnie przeciwnik zlapalxD
     
  3. halina54

    halina54 Hrabia forum

    bez bonusow wynik 126/16090.Polowalam na modliszki ktorych nie mam ale sie nie udalo,kiedys wpadna.Gratulacje szczesliwcom ktorzy ukonczyli
     
  4. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Również zakończyłam grę, co prawda nie ukończyłam jej w całości ;)
    Gier 139 (tyle udało mi się wycisnąć), z prawej zadań 72 (dobrze, że te modliszki zgarnęłam, bo szkoda by było mojego trudu i bonusów włożonych na koniec), więc spokój z kośćmi... w każdym razie na jakiś czas ;)
    Powodzenia jeszcze walczącym i Gratulacje wszystkim uczestnikom zabawy w kasynie :)
     
  5. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie troszkę mniej punktów i do końca nie mogłam się zdecydować czy robić do końca czy nie. Raz podlewałam kropelkami, raz nie. Czasem wstałam w nocy, czasem przekręciłam się na drugi bok :p ...ale w sumie sporo fajnych nagród nam wpadło ;). Itemy dosyć konkretne, modliszki, jakieś PD, więc gitara gra :music:
     
  6. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    zakończyłem tak
    [​IMG]
    Jak dla mnie to i tak wielki sukces
    Modliszki mam i item też
     
  7. dariodiablo

    dariodiablo Książę forum

    145 gierek - 18570 pkt. Drugi item "zuchwali karciarze" zdobyty :D
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratki Wszystkim Zdobywcom itemów, nagród i co tam jeszcze można było zdobyć :D
    Kończe na 80 grach i 41 nagrodach...
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kurka, 40 pkt. brakło do PNS.
    Jeden siew zawaliłem, akurat by było.
    :cry::cry::cry:
    [​IMG]
    A żarło tak:
    [​IMG]
    Gdyby nie ta zbitka PNS, to bym się wcale za to nie brał.
    Teraz mogę iść podliczyć sezon i ustalić kogo jeszcze karmić.
     
  10. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Uff z wielkim trudem dotarłam do modliszek, więcej nie było szans bez bonusów z koła a koło wróciło do normy po ostatnim evencie i nawet +1 nie dałoxD
    trudno i darmo nie to nie
     
  11. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    O właśnie! miałam taką wielokrotnie xD

    A ja raniutko ostatni raz zagrałam i event zakończyłam tak:
    [​IMG]

    W sumie jestem bardzo zadowolona. Mam więcej, niż chciałam :D troszkę tylko żal, że te pokery mi nie szły, bo mógł być lepszy wynik.
     
    kasik778, morellaa and misiek1978 like this.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Thread Status:
Not open for further replies.