logowanie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika marynia53, 16 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    Witam, od 15 minut ne mogę się zalogować, są owieczki i ładowanie zatrzymuje się na 55%.

    Czy coś się dzieje?
     
    magdalena i bona53 lubią to.
  2. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    Mam to samo na 55 staje i nie mozna sie zalogować
     
    magdalena lubi to.
  3. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Potwierdzam mam tak samo (brak możliwości zalogowania).

    Ile razy musi jeszcze tak się zdarzyć, ostatnio byłam w ewencie 10h do tyłu bo nie posiałam na noc.

    Ps. Zalogowałam się po 30minutach, ale tydzień temu czekałam przeszło 1h i nie udało się zalogować ;(
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2020
    bona53 lubi to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Druga fala, czy nawet trzecia.
    [​IMG]
    Coś czuję że badyle zostaną na polach do rana, a mam bonus 100%.>:(
    I do kompletu:
    [​IMG]
     
  5. uskon

    uskon Czeladnik forum

    Ja też tak mam

    dlaczego nie można się zalogować

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 marca 2020
  6. magdalena

    magdalena Weteran forum

    A mi się udało zalogować, ale po około 7 minutach mnie wywaliło.
    [ciach], jedwabiście … .
    Co tam becapujecie nasze bazy, czy znowu coś wam się zapętliło

    [​IMG]

    Ps. I znowu mnie wpuściło łaskawie na farmę, i wszystko się powtarza … .

    Nieodpowiednie słowo usunęłam, proszę o stosowny dobór słów,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 marca 2020
    hlnrys lubi to.
  7. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    już godzinę próbuję i nic z tego. Szkoda bo może zabraknąć zębatek ;:):)(
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Załapało, to mam w szklarni:
    [​IMG]
    Odświeżyłem i znowu 55%, a mogłem posiać zamiast się tu udzielać.>:(
    Załapało i wywaliło zanim cokolwiek zrobiłem.
     
    olgs3 lubi to.
  9. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    tu też nie mogę wejść!!!bububububububbbbbbbuuuuuuuuuu
     
  10. Osadynka

    Osadynka Forumowy żółtodziób

    mam to samo, teraz to już ani zębatek ani bezy nie uzbieram bo mam puste pola...
     
  11. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    jeszcze nie jest dobrze, z trudem zebrałam i zakończyłam 2 ewenty bż.
     
  12. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    zaczarowana liczba 55 cały czas wyskakuje i trzeba odświeżać i nie można robić misji, po prostu kicha i kiełbacha.
     
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    też nie potrafię wejść na farmę :( Ładuje do 55 i owieczki się bujają - masakra brakuje mi trochę wypadajek na bieżącą misję ..
     
  14. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    Witam wytrwałych.W nocy zalogować się nie było można,teraz muli jak diabli z zalogowaniem też problem 55% i dalej nie idzie.Jak długo to potrwa ? Mam już po woli dość tej gry,a gram od samego początku.Coś zaplanuje zbiory w nocy aby wykonać event a tu problem.Nie wymagam aby dział techniczny pracował w nocy ale jest już 8.00 i dalej problem.Oczywiście info oficjalnego brak,no chyba że coś przeoczyłem.Mam dość.
     
  15. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    hmm w końcu mnie zalogowało , zdążyłam odpalić kombajn , dopalacze, zebrać z 1 pola , oddać wypadajki do misji i...po przejściu na 2 pole kwiatek się kręci ..
     
  16. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    A ja niestety nie dałam rady - szkoda bo przepadną bonusy - cały czas 55%
     
  17. Merrick

    Merrick Moguł forum

    może net jest przeciążony bo ja mam neta z kabla ale dziś mi wyświetla tylko wifi bo stacjonarny chyba padł od wczoraj wolnej chodził
     
  18. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    a władza śpi i owce i 55 jest.
     
  19. Megan

    Megan Komandor forum

    Nie wiem czy to wina neta, raczej nie, bo na innych stronach śmiga.
    Godzinę temu zalogowałam się normalnie, potem wywaliło mnie i znowu ładuje się do 55% i tylko owieczki wożą się na taczce.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Obawiam się, że może to być powtórka: Częste wylogowania z gry. Wtedy problemy zostały wyeliminowane ale z tego co piszecie znowu się pojawiły. Przekażę Wasze uwagi wyżej, bardzo proszę o cierpliwość.

    W międzyczasie sprawdźcie proszę na kilku przeglądarkach, napiszcie jakie to wersje wraz z AFP, od jakiego dostawcy macie internet? tak żebyśmy mieli co przekazać do działu technicznego.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.