Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Lukrecja

    Lukrecja Czeladnik forum

    U mnie niestety 5 prezentów nie otwartych. Odświeżenie i przelogowanie nic nie pomogło :( Gdzieś muszę jeszcze napisać?
     
    magdusia668 likes this.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Lukrecja, te prezenty nie otwierały się automatycznie. Trzeba było każdego dnia wejść na planszę kalendarza i je otworzyć. O tym, że prezent z danego dnia nie został otwarty, przypominał wykrzyknik w bocznym menu:
    [​IMG]

    Jeśli masz jakieś wątpliwości, to skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną, zgodnie ze wskazówkami z poradnika: Pomoc Techniczna.
     
    anna0089 likes this.
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Uff
    kod zadziałał ten pierwszy
    z linka kod

    ale prezenty wypasione :D
     
  4. oli_78

    oli_78 Czeladnik forum

  5. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.Co mnie cieszy to,to że kupiłem po 4 drzewka na farmę i wyspę a potem jeszcze dokupiłem 3 szt na farmę i otrzymałem:topole kanadyjską, wolemię ,leszczynę i czerwoną olchę której nie miałem wcześniej :)na baśce: 2x rambutan,małpia pomarańcza i cypryśnik :p
     
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    kupiłam pakiet na baśce,,mam wysyp rambutanów(5),róż xxl(5),,trafiłam też 2 fasolody ,mahoniowiec xxl ,asyminę xxl,paproć

    :):):)
     
  7. agatarolnik64

    agatarolnik64 Ekspert forum

    Po raz pierwszy odkąd gram ( a gram prawie od początku istnienia farmeramy ) skusiłam się na zakup pakietów na baśce i na farmie i zostałam nagrodzona xD na razie " wykliełkowały " mi TS na baśce i mam po dwie sztuki Rambutanu , drzewa Fasolodowego , Małpiej pomarańczy 3 sztuki , 2 sztuki Paproci drzewiastej i jeszcze kilka drzew xxl , może będzie się czym wymieniać przy kolejnym G&T , ostatnio nikt się nie chciał wymienić na nowości w TS , a jeszcze za około 2 godziny sprawdzę co mi wyrosło z pakietu na farmie , może też dopisze mi szczęście ;). Wiem że zakup pakietu to duży wydatek florenów ,ale jak kupowałam po kilka sadzonek to zawsze szczęście omijało mnie szerokim łukiem :( więc teraz się cieszę , chociaż jak znam farmę to za jakiś czas większość tych nowości będzie dostępna w jakichś misjach lub eventach , ale tak to już działa nasza farmerama ;)xD Miłej zabawy wszystkim :inlove:
     
  8. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    Brawo! Super ci powyrastało.
    Ja jak ostatnio kupiłam pakiecik na Farmie to mi wyrosło masę/ponad połowa wszystkich drzew/ klonów cukrowych
    i kilka innych staroci, oraz to gwarantowane drzewko. Na chwilę obecną mam dość pakiecików i w ogóle Ts-ów.
    Zauważyłam na mojej Farmie taką prawidłowość- z żadnych Ts-ów nie wyrasta nic ciekawego/nawet to co było nowością rok temu/ więc sobie odpuszczam
    ich kupno. Bo ileż razy mnożna łudzić się nadzieją na coś lepszego skoro zawsze jest tak samo.
    Wszystkim dużo szczęścia życzę.
     
    Last edited: Jan 5, 2020
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dopiero po poście oset53 zaskoczyłam, że faktycznie od jakiegoś (raczej krótkiego) czasu przy TS-ach na Farmie nie ma już "ataku klonów"... Jest spora różnorodność w otrzymywanych drzewkach, czyli tak, jak chyba "od zawsze" było na Wyspie...
     
  10. anek056

    anek056 Czeladnik forum

    oszustwo... na pakiet sadzonek Pralina nie ma ani jednego drzewka leszczyna południowa....
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    anek056, waż słowa, bardzo proszę... Przy kupnie pakietu zagwarantowane masz jedno nowe drzewo. Kolejne to już kwestia losowości.
     
    magdusia668 and -norbijas- like this.
  12. oli_78

    oli_78 Czeladnik forum

    talarek1961 and magdusia668 like this.
  13. anek056

    anek056 Czeladnik forum

    jedno mam zagwarantowane bo kupiłam pakiet, to nagroda za to, że zdecydowałam się na taki zakup... i ważę słowa... bo każdym zakupionym pakiecie powinno być przynajmniej jedno nowe drzewko które mi wyrośnie... w innym przypadku to jest nieuczciwe wykorzystywanie gracza...
     
    bacowa70 and grakula16 like this.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie zgadzam się z twoim zdaniem.
    To nie jest nieuczciwe wykorzystywanie gracza - zasady są jasne, a jeśli ktoś ich nie akceptuje, może po prostu nie kupować pakietu.
    Pakiet to nadal jest loteryjka - tyle że kupujesz więcej losów, czyli teoretycznie zwiększasz szansę na wygraną.
    Ale nikt tu niczego nie gwarantuje.
     
    magdusia668 and olgs3 like this.
  15. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Nie do końca jest tak jak piszesz, drzewka w pakiecie są droższe, ale za to mam mieć gwarancję co najmniej jednej szt. nowości, reszta jak się uda
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, kupowane na sztuki wyszłyby taniej.
    Ale tę jedną sztukę nowości dostajesz do paska - reszta (30 sztuk) to nadal są tylko losy na loteryjkę fantową.
    No i zawsze tak było (i pewnie zawsze tak będzie)... koleżanka widocznie debiutuje w pakietach.
     
    magdusia668, olgs3 and ania1713 like this.
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    A widzisz, tego nie wiedziałam, że to trafia prosto do paska, ja jeszcze nie zadebiutowałam w pakietach:p
     
    magdusia668, kalinamala and zzizzie like this.
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ataku klonów może i nie ma ale za to jest wysyp migdałowców xxl.

    ***
    Kupiłam po 20 TS i na farmie mam wierzbę całolistną xxl i tulipanowiec xxl, a leszczyny i olchy dalej nie mam:(, na wyspie trochę lepiej, bo 2 małpie pomarańcze - fasolodowego nie mogę trafić.
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Może po prostu nie zauważyła, że coś wpadło do paska (?)
     
    magdusia668 and zzizzie like this.
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wieki nie kupowałam drzewek i nie pamiętam, jaka info wyskakuje po zakupie... ale pewnie kupujący czyta po łebkach, bo biegnie stawiać te tajemniczości, więc może przeoczyć taką info.
    No albo zwyczajnie zapomnieć o tej sierotce w pasku 8);)