Nie lubię takiego wyniku-.-

waderówek, Reniarama oraz marmlada lubią to.
  4. bacowa70

bacowa70 Chodząca legenda forum

Senegalczycy, wysocy silni gracze, którzy w większości na co dzień grają w lidze francuskiej. To nie jest łatwy przeciwnik. Oni nie przyjechali prosto z dżungli.
    Kibicujmy naszym chłopakom i przesyłajmy im dobre fluidy.[​IMG]

5. ewanta

ewanta Komandor forum

masakra ten mecz- polacy wogóle nie kryją przeciwnika

ale tak się zastanawiam - postawiłam na wynik 1:0 dla polski- czyli Polak strzelił- dostanę 3 punkty:cry:xD

[​IMG]

krasnoludek10, Reniarama oraz marmlada lubią to.
  8. ewanta

mam nadzieję że w drugiej połowie się ockną i zaczną atakować

9. Sookie

Dla kogo?

10. marmlada

marmlada Fanatyk forum

Ja obstawiałam 2:1, widziałam to ta, że w ciągu pierwszych 15 min strzelimy gola, później Senegal wyrówna i pod koniec 2 połowy wyjdziemy na prowadzenie! Coś poszło nie tak :p,

trzeba się obudzić i trochę przyśpieszyć,bo ciągle jeszcze mamy szansę,
    do boju POLSKO!!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

11. AladdinSane

AladdinSane Komandor forum

ta bramka to idealne podsumowanie pierwszej połowy - nieudolność, przypadek....
    gramy za wolno, bez pomysłu....może gdzieś tam wpadnie jaki fuks
    na razie to oni mają inicjatywę, wierzą....
    Nawałka musi na ostro w szatni, bo będzie gorzej niż w Korei

12. dotikampo

dotikampo Fanatyk forum

Mogłoby się do nas w końcu szczęście trochę uśmiechnąć... Pierwszy mundial jaki pamiętam, to Hiszpania 1982. Bardzo młody szczurek wtedy byłam, ale mecze z Peru i Belgią zapadły w pamięć na dziesięciolecia... Czasem się zastanawiam, czy jeszcze kiedyś doczekam futbolowej radości takiej jak wtedy...

13. ewanta

no może teraz...

14. Reniarama

No musze przyznac Ci racje, gramy za wolno bez pomyslu psia kosc:(

15. VELOCI_RAPTOR

VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

Siadałem przed telewizor z wielkimi nadziejami. Pierwsze minuty nawet mi się podobały. Spokojna gra, podania, pilnowanie przeciwnika. Myślę sobie "chłopaki spokojnie zaczęli i z czasem się rozkręcą". Później zagrania Cionka do bramkarza już mniej mi się podobały. Ten chłop to jakieś nieporozumienie na boisku, ale po pierwszej połowie mogę stwierdzić że tam dziś biega 11 nieporozumień. Brak pomysłu na grę, strach, brak celnych podań, strzałów na bramkę.
    Nie obejrzałem na tych mistrzostwach tylko jednego meczu, ale stwierdzam że słabszej drużyny nie widziałem jak Nasza. Tragedia. Jak druga połowa będzie tak wyglądała to nie wróżę Im sukcesu.