Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jego zachowaniem się łudzi

    Do jego urodzin jeszcze daleko, lecz tortu nie dostanie
     
    McGregor, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  2. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    Bo skoro się ubłocił, to musi zrobić pranie.
    I siedzi sobie smutny i martwi się i wzdycha....
     
    McGregor i dantic3 lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bo łapami nie umie sam się uprać ani włożyć do pralki-guzika

    Więc musi pójść się tego nauczyć
     
    McGregor, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  4. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    ale on woli się po farmach włóczyć.
    Prania nie zrobił, ciapie się znów w błocie...
     
    McGregor, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Chyba rewolucję na niego wzniecę!

    Nie, nie, to nic nie da...
     
    McGregor, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  6. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    Więc wskażę drogę do nieba.

    Znów przyjdą burze, gromy i deszcze...
     
    McGregor, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czy dużo tych deszczy jeszcze?!

    Ciągle pada i pada..
     
    McGregor, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  8. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    a treser naszego pieseczka gada.

    Chciałby zrobić z pupila ideał, cudeńko
     
    marzena5275 i dantic3 lubią to.
  9. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Wielkakulka, post usunęła, na forum nie piszemy postu pod postem.
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    co tu tak ludzi cienko
    pogoda u mnie tez barowa ;)
     
  11. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    Do mojej kawy przydałaby się krowa

    bo czerń naparu chcę rozjaśnić mlekiem
     
  12. McGregor

    McGregor Mistrz forum

    Kawa na trudy dnia bywa dobrym lekiem
    lecz pita w nadmiarze...
     
    krasnoludek10, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  13. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    czy w domu czy w barze

    pozbawi magnezu i zniszczy serducho
     
  14. McGregor

    McGregor Mistrz forum

    no i będzie z nami krucho
    a na roli trzeba serca i siły
     
    krasnoludek10 i marzena5275 lubią to.
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    koszmary nam się będą śniły

    lepsze od kawy jest kakao
     
  16. McGregor

    McGregor Mistrz forum

    gorące napoje to pewnie za mało
    bo dalej tu cienko ludzi
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    przyjdą jak sie ochłodzi

    na razie korzystajmy ze słoneczka
     
    krasnoludek10 i marzena5275 lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    chrobek Twój post usunęłam i przypominam zasady tej zabawy:

    "Zabawa polega na Rymowaniu
    np. (1 osoba) Mam rower....
    np. (2osoba)dokańcza zdanie żeby się rymowało : .....nie potrzebny mi lad rower"
     
  19. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    na słoneczko jest czapeczka

    a na deszczyk sa kalosze
     
    dantic3 i krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    jak ja deszczu tu nie znoszę:mad:!

    Lecz duchota straszna:sleepy:
     
    McGregor, dantic3 oraz marzena5275 lubią to.